کالیفرنیا Coronavirus تست هنوز هم خسته کننده گریخته از دارا و ندار

بزرگنمایی این تصویر

عضو AltaMed خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان آماده برای یک نمونه در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در لس آنجلس. Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

ماه به گسترش رمان coronavirus در ایالات متحده گسترده تست تشخیصی هنوز در دسترس نیست. کالیفرنیا ارائه می دهد جدی از نظر اختلال در مسدود کردن راه در سراسر کشور.

آن را سخت به غلو چگونه ناهموار دسترسی به بحرانی تست کیت های باقی مانده در این کشور بزرگترین دولت است. حتی به عنوان برخی از Southern California counties در حال باز کردن درایو-از طریق سایت های مطمئن تست در دسترس برای هر ساکن که می خواهد آن را یک روستایی شمال, شهرستان, تست فاضلاب خام به منظور تعیین اینکه آیا coronavirus نفوذ کرده آن جوامع است.

شهرستان به شهرستان و شهر به شهر — حتی بیمارستان به بیمارستان در یک شهر — تست ظرفیت متفاوت است به طور گسترده ای به عنوان نشانی از تعریف که واجد شرایط برای تست.

تست بیابان ناشی از یک ضعف زنجیره تامین و بی ربط بهداشت عمومی سیستم باید سخت ترین ضربه در کالیفرنیا روستایی شمال و در پایین درآمد محله های شهری با غلظت های ساکنان که در حال حاضر در تلاش بودند به کیفیت مراقبت های پزشکی طولانی قبل از همه گیر.

در صورت عدم وجود یک هماهنگ فدرال پاسخ محلی ادارات بهداشت و بیمارستان و تجاری آزمایشگاه در سراسر کشور شده اند همان رقابت کمیاب مواد. چه آنها که “دارا” — یا باید-ندار — مصمم است تا حد زیادی توسط how deep جیب خود هستند ارتباط خود را به تامین کنندگان و چگونه دولت اضطراری تخصیص منابع.

ترکیب این مشکلات عدم وجود یک ایالت و یا فدرال بهداشت عمومی زیرساخت های قدرت برای به دست آوردن و تخصیص منابع در یک گرند و عادلانه در مقیاس. بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی که در آن بسیاری از مردم برای مراقبت از هستند, طراحی شده توسط, مجموعه تا به تمرکز منابع خود به خود بیماران و کارگران است. خود بوروکراسی نمی تواند به آسانی انطباق با انجام توسعه جامعه و آموزش و پرورش است که می تواند با تست به توده ها; و نه آنها راه اندازی به انجام تماس ردیابی است که تضمین می کند که افرادی که در معرض COVID-19 بيمار در حال آزمایش و بررسی شود.

این نقش ها به طور معمول سقوط به شهرستان ادارات بهداشت که در خیلی از کالیفرنیا کار در استخوان بودجه است که آن را به یک مبارزه برای مهار چندساله STD شیوع اجازه دهید به تنهایی کشنده بیماری همه گیر.

بیش از دو ماه گذشته دولت ترياژ شده یکی از تست فاجعه پس از دیگری است اما در نهایت ساخت و پیشرفت در ساخت آزمون بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در بخش های برش خود را معاملات برای تامین و گسترش تست سایت در مناطق محروم گفت: دکتر باب کچر یکی از سه نفر در یک آزمایش نیروی کار برگزار شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

اما گفتگو با ده ها تن از محلی مقامات بهداشتی, بیمارستان, سیستم, دانشمندان و مقامات منتخب آشکار چقدر پیچیده وظیفه آن خواهد بود.

را Lake County تفریحی مکه بیش از دو ساعت در شمال سان فرانسیسکو. با 65,000 ساکنان آن را تا به حال چند تا تست تجهیزات است که مقامات متوسل به خرید سواب در آمازون و pilfering کلامیدیا تست کیت برای سواب و مایع استفاده می شود به حمل و نقل نمونه ها به آزمایشگاه. از طریق چه شهرستانی بنیاد با هم آن را شناسایی کرده و شش مورد از COVID-19 تمام یافت از طریق پرستاران و یا داوطلبانی که رفته اند به دنبال بیماران.

