کالیفرنیا مارس موج گرما یک زمان فوق العاده محتاط در مورد کودکان و حیوانات خانگی در اتومبیل های پارک شده

با کروناویروس شیوع آن ممکن است وسوسه انگیز به ترک یک کودک در ماشین — فقط برای چند دقیقه برای جلوگیری از افشای او به ویروس — در حالی که شما به فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی.

آن را انجام نمی.

اول از همه, آن را غیر قانونی است به ترک یک کودک به تنهایی در یک خودرو در کالیفرنیا است.

ثانیا غش در اثر گرما می تواند به سرعت رخ می دهد حتی در شرایط نسبتا خنک روز. در طول موج گرما مانند آنچه در جنوب کالیفرنیا در حال تجربه آن می تواند کشنده در دقیقه.

تبلیغات

“مردم همیشه دست کم گرفتن چقدر داغ یک ماشین می تواند” گفت: جانباز هواشناس Jan تهی که مورد مطالعه خطر و ایجاد NoHeatStroke.org.

گرمازدگي می آمد به سرعت اتفاق می افتد زمانی که دمای هسته بدن می رسد 104 درجه است. اگر دمای هسته بدن می رسد 107 درجه آن است که معمولا کشنده است. و بدن یک کودک را گرم سه تا پنج بار سریع تر از یک فرد بزرگسال است.

“و ترک حیوانات خانگی در خانه” تهی می افزاید. “آستانه خود را در مورد همان است.”

برخی از 849 کودکان درگذشت اطفال فضایی گرمازدگي بودن چپ در ماشین در ایالات متحده از سال 1998 و 100 درصد از این مرگ و میر می تواند مانع شده اند. در سال 2019 وجود دارد 52 از جمله مرگ و میر در سراسر کشور. به طور متوسط سالانه تعداد کودک از جمله گرمازدگي مرگ و میر از سال 1998 تا سال 2019 است 39.

تبلیغات

کودکان در سن از محدوده 5 روز به 14 سال با بیش از نیم سن کمتر از 2 سال. تهی مطالعه شرایط از این مرگ و میر و متوجه شد که حدود 54 درصد بوده است فراموش شده توسط یک مراقب; 25% به دست اورد دسترسی به ماشین خود به خود; 19 درصد آگاهانه چپ توسط یک پرستار و باقی مانده 1.5% درگذشت تحت شرایط ناشناخته است.

la-me-pediatric-vehicle-heatstroke-TIME_Artboard 2 copy 2.jpg

درجه حرارت می تواند به افزایش سطح خطرناک در دقیقه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تهی نیز مورد مطالعه چگونه سریع یک ماشین می تواند گرما ، او متوجه شد که دو سوم از گرم طول می کشد محل در 20 دقیقه. “کرک” ویندوز — خروج از پنجره باز کمی — تا به حال اثر کمی دارد. ساخته شده است که تفاوت کمتر از سه درجه است.

خارجی رنگ خودرو نیز کمی تفاوت اما خودرو رنگ داخلی یک عامل بزرگ است.

تبلیغات

اشعه های خورشید را بریزید و از طریق ویندوز. این موج کوتاه اشعه تهی توضیح می دهد. ویندوز و هوا اساسا شفاف و گرم هستند ، اما این موج کوتاه اشعه گرم اشیاء آن اعتصاب است. تیره داشبورد فرمان چرخ و یا صندلی را می توان گرم از 180 به بیش از 200 درجه. این اشیاء از جمله یک کودک صندلی سپس حرارت هوای اطراف آن را با هدایت و همرفت و به longwave تابش. در نتیجه این سطوح و اشیاء بسیار کارآمد گرم در هوا به دام افتاده در داخل خودرو.

همانطور که جدول بالا نشان می دهد حتی در 72 درجه در شب درجه حرارت افزایش به طور متوسط 43 درجه به 115 درجه در یک ساعت. در 90 درجه روز داخل ماشین می تواند به 133 درجه در یک ساعت.

دمای داخلی خودرو می تواند به 50 درجه بالاتر از دمای خارج و 80 درصد از حرارت افزایش می دهد اتفاق می افتد در 30 دقیقه. به طوری که یک کودک نباید به سمت چپ در یک ماشین حتی برای یک زمان کوتاه است.

la-me-pediatric-vehicle-heatstroke-STATES-01.jpg

کالیفرنیا سوم در گرمازدگي مرگ و میر در سراسر کشور.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تهی یافت که بیشترین تعداد فرزند گرمازدگي مرگ و میر رخ داده است در روز پنج شنبه و جمعه احتمالا نشان می دهد همبستگی با خستگی بعد از آن در ایام کار در هفته.

حدود 30 درصد از مرگ و میر در میان کودکان کمتر از یک سال. و تهی داشت که فراموش کردن یک کودک در خودرو اتفاق افتاده است به مردم در تمام جنبه های زندگی از آرایشگران به baristas از دانش آموزان به معلمان و مديران مدارس از وکلا و قضات و مدیران برای خدمت افسران پلیس و تجار. “این می تواند اتفاق می افتد به کسی” Null به این نتیجه رسیدند.

تحت Kaitlyn قانون به قانون امضا شده در سال 2001 از آن است که غیر قانونی در کالیفرنیا به ترک یک کودک 6 سال یا جوانتر در یک ماشین زمانی که شرایط مانند گرما یا سرما می تواند تهدیدی برای زندگی کودک و یا زمانی که خودرو در حال اجرا و یا کلیدهای زده شده در احتراق و یا هر دو.

la-me-pediatric-vehicle-heatstroke-CAPITA_Artboard 2.jpg

گرمازدگي و میر می تواند رخ دهد در اپن, کولر, شمالی متحده است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

قانون است به نام Kaitlyn راسل تاج 6 ماهه که فوت کرد بعد از سمت چپ توسط یک پرستار بچه در یک ماشین پارک شده بیش از دو ساعت است.

معافیت در زندگی روزمره اند که ویژگی های مشترک برای بسیاری از افراد در طول شیوع کروناویروس — می تواند منجر به لغزش آنی در حافظه مقامات هشدار می دهند. آنها پیشنهاد ایجاد یادآوری مانند قرار دادن یک کیف پول, کیف پول یا تلفن همراه در صندلی عقب کنار کودک — چیزی است که شما نیاز به رفتن به پشت صندلی برای بازیابی پس از ورود در مقصد خود را.

ماشین باید همیشه قفل شده است به طوری که بچه ها نمی توانند به آنها در خود و مراقبت های ویژه باید در هنگام بارگیری و تخلیه مقامات می گویند.

مقامات می خواهیم که اگر شما یک کودک به تنهایی در خودرو بلافاصله 911 تماس بگیرید. اورژانس پرسنل آموزش دیده برای پاسخ به چنین شرایطی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im