کالیفرنیا coronavirus منحنی: مرگ و میر کمتر اما یک اقامت طولانی در صفحه اصلی دوره کارشناسان می گویند

کالیفرنیا شروع به دیدن محافظت پیشرفت در مبارزه با کروناویروس, با کندتر در گسترش عفونت و تعداد مرگ و میر — در حالی که به سرعت در حال افزایش — عقب مانده به طور قابل توجهی پشت سر نقاط داغ مانند نیویورک و ایتالیا.

اما کالیفرنیا موفقیت اولیه بعید به آوردن سریع به زندگی عادی بازگشت.

مقامات بهداشتی می گویند هفته و احتمالا ماه از عمده محدودیت در حرکات و اجتماعات بزرگ هستند تنها راه برای جلوگیری از coronavirus موارد از صعودی به پاکسازی سطوح.

دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفت: تملق گفتن منحنی در coronavirus موارد به احتمال زیاد به معنی به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از کارشناسان هنگامی که می ترسید چرا که بیمارستان ها نخواهد بود غرق بیماران و باید به جیره مراقبت. اما نگه داشتن آن است که راه نیز به معنی یک دوره طولانی از اجتماعی فاصله.

تبلیغات

“بله, آن می تواند به این معنی است که آن را امتداد دیگر اما این است که قیمت بهتر برای پرداخت کمتر غیر ضروری, مرگ,” او گفت:. “ما واقعا در حال خرید برای خود کاهش یافته است. و این چیزی است که ما را نجات دهد از بسیاری از مرگ و میر غیر ضروری به دلیل غیرمنتظره سیستم بهداشت و درمان.”

حتی این می آید در قیمت گزاف است.

اقامت در خانه سفارشات در حال ظهور اقتصاد منجر به بیکاری گسترده به عنوان بسیاری از کسب و کار باید توقیف. اما لغو محدودیت به شمار خطرات عمده سلامت و مقامات هشدار می دهند به انتظار موج دیگری از موارد به عنوان اجتماعی فاصله کاسته است.

تبلیغات

“قطعا وجود داشته باشد افرادی که بیمار دریافت کنید. و از آنجا که افرادی که بیمار وجود خواهد داشت افرادی که می میرند پس از سفارش منتشر شده است مگر ما آمده ایم تا با یک ادم ایمن سازی است که بسیار بعید است” گفت: دکتر جفری اسمیت, شهرستان سانتا کلارا اجرایی این هفته است.

اسمیت که شهرستان میزبان این سالن که در آن سن فرانسیسکو 49ers و San Jose Sharks بازی گفت که او انتظار ندارد در آنجا خواهد بود “هر بازی ورزشی حداقل تا شکرگزاری و ما می تواند خوش شانس به آنها را با شکرگزاری. این چیزی است که رفتن به آسان به انجام است.”

منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارشات تمدید شده است به اوایل ممکن است اما شهردار سان فرانسیسکو و لندن نژاد پیشنهاد کرده است یک پناهگاه در محل ماموریت می تواند در محل باقی می ماند دیگر.

کالیفرنیا مدارس دولتی بعید به بازگشایی مانده از سال تحصیلی. سان فرانسیسکو همجنسگرایان غرور رژه و جشن در اواخر ماه ژوئن به احتمال زیاد نخواهد بود برگزار شد و بدون تغییرات عمده شهردار گفت. L. A. غرور در ماه ژوئن در حال حاضر به تعویق افتاده است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز ارائه شده جدی در مورد پیش بینی های جدید طبیعی اشاره کرد و آن را بعید جدید کروناویروس همیشه خواهد بود به طور کامل ریشه کن شده است. وجود دارد خواهد بود یک فرایند تدریجی است که توسط آن جامعه می تواند شروع به تابع دوباره اما “اگر شما می خواهید برای دریافت به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد در این معنا از این واقعیت است که این تهدید وجود دارد.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داد و گفت: در این مدت از coronavirus اقامت در خانه سفارش وابسته است که آیا کالیفرنیا همچنان به دنبال آن و پوشیدن لباس مناسب و پوشش صورت اگر آنها بیرون بروید.

فرماندار گفت: دولت قصد دارد به گسترش و تست از جمله آزمایشات سرولوژی و جامعه نظارت تست برای درک بهتر هنگامی که “ما به عقب بر گردیم به حالت عادی.”

تبلیغات

“ما یک تیم از افراد مشغول به کار در این 24/7,” Newsom گفت. “وجود دارد هیچ سوال در این است که ما خواسته خودمان را در ده ها و ده ها تن از موارد است. همه نه که خودم را به عنوان فرماندار ایالت کالیفرنیا می خواهد ما را قادر به پاسخ مثبت به این سوال را با دادن به شما یک تاریخ و زمان خاص و با جزئیات به شما گفتن که چگونه مردم در حال رفتن به رفتن به محل کار و برگشت به جامعه خود.”

