کالیفرنیا برای دریافت اضافی در زمان واقعی به عنوان شناسه تهمت می گوید او را به تاخیر می اندازد مهلت با توجه به کروناویروس

با COVID-19 pandemic بیشتر خفقان تلاش های کالیفرنیا و کشورهای دیگر به موضوع املاک ID مجوز رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او را گسترش Oct. 1 مهلت برای مردم به درخواست برای کارت شناسایی به هیئت مدیره پروازهای داخلی در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام در اخبار جلسه توجیهی در این کشور پاسخ به این ویروس به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده در حال حاضر در بیش از 33 ، 000. در نتیجه سلامت عمومی با اضطراب را ترک کرده است بسیاری از کالیفرنیا تمایلی و یا تمایلی به بازدید محلی شاخه های این گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر برای ترس از آلوده شدن.

“من همچنین اعلام کرد که ما در حال به تعویق انداختن مهلت با ID مورد نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. “ما خواهد بود با اعلام مهلت جدید به زودی.”

رئیس جمهور که ارائه جزئیات بیشتر به نظر می رسید به اذعان چالش با درخواست از مردم برای بازدید از محلی راهنمایی و رانندگی “در یک زمان است که ما در حال درخواست آمریکایی ها برای حفظ اجتماعی فاصله.”

تبلیغات

استیون گوردون مدیر کالیفرنیا DMV گفت: اعلام خبر خوش به این دلیل که آژانس تا به حال برای محدود کردن بازدید از دفاتر برای بسیاری از مردم به دنبال مجوز رانندگی و ثبت خودرو.

“کالیفرنیا DMV تشویق توسط رئیس جمهور اظهارات نشان می دهد که دولت فدرال را گسترش اجرای تاریخ واقعی ID,” گوردون گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این امر از بین بردن ضرورت برای مردم به بازدید محلی راهنمایی و رانندگی ادارات و تقویت دولت را تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. ما نگاه رو به جلو به یادگیری بیشتر در مورد رئیس جمهور جهت و به اشتراک گذاری این اطلاعات با مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بوده است برای به تعویق انداختن Oct. 1 مهلت از مقامات دولتی در سراسر کشور است. ملی فرمانداران Assn., که شامل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, به تازگی خواسته وزارت امنیت داخلی به تمدید مهلت حداقل یک سال.

“ما اعتقاد داریم فرمت اجازه می دهد همه ما به تمرکز تلاش های ما در مبارزه با گسترش و شدت COVID-19” به فرمانداران گفت: در مارس 17 نامه ای به سرپرست وزارت وزیر چاد گرگ. “زمان بیشتری را نیز به کنگره توانایی به تصویب قانون است که به روز رسانی 2005 شناسه واقعی عمل می کنند و آن را به سرعت با تکنولوژی امروز.”

تبلیغات

یک نماینده برای Newsom کاهش یافته است به نظر فرمت درخواست.

کالیفرنیا قانونگذاران در حال حاضر به نام برای تاخیر در شناسایی مهلت بر اساس اداری شناسایی مشکلات قبل از COVID-19 نشاندار شده بود جهانی همه گیر.

Assemblymen جیم Frazier (D-Fairfield) و وینس Fong (R-Bakersfield) صندلی و نایب رئیس مجلس کمیته حمل و نقل به ترتیب معرفی یک قطعنامه درخواست برای تاخیر.

“بیش از 7 میلیون کالیفرنیا باید یک ID و گروه از وسایل نقلیه موتور تخمین می زند که 16 میلیون کالیفرنیا خواهد شد نیاز به یک اکتبر 1st این سال” Frazier گفت. “این بدان معناست که بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم نیاز به یک راهنمایی و رانندگی در زمینه دفتر بین در حال حاضر و در ماه اکتبر نسبت به کل دو سال گذشته ترکیب شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im