کالیفرنیا بازار کار شد و در یک رول در ماه ژانویه است. سپس coronavirus آمار

کالیفرنیا اقتصاد بود زمزمه همراه در ماه ژانویه با بیکاری در یک رکورد کم و ایجاد شغل در حال حرکت در یک سالم, سرعت, با توجه به آمار منتشر شده در جمعه.

پس از آن بود.

دولت اشتغال مقامات هر سال انتشار ژانویه داده ها یک ماه بعد از حد معمول در ماه مارس به طوری که آنها می توانید معدن نظرسنجی جدید به تنظیم سالانه آمار. که در اواخر انتشار گزارش اشتغال ماهانه تنها موضوع می شود رویدادها اتفاق می افتند به سرعت به عنوان آنها در میان شیوع کروناویروس.

فوریه مشاغل شماره منتشر خواهد شد مارس 27 و نمی توان آن را تا آوریل با انتشار مارس گزارش که تاثیر اخراج این ماه شناخته خواهد شد.

تبلیغات

“تاخیر یک مشکل خاص در هنگام تغییرات اقتصادی در حال شتاب” به عنوان با شروع از شیوع کروناویروس گفت: Lynn Reaser یک اقتصاددان در سن دیگو پوینت لوما ناصری دانشگاه.

افزایش بیکاری در ایالات متحده بود و 3.6 درصد در ماه ژانویه به دولت گزارش شده است.

اگر چه با سرعت از کالیفرنیا کار رشد کند بود پس از یک اوج اخیر در ماه آوریل با توجه به اقتصاد به اشتغال کامل و کارفرمایان اضافه شده 21,400 مشاغل غیرکشاورزی در ماه ژانویه, کمک به یک رکورد 119-ماه گسترش است.

سال بیش از سال, کالیفرنیا, حقوق و دستمزد مشاغل افزایش 1.5 درصدی در مجموع 17.58 میلیون. این کشور نرخ رشد کمی کندتر در 1.4%.

تبلیغات

اما تعداد کسانی که “از کالیفرنیا اقتصاد است که در حال حاضر به نظر می رسد مانند گذشته های دور” گفت: Michael Bernick یک مدیر سابق امور خارجه استخدام گروه توسعه که آهنگ های نیروی کار داده است.

“فقط در دو هفته گذشته اشتغال و پویایی منتقل شده با سرعت بی سابقه ای. عمده کارفرمایان شروع به درخواست کارگران برای کار از راه دور و با شروع این هفته وجود دارد اول قابل توجهی دور از اخراج. سان فرانسیسکو منطقه مالی در جایی که من کار تبدیل به یک شهر متروک با خالی ادارات و خالی رسانه های خرده فروشی.”

برخی از اقتصاددانان پیش بینی رکود اقتصادی در این سال در حالی که دیگران از جمله کسانی که در دانشگاه UCLA Anderson هوا می گویند کالیفرنیا رشد اقتصادی را کند می کند به طور چشمگیری کاملا بدون قرارداد.

آمار اشتغال “تغییر خواهد کرد در طول دو ماه آینده” Reaser گفت. “تعطیلی و شخصی فاصله’ خواهد pummel, هتل ها, رستوران ها, مکانهای تفریحی, حمل و نقل و بسیاری از خرده فروشان.

“افزایش خرید آنلاین هزینه های کالاهای مصرفی اساسی مواد غذایی و داروخانه ها همراه با توسعه در حوزه بهداشت و درمان خواهد شد تنها بخشی از کوسن ضربه.”

اگر چه دولت طلایی ژانویه شماره مورخ, آنها با اینحال پیشنهاد برخی از راحتی در آن کار قوی بازار در ابتدای سال را تا حدودی بافر یک coronavirus رکود اقتصاددانان گفت.

“Coronavirus شیوع تزریق کرده عمده عدم اطمینان به چشم انداز 2020 گفت:” تانر Osman, تحقیق مدیریت در Beacon اقتصاد لس آنجلس مشاوره. “اما کالیفرنیا به بازار کار وارد این عدم قطعیت از موضع قدرت است که باید کمک به تعدیل اثر است.”

تبلیغات

در ماه ژانویه تعداد بیکاران کالیفرنیا بود 735,300 پایین توسط 78,600 در مقایسه با سال پیش از آن. بود که “این پایین ترین رقم از سال 1989 با وجود دستاوردهای بزرگ در ایالت جمعیت پس از” با توجه به EDD.

که به احتمال زیاد به افزایش قابل توجهی به عنوان ویروس طول می کشد تلفات خود را. اگر چه به طور کلی داده ها در دسترس نیست, کسب و کار در سراسر کشور شده اند ریختن کارگران است. در بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ که در آن محموله غوطه ور است که کارخانجات چین رفت و تاریک 145 كانون گذاشته شد در شرکت های باربری و حمل و نقل اکسپرس در فوریه. 27. و صدها نفر از رانندگان مستقل که خود خود چاه از دست داده اند کار می کنند.

روبن Alvarado, 29 بود گذاشته در هفته گذشته از 4000 $در-یک-ماه توزیع کننده شغل در انتاریو تدارکات شرکت همراه با دو راننده. “ما شوکه شده بودند” او گفت:. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه بود بدون هشدار. اما صاحب گفت که او نمی تواند استطاعت به نگه داشتن ما به دلیل coronavirus.”

با $2,800 اجاره ماهانه به دلیل آلوارادو گفت: “من نمی باید پول پرداخت. من در تلاش برای پیدا کردن شغل دیگری اما با بسته شدن پایانه های شرکت ها از دست داده اند حمل و نقل.”

رستوران ها و هتل ها در حال آماده کردن کارکنان بیش از حد اگر چه بسیاری از اتحادیه کارگران هنوز هم پرداخت می شود از جمله چندین هزار نفر در دیزنی لند توچال که نزدیک پنج شنبه برای بقیه ماه.

“مصرف کنندگان شده اند ستون فقرات اخیر قدرت اقتصادی اما ما نمی توانیم تعداد آنها بسیار طولانی” گفت آواز برنده Sohn یک اقتصاددان در Loyola Marymount University. “کروناویروس است آمار تقریبا در هر صنعت است.”

اوقات فراغت و مهمان نوازی او اشاره کرد حساب برای 11.7 درصد از حقوق و دستمزد شغل در دولت است. اضافه کردن تجارت و حمل و نقل و آب و برق دیگر عمیقا تحت تاثیر بخش ترجمه به برخی از 29.1 درصد از بازار کار از جمله بسیاری از کم پرداخت می شود موقعیت در حال حاضر احساس coronavirus درد.

تبلیغات

“هر دو ایالات متحده و در کالیفرنیا اقتصاد هستند به احتمال زیاد به سقوط به رکود اقتصادی اگر آنها در حال حاضر در یک” Sohn پیش بینی کرد.

ژانویه کلیدی در بخش های بخش اعداد:

  • اوقات فراغت و مهمان نوازی اضافه شده 7,800 شغل بیش از هر بخش دیگر به عنوان سال بیش از سال payman 1.7% رشد پیدا کرد.
  • بهداشت و درمان رشد 6,800 شغل برای یک افزایش 3 ٪ بیش از سال است.
  • اطلاعات موقعیت از جمله در بسیاری از شرکت های فن آوری گل رز با 5,500 و 4.2% در سال بیش از سال.
  • حمل و نقل انبارداری و آب و برق اضافه شده 3,400 شغل. در این سال بیش از سال گذشته 4.4 درصد.
  • تجارت خرده فروشی ارسال شده بزرگترین کاهش یک قطره از 2,600 و سال بیش از سال آن را کاهش 1.2%.
  • ساخت و ساز اشتغال غوطه ور توسط 2,400 اما رشد 2 درصد بیش از سال است.

منطقه ای در لس آنجلس اضافه شده بیشترین تعداد مشاغل در ماه ژانویه (10,600) در مجموع 4.96 میلیون. نارنجی شهرستان اضافه شده 2,100 موقعیت برای یک مجموع از 1.58 میلیون. امپراتوری داخلی اضافه شده 1,800 شغل برای یک مجموع از 1.06 میلیون در ریورساید و 933,500 در سان برناردینو.

بیکاری در ایستاده بود 4.5% در شهرستان لس آنجلس 2.9% در اورنج کانتی 4.2% در شهرستان ریورساید و 3.9 درصد در سن برناردینو کانتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر