کالیفرنیا راه اندازی شد به صرف بیش از $1 میلیارد دلار برای جلوگیری از آتش سوزی. پس از آن آمد COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

پس از یک سری از ویرانگر آتش سوزی مانند 2019 Kincade آتش کالیفرنیا در حال برنامه ریزی بر روی میلیاردها دلار هزینه برای آماده شدن برای آب و هوا رانده بلایای طبیعی است. جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

با این بیماری همه گیر کوروناویروس فرسایش بودجه دولت در سراسر کشور بسیاری از جوامع در معرض خطر داشتن این فاجعه را کمتر آماده برای بلندی آب و هوا-رانده بلایای طبیعی است.

هنوز دوره نقاهت بعد از ویرانگر آتش سوزی کالیفرنیا آماده شد به صرف میلیاردها دلار برای آماده شدن برای آینده آتش سوزی و دیگر حوادث آب و هوایی شدید. زیرساخت پروژه های طراحی شده برای جوامع و خانه های مقاوم در برابر آتش سوزی به مدت طولانی نادیده گرفته شده است و آتش و کارشناسان می گویند.

اما با $54 میلیارد کسری بودجه این برنامه ها بودن را در خود نگه دارد.

“این واقعا شرم می گوید:” الکساندرا Syphard آتش دانشمند در سیج Underwriters یک آتش سوزی شرکت بیمه. “بدیهی است که COVID بوده است شرم بر بسیاری از سطوح مختلف. ما ramping تا به ارائه آنچه که به اعتقاد من یکی از مترقی ترین و مهم سرمایه گذاری از نظر خطر آتش سوزی است که می تواند وجود داشته باشد.”

با بیش از 25000 خانه ها و ساختمان های از دست رفته بیش از سه سال گذشته در ایالت کالیفرنیا متمرکز شده اخیر هزینه های اضافه کردن جدید آتش نشانی خدمه و واکنش اضطراری ظرفیت. در این سال دولت برنامه ریزی شده سرمایه گذاری در چیزی است که می تواند به کاهش نیاز به آتش نشانی: “سخت” میلیون ها نفر از خانه ها آنها را مقاوم تر به سوختن.

مشابه اصلی-مقاوم سازی برنامه های سرنشین در جوامع در سراسر کشور بسیار محبوب شده اند.

“تا اینجا در کوه, چوب shingled سقف است نام دیگری برای یک کبریت کتابی می گوید:” لایحه Seavy صاحب خانه در جنوب دریاچه تاهو.

تا چند سال پیش Seavy تا به حال چوب-shingled سقف اما او به جای آن از طریق یک برنامه که انگیزه مالکان برای نصب-مقاوم در برابر آتش بام. محلی آتش آژانس دریاچه دره Fire Protection District ایجاد شده در برنامه پس از سال 2007 موی خرگوش یا مرغوز آتش که باعث تخریب تقریبا 300 ساختمان ها و خانه ها در منطقه است.

“در دریاچه تاهو ما آسیب پذیر هستیم و وجود سه میلیون نفر در کالیفرنیا است که در مناطقی زندگی می کنند مانند این که در آن شما آسیب پذیر” می گوید Seavy. “بنابراین ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم.”

از طریق بودجه فدرال از FEMA صاحب خانه می تواند 70 درصد از هزینه های خود را پوشش داده شده برای جایگزینی سقف. چوب سقف می سوخت از گسترش آتش سوزی ابتلا به سوزش اون سوی خاکستر سوخته.

“اکثر خانه های سوخته با آتش سوزی فقط راهپیمایی به آنها و سوزاندن آنها می گوید:” Syphard. “بسیاری از آنها نابود شده به دلیل آتش سوزی های رخ داده در طول بالا واقعا شرایط باد و وجود تمایل به این سوختن اون سوی خاکستر سوخته است که می تواند پرواز کیلومتر جلوتر از آتش ، و این سوختن اون سوی خاکستر سوخته که تمایل به دریافت کمی nooks و crannies از یک خانه است.”

حتی رفع کوچک به یک خانه می تواند یک تفاوت بزرگ مانند قرار دادن مش صفحه نمایش در اتاق زیر شیروانی دریچه یا پوشش پیش امدگی لبه بام زیر یک سقف.

“چیزهایی که به طور خاص جلوگیری می کند embers از نافذ خانه فوق العاده مهم در ساخت یک تفاوت بین این که آیا یک خانه باقی مانده از آتش سوزی یا نه می گوید:” Syphard.

