کالیفرنیا که در حال حاضر رای دادند Buttigieg یا Steyer دست و پنجه نرم کردن با میل به انجام بیش از

ممکن است وجود دارد مقدار زیادی از شانس دوم در زندگی, اما تعداد بسیار کمی وجود دارد وقتی که می آید به رای گیری — یک قرص تلخ را به کسانی که در کالیفرنیا که رای برای هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری است که کاهش یافته است را قبل از روز سه شنبه ایالت انتخابات.

ناگهانی خروج از مسابقه یکشنبه توسط پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., موجب برخی از مختصر علاقه در رسانه های اجتماعی در مورد قوانین حاکم بر امکان revote. بدون شک سوالات مشابه مطرح شد توسط کسانی که بازیگران اوایل غیابی برای تام Steyer میلیاردر تغییر آب و هوا و فعال که در سمت چپ این مسابقه روز شنبه.

جواب در یک کلمه: هیچ. وجود دارد هیچ ارائه در کالیفرنیا قانون انتخابات برای یک شانس دوم پس از رای گیری شده از طریق پست و یا بازیگران در فرد در یک مکان سنجی و یا در انتخابات منطقه ای مرکز.

“هنگامی که شما رای شما رای گفت:” کیم الکساندر رئیس حزبی رای دهندگان کالیفرنیا پایه و اساس است. “وجود دارد هیچ کاری انجام بیش از.”

تبلیغات

نامزدهای دیگر نیز کاهش یافته است از آنجا که برای اولین بار رای گیری شد و از طریق پست بیش از یک ماه پیش. کارآفرین اندرو یانگ خود را رها کاخ سفید پیشنهاد Feb. 11 تقریبا دو هفته پس از برخی از شهرستانهای کالیفرنیا شروع به پستی برگه های رای. از 20 دموکرات که نام ظاهر می شود در انتخابات تقریبا نیمی را به طور رسمی به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را از اواخر ماه دسامبر هنگامی که لیست تایید شده توسط دولت در انتخابات مقامات.

وجود دارد هیچ شرکت اعداد در چگونه بسیاری از کالیفرنیا 20.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان در حال حاضر وزن در. Paul Mitchell که برای سود مبارزات انتخاباتی, شرکت تحقیقاتی, سیاسی, Data, Inc., آهنگ آراء به عنوان آنها در حال بازگشت و گفت: حدود 20 درصد از همه از طریق پست و برگه های دریافت شده توسط انتخابات محلی مقامات از جمعه. اما او گفت که اهمیت جلوه چقدر از مسابقه در حال حاضر بیش از میلیون ها نفر از برگه های رای که از طریق پست را نمی توان بازگشت.

“اطلاعات ما نشان می دهد 40 درصد از کسانی که شرکت در حال حاضر رای” میچل گفت.

کالیفرنیا به تدریج تبدیل به یک غایب-رای گیری دولت در طول چند انتخابات چرخه. در سال 2018 ایالت اولیه انتخابات 67 ٪ از تمام آرای ریخته شد در جایی دیگر از یک فرد رای گیری در محل. چند شهرستان در حال حاضر تشویق رای گیری غایب ارسال توسط همه ثبت نام رای دهندگان رای گیری در پست الکترونیکی.

تبلیغات

برخی از رای دهندگان آشکارا این باورند یکشنبه در رسانه های اجتماعی که آیا آنها می تواند به سادگی رفتن به یک انتخابات محلی سایت و بازیگران انتخابات دوم, حتی اگر آنها در حال حاضر رای داده شده توسط ایمیل. در بسیاری از موارد که دوم انتخابات لغو خواهد یکی از اولین زمانی که مقامات انتخابات وارد کردن اطلاعات به سیستم های خود را. اما در همه موارد رای دهندگان انتخاب برای انجام این کار می تواند متهم به نقض کالیفرنیا قانون انتخابات.

“رای گیری دوم قرار می دهد یک رای دهنده در خطر بودن متهم به تلاش برای رای دو بار” الکساندر گفت.

حامیان Buttigieg که هنوز به پست الکترونیکی در یک غایب رای گیری حتی اگر آن مشخص شده است برای در حال حاضر سابق دموکرات نامزد در شانس هستند. آنها می توانند تسلیم است که رای گیری در هر محلی رای گیری سایت از طریق نزدیک سنجی در 8 p. m. روز شنبه و از آنها بخواهید برای یک رای گیری. و کسانی که در حال حاضر در حال انتظار برای رای دادن در فرد — تقریبا 2 میلیون هنوز هم ممکن است انجام این کار در لس آنجلس — هنوز هم می تواند به عقب نامزد دیگری در مسابقه.

میچل گفت: کسانی که رای اولیه برای Buttigieg هنوز هم ممکن است شکل نتیجه کالیفرنیا اولیه در یک راه مهم. دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری است که در واقع بیشتر یک سری از کوچکتر مقدماتی. کسانی که مسابقات در هر یک از ایالت 53 کنگره مناطق که در آن 271 نمایندگان اهدا خواهد شد با استفاده از یک فرمول است که مانع هر گونه نماینده دریافت کمتر از 15 درصد آرا.

تازه ترین نظرسنجی انجام شده برای لس آنجلس تایمز توسط دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات در بر داشت Buttigieg آماده شد برای برنده شدن نمایندگان در برخی از کسانی که در منطقه ای مسابقات. اگر این آرا شده اند بازیگران, ارائه می دهد که او یک نقش در آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک نامزد انتخاب شده است در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. که می تواند حداقل تا حدودی از یک پوشش نقره ای به کسانی که نا امید شده توسط Buttigieg تصمیم به کنار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de