سانتا کلارا کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی گفت: چهار چیز نیاز به اتفاق می افتد برای اقامت در خانه سفارشات به کاسته: قوی بیمارستان ظرفیت; توانایی برای تست این ویروس به طور گسترده; توانایی به سرعت در حال بررسی جدید موارد جدا آلوده و شناسایی کسانی که ممکن است در معرض و قرنطینه آنها را به دیدن اگر آنها بیمار و کاهش پایدار در coronavirus موارد است.

یک بار به کالیفرنیا می شود از طریق آن stay-at-home فاز وجود دارد ممکن است تدریجی عقب از محدودیت. “ما در حال رفتن به تمام راه را; ما در حال رفتن به یک کمی” پیشنهاد دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص.

ممکن است ایده ها عبارتند از: نگه داشتن مدارس بسته, نشان می دهد, ماسک توان در خارج از منزل, گسترش ممنوعیت تجمع جرم و نگه داشتن افراد مسن پناه در محل رادرفورد گفت. شاید تنها بخشی از مردم — و یا فقط برخی صنایع ممکن است بازگشت به خود فیزیکی محل کار در ابتدا.

دکتر هوارد Markel یک استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان گفت: استقرار stay-at-home اقدامات نیاز به درجه ای از صبر نکنید به جلو و عقب خیلی زود است.

“اگر شما را بکشد که باعث خاموش خیلی زود نه تنها وجود دارد یک گردش ویروس به انجام آنچه در آن به طور طبیعی می کند اما شما باید متحمل اقتصادی و اجتماعی و اختلال در [stay-at-home سفارشات] برای هیچ چیز” Markel گفت: در یک وبینار توسط آمریکایی بهداشت عمومی Assn. در ماه گذشته.

Markel گفت که در طول سال 1918 همه گیری آنفولانزایبیش از 20 شهرستانها ایالات متحده که آرام فیزیکی فاصله سفارشات به سرعت بیش از حد — حتی به عنوان ویروس آنفولانزا هنوز در گردش — به زودی شاهد یک افزایش در موارد.

برخی می گویند که دوره های اجتماعی فاصله ممکن است نیاز به ادامه بیش از دو سال آینده.

تبلیغات

یک مدل ریاضی توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت پیشنهاد کرد که یک بار تلاش در اجتماعی فاصله به عنوان ایالات متحده آمریکا است که انجام این بهار نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن coronavirus مورد سطح پایین به اندازه کافی برای جلوگیری از بیمارستان سیستم از غرق.

اگر این درست است که coronavirus گسترش می تواند به راحتی در پاییز و زمستان می تواند وجود داشته باشد حیات عفونت بعد از این سال.

به عنوان یک نتیجه, ما ممکن است نیاز به دوره های طولانی اجتماعی فاصله “شاید با دوره های گاه به گاه شل” برای نگه داشتن تنها کسری از جمعیت آلوده به کروناویروس در هر زمان. تحت یک سناریو محتمل اجتماعی فاصله اقدامات می تواند به طور کامل آرام در اوایل تا اواسط سال 2021 با این بیماری همه گیر انعقاد ژوئیه 2022 دانشگاه هاروارد محققان گفتند. که در آن نقطه coronavirus پیش بینی شده است به گردش فصلی اوج در زمستان.

مسافران واردات coronavirus به مناطق فکری به حال موفقیت های اولیه در برابر این بیماری می تواند یک مشکل مطرح است.

سنگاپور که در زمان اولیه اقدام موثر در برابر coronavirus مجبور شد هفته گذشته به منظور بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری برای یک ماه. تعداد coronavirus موارد رز به عنوان ساکنان که زندگی و تحصیل در خارج از کشور با عجله به خانه برگشت.

مقامات در سنگاپور در حال حاضر می گویند مهم این است که برای پیدا کردن پایدار راه هایی برای کند کردن ویروس از طریق پایان سال است.

مقامات وجود دارد شروع به این باور است که مردم نبودند در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به اندازه کافی با یک مقام لارنس وانگ روسای سنگاپور coronavirus وظیفه نیروی تاسف است که برخی از سنگاپور شد و هنوز هم پرسیدن که آیا آنها می تواند به مراکز و یا احزاب کمتر از 10 نفر درخواست شد “از دست رفته نقطه” نیاز اجتماعی فاصله.

“با موج دوم ما در حال پیدا کردن آن سخت تر برای کنترل محلی گسترش و همچنین جلوگیری از وارد موارد” گفت: پل Ananth Tambyah سنگاپور مبتنی بر رئیس جمهور از منطقه آسیا و اقیانوس آرام در جامعه بالینی میکروب شناسی و عفونت است. “این چیزی است که همه کشورها احتمالا در نهایت کشف کنند.”

برخی از کارشناسان می گویند این ایده که مجبور به انتخاب بین اقتصاد و بهداشت عمومی انتخاب نادرست است. “شما نمی توانید فداکاری مردم برای اقتصاد چون در نهایت که قصد کشتن اقتصاد و همچنین اگر شما از سیستم بهداشت و درمان ضعف” دانشگاه UCLA Kim-Farley گفت.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو, Luna از ساکرامنتو. بار نویسنده کارکنان Shashank بنگالی کمک به این گزارش از سنگاپور.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>