“ما اساسا نیاز به انجام چای برگ به شکل چه خبر است,” دکتر گفت: Gary, سرعت, شهرستان, بهداشت افسر.

سرعت را می داند شهرستان به جامعه انتقال هر دو از موارد آنها را شناسایی کرده ایم و از آنجا که آنها شروع به در حال اجرا آزمون در فاضلاب خام به بررسی COVID-19 ویروس; نمونه از چهار گیاهان درمان باید دوباره مثبت است. “این است که فقط یک راه برای دریافت بیشتر اطلاعات از آنجا که ما نمی تواند انجام تست” او گفت:. بر خلاف تشخیصی کیت — که استفاده از منابع هر بخش بهداشت و درمان در کشور است و رقابت برای فاضلاب نمونه برداری انجام می شود طرفدار بونو توسط فناوری راه اندازی.

در حالی که اعلام یک برنامه بلند پروازانه برای افزایش تست در هفته گذشته Newsom برجسته روستایی-شهری تقسیم شده است. “یکی از بزرگترین مبارزات ما تا به حال در چند هفته گذشته از این بیماری همه گیر شدن است به مناطق روستایی و بخش های دور از این دولت و گرفتن تست سایت و ساخت آنها را در دسترس,” او گفت:.

Newsom امیدوار کننده است به طور چشمگیری افزایش سطح coronavirus تست با تمرکز بر شهرهای روستایی و جوامع از رنگ. کالیفرنیا در حال حاضر آزمون حدود 25000 نفر در روز است اما یک استراتژی به منظور بالا بردن که برای 60,000 80,000 در هر روز.

دولت باز کرده است برای اولین بار از 86 pop-up تست سایت های هدفمند برای مناطق نیازمند است. این است راه اندازی یک برنامه برای آموزش 10,000 کارگران به عنوان موقت بیماری محققان که می توانید تماس ردیابی اساسی در نظر گرفته شود در جلوگیری از گسترش ویروس.

سرعت گفت: او نوشت: فرماندار به درخواست یکی از pop-up سایت. “ایالت وجود دارد یک وضعیت که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی تست و اگر شما در حال تلاش برای نشان دادن پیشرفت در این راه شما باید انجام دهید که اعداد است,” او گفت:. “ما علاقه مند هستند در سهام هر چند به نظر من ما نیاز به برخی از افقی پوشش به جای بسیاری از اعداد است.”

در Mendocino County واقع در طول کالیفرنیا ناهموار شمال ساحل مقامات ابراز سرخوردگی مشابه. در اواخر ماه آوریل یک مرکز بهداشت در دور دره هند رزرو کردم سریع تست دستگاه ساخته شده توسط Abbott Laboratories, توزیع از طریق هند خدمات سلامت. که همان روز یک عضو قبیله ای در آمد و احساس بیمار. که فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 آیا به عنوان پنج عضو خانواده است. این شهرستان قبلا شناسایی شده بود فقط پنج موارد مربوط به سفر.

دکتر Noemi Doohan از Mendocino County بهداشت عمومی افسر ترس گسترده تر شیوع در میان شش قبایل که در رزرو. دولت پس از ارائه 2,000 کیت های آزمایش برای افرادی که زندگی می کنند و یا کار در اطراف رزرو. Doohan دفتر را به استخدام پیک به درایو 2½ ساعت به آزمایشگاه های عمومی در نزدیکی منطقه سونوما کانتی که همچنین دارای منابع محدود برای دریافت آزمون پردازش شده است.

آن را در هر آزمایشگاه — و شهرستان ها — برای خود

یک ترکیب تجاری و عمومی آزمایشگاه مسئول تست در کالیفرنیا و زنجیره تامین محدودیت ها گرفتار شده اند همه آنها را. اما کسانی که با جیب عمیق تر و قوی تر روابط تجاری بوده است-رقابت استان ها و آزمایشگاه با منابع محدود.

