کالیفرنیا زن coronavirus مورد اسپرز تماس برای سریع تر تست

این کشور اولین رمان coronavirus مورد در یک بیمار که نه به تازگی از سفر خارج از کشور و نه در تماس با کسی که انجام داد این است که جرقه های جدید برای تماس های سریع تست برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شمال کالیفرنیا زن آزمایش شد برای چند روز و پس از او در بیمارستان بستری شد چرا که او مناسب نیست CDC معیار که شامل هر دو علائم و نشانه های ویروس و یا یک تاریخ اخیر از سفر به چین و یا تماس نزدیک با یکی دیگر از coronavirus بیمار است.

این مورد نشان می دهد که نیاز به سریع تر تست از همه coronavirus بیماران مبتلا به دیابت دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) نوشت: پنجشنبه در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای هماهنگ کردن دولت coronavirus پاسخ.

“من درک می کنم که به تازگی تشخیص داده شد بیمار آزمایش شد بلافاصله برای coronavirus با وجود درخواست های او حضور پزشکان در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس مرکز پزشکی” فاینستاین نوشت. “معلوم نیست که آیا این تاخیر ناشی از بیش از حد محدود CDC معیارهای تست و یا اینکه آیا CDC قادر به پردازش تست تشخیصی سریع تر است.”

تبلیغات

کالیفرنیا در حال کار با مقامات فدرال برای گسترش این تست ممکن است coronavirus بیماران, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد.

چنین توسعه شامل هر دو گسترش معیار است که یک فرد باید به آزمایش می شود برای COVID-19 گونه به عنوان به خوبی به عنوان coronavirus کیت تست ارسال به کالیفرنیا, او گفت:. دولت 200 کیت برای تشخیص و نظارت مقاصد اما مقامات فدرال می گویند بیشتر وارد خواهد شد در روزهای آینده, او گفت:.

در مجموع 33 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در کالیفرنیا و پنج را از سمت چپ دولت Newsom گفت. از تایید موارد 24 بودند یا تخلیه از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن و یا بازگشت و در پروازهای بازگشت از ووهان چین — منشاء شیوع کروناویروس.

Newsom گفت: بیش از 8,400 مردم در حال نظارت در 49 محلی حوزه های قضایی است.

تبلیغات

دولت “انجام آن پروتکل و نظارت بر آن را به عنوان مربوط به سنتی پروازهای تجاری است که در آمد از نقاط از نگرانی های بالقوه و نقاط تماس به خصوص در آسیا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im