سال گذشته در ایالت کالیفرنیا تایید قانونگذاران عمده ایالت برنامه برای incentivizing چنین خانه-تعمیرات اساسی. در ماه ژانویه فرماندار گاوین Newsom اعلام کرد 100 میلیون دلار در دولت فدرال و پول برای کمک به مالکان جای پشت بام ها و خانه های خود را بیشتر مقاوم در برابر آتش, به خصوص در جوامع کم درآمد که در آن ارتقاء ممکن است خارج از دسترس برای بسیاری از.

اما در ماه مه Newsom پیشنهاد تعلیق این برنامه با اشاره به نیاز به کاهش بودجه برای جبران کاهش درآمد مالیاتی از رکود اقتصادی است.

“ما آموخته است که در بهشت آتش سوزی خانه های ساخته شده و یا مجهز با صفحه اصلی-سخت شدن مواد و امکانات اغلب در برابر شعله های آتش مرگبار و ایستاده بود به زندگی می کنند یک روز دیگر می گوید:” کالیفرنیا Assemblymember جیم چوب که نویسنده این لایحه برای ایجاد برنامه. “این دولت متاسفم که ما حاضر به اذعان به اهمیت و مزایای مالی از سرمایه گذاری در پیشگیری است.”

یک خانه تست ضربه توسط دمیده اون سوی خاکستر سوخته در یک مرکز تحقیقاتی اجرا شده توسط موسسه بیمه برای کسب و کار و خانه ایمنی در کارولینای جنوبی در بهار گذشته. نیمی از خانه تست شده سرو جانبداری و دیگر مشترک احتراق مصالح ساختمانی. نیم دیگر اتحاد مشترک آتش-مقاوم در برابر مواد مانند سیمان جانبداری. رایان tanya warren/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رایان tanya warren/NPR

دو دیگر قابل توجه طرح های آب و هوا نیز قرار میگیرد در فرمانداری تجدید نظر بودجه که بودجه پروژه های آماده برای آتش سوزی و خشکسالی و سیل و بالا آمدن سطح دریا. کسانی که شامل $4.75 میلیارد آب و هوا انعطاف پذیری پیوند برنامه ریزی برای انتخابات نوامبر و 1 میلیارد دلار در بودجه دولت بیش از پنج سال برای آب و هوا-پروژه های مرتبط با. قانونگذاران دولت هنوز در تلاش برای فشار به جلو با یک لایحه که قرار دادن یک 7 میلیارد دلار آب و هوا و اقتصادی اوراق قرضه در انتخابات.

این آتش سوزی بودجه چپ در کالیفرنیا بودجه در این سال به احتمال زیاد رفتن به آتش نشانی و اورژانس.

“ما در حال خیره کردن بشکه از دیگر شدید آتش سوزی های نجومی داده شده چگونه آن را خشک بود این زمستان می گوید:” وید Crowfoot, کالیفرنیا, رئیس منابع طبیعی. “بنابراین ما پیش بینی در واقع نیاز به حقه بازی در واکنش به این فاجعه از بلایای طبیعی است.”

حامیان تابآوری طرح می گویند پول خرج کردن برای آماده شدن برای حوادث در پیشرفت قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه تر از انتظار برای آنها را به ضربه.

“یک دلار صرف شده امروز شما موجب صرفه جویی در حدود شش دلار در آینده شرایط اضطراری می گوید:” کیت گوردون مدیر کالیفرنیا, دفتر برنامه ریزی و پژوهش است. “و اگر شما فکر می کنم که این واقعا منطقی است. هزینه های پاسخ اضطراری بسیار زیاد است. نگاهی به بهشت — بازسازی کل شهر و جابجایی مردمی است.”

مقامات دولتی می گویند آنها به دنبال راه های دیگر برای تامین مالی برای آماده سازی هوا به امید حفظ شتاب پس از حوادث اخیر.

“ما در حال تجهیز نشدن در زمان واقعی به واقعا ادامه به درایو به جلو همان کسانی که اولویت ها به خصوص آب و هوا انعطاف پذیری بیشتر محدود مالی محیط زیست می گوید:” Crowfoot. “ما ساکنان آن را دریافت کنید. کالیفرنیا می خواهید ما را در واقع به انجام بیشتر برای محافظت از جوامع از