روستایی در شهرستان تولار ایالت پوشا قله ها و کوهپایه های سیرا نوادا به یک و نیم میلیون نفر است. این شهر همچنین دارای یکی از بالاترین سرانه اعدام فقره COVID-19 در کالیفرنیا است. تا همین اواخر محلی عمومی آزمایشگاه بود و تنها جایی که در شهرستان است که می تواند در آزمون برای این بیماری است. پس از قرض گرفتن کارکنان از شهرستان های دیگر خرید اضافی ماشین آلات و تعلیق آزمایش برای بسیاری از بیماری های دیگر آنها در حال حاضر قادر به پردازش 85 آزمون در روز است. مقامات همچنین می توانید با ارسال نمونه به تجاری labs در بخش دیگر از دولت اما می گویند روز-طولانی turnarounds ایجاد تنگناها برای ردیابی بیماران و پیدا کردن اطلاعات تماس.

مونتری کانتی در قلب دولت “کاسه سالاد” ساحلی کشاورزی منطقه با تکیه بر کمک های مالی — اسب-تجارت — برای دیدار با تقاضا است. یک بیمارستان محلی در بر داشت گران مواد مورد نیاز را گم معرف و مخلوط دسته ای برای آزمایشگاه های عمومی گفت: آزمایشگاه مدیر دانا فرگوسن. بیمارستان نیز به شهرستان 1,000 سواب که فرگوسن استفاده می شود به داد و ستد کالا با Riverside County برای استخراج کیت.

و از طریق محبت غریبه ها, او در بر داشت یک عکاسی برای محدودیت در یکی دیگر از منابع مهم: آزمایشگاه کارگران است.

طی مصاحبه ای با یک محلی ایستگاه های رادیویی در ماه مارس فرگوسن mused که اگر یکی از این سه کار میکروبیولوژی در آزمایشگاه او مریض شدم آن می تواند فاجعه آمیز برای شهرستان توانایی فرآیند آزمون. روز بعد او یک تماس از یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه استنفورد در این نزدیکی است, هاپکینز دریایی ایستگاه. او شنیده بود ، می تواند به او و همکارانش کمک کند ؟ خدمه شش دانش آموزان فارغ التحصیل از سه دانشگاه شده است داوطلبانه در آزمایشگاه از سه برابر ظرفیت آن به 120 آزمون در روز است.

هر چند زنجیره تامین یک نگرانی برای labs همه ابعاد تولید کنندگان به نظر می رسد اولویت بندی سفارشات از تجاری آزمایشگاه و سیستم های سلامت بر بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت: Eric شاهد ارشد برنامه افسر کانون سلامت, آزمایشگاه, که نشان دهنده بسیاری از آزمایشگاه های اجرا شده توسط بهداشت عمومی ادارات در کشور است.

تلاش تشخیص پزشکی, تست های غول پیکر مستقر در نیوجرسی در حال اجرا است 350,000 coronavirus آزمون یک هفته در آن امکانات در سراسر کشور. اما از آن است هولناک که با نمونه از سراسر کشور و حتی آن را به عنوان کار کرده است به سهولت کارهای عقب افتاده استان ها و بیمارستان های خصوصی در حال انتظار روز برای نتایج.

Kaiser Permanente می گوید آن را می توانید آزمون از 2000 به 2500 نفر در سراسر کشور در هر هفته. ساتر سلامت یک ارائه دهنده عمده در شمال کالیفرنیا آزمایش حدود 650 نفر در هر روز در سراسر آن بيمارستان. CommonSpirit سلامت که شامل عزت بهداشت بیمارستان می گوید که می روند 50,000 نمونه یک هفته اگر آن را به حال. همانطور که از هفته گذشته استنفورد حال اجرا بیش از 20 ، 000 آزمون برای ساکنان منطقه خلیج.

اما حتی غول ندارد و منابع نامحدود. “این واقعا خط تولید است. آنها آنهایی که در حال حاضر عامل محدود کننده” گفت: کارن اسمیت, سیستم, معاون رئیس جمهور از خدمات آزمایشگاه در CommonSpirit سلامت.

علاوه بر این بیمارستان در حال راه اندازی برای حل مسئله گسترده تر از ایالت نابرابری در دسترسی. آنها می توانند به طور کلی رسیدگی به بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به دنبال خود ERs. اما آن را نه از لحاظ تاریخی نقش خود را به ترتیب در جامعه گسترده منابع و تست.

“شما نمی خواهید برای رفتن به اتاق اورژانس اگر شما بدون علامت. که آخرین جایی که در جهان شما می خواهید به راست, در حال حاضر,” دکتر گفت: امید باختر مدیر پزشکی برای کمک رسانی خدمات آزمایشگاهی در تیز بهداشت و درمان در سن دیگو. “این نا امید کننده است برای من. من توانایی انجام بیشتر [نمونه] اما چگونه آنها را دریافت کنم؟”

آزمون اما هیچ takers

در جیب در سراسر کشور برخی از استان ها شده اند قادر به ایجاد ثبات در جریان آنها از منابع در برخی موارد از آنجا که آنها بیشتر به معنای مالی در دیگران به دلیل روابط خود را با عمده بیمارستان سیستم ها و موسسات تحقیقاتی.

با اعتماد به نفس بیشتر در زنجیره تامین خود را در لس آنجلس و در کنار رودخانه شهرستان ها می گویند که آنها آماده هستند برای ارائه تست برای هر ساکن ، چند سایر استان ها از جمله بسیاری از منطقه خلیج درخواست بیشتر مردم از جمله کارگران ضروری که لازم نیست COVID علائم — تست کنید.

اما برخی از شهرستانهای استان که موفق به سطح شیب دار تا تست در حال کشتی با دیگری مشکل: مردم به اندازه کافی برای تست. دلایل دو قسم هستند. پس از هفته ها گفته بودن آنها نباید برای تست به دلیل کمبود عمومی به نظر می رسد پیوستن به این پیام حتی در حال حاضر که بیشتر تست در دسترس است. و سلامت عمومی نیروی کار وظیفه محل کسانی که نیاز به تست تهی شده است.

سان فرانسیسکو می توانید تست 4,300 مردم هر روز در آن علنا به حمایت labs بود اما دریافت تنها 500 نمونه از یک روز که از اواخر ماه آوریل است. لس آنجلس آزمایش حدود 10 ، 000 نفر روزانه اما می گوید آن نیاز به دو برابر است که برای بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات. تمرکز خود را در هفته های آینده برای افزایش تست در میان بیمه و کسانی که در معرض خطر محیط زندگی مانند بی خانمان encampments و پرستاری ماهر امکانات.

مقامات بهداشتی می گویند بخشی از این چالش این است که آنها در حال گرفتن کلمه را به فقیر ساکنان و جوامع رنگ و حتی به عنوان کسانی که در همان گروه هستند که ضربه سخت تر توسط این ویروس در بسیاری از شهرستانها. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال, لاتین ساکنان را تا 16 درصد از جمعیت اما 25 درصد از COVID-19 موارد است. در لس آنجلس, مردم سیاه و سفید هستند و 9 درصد از جمعیت شهرستان اما نشان دهنده 15 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 که نژاد و قومیت داده ها در دسترس است.

کچر از آزمایش های دولت وظیفه نیروی اذعان دولت به انجام کار بیشتر. اما او استدلال نیز وجود دارد یک مقدار کافی از قابلیت تست در دسترس است به خصوص از طریق بالا-ظرفیت تجاری labs که در آن دولت می گوید اکثریت قریب به اتفاق نمونه باید فرآوری شود.

“در حال حاضر ما نگران هستید با داشتن کافی نیست نمونه های جمع آوری شده,” او گفت:.

زمانی که مقامات را به آرامی شروع به مردم اجازه بازگشت به کار و مدرسه کارشناسان معتقدند که موارد بالا خواهد رفت ایجاد حتی بیشتر از نیاز برای آزمایشگاه های تست و تماس با ردیاب. آماده شدن برای آینده نیاز خواهد داشت حتی بیشتر از منابع است.

“ما نیاز به پول” گفت: Santa Barbara County Health افسر دکتر هنینگ Ansorg. “مقدار زیادی از پول. مقدار زیادی و تعداد زیادی از آن.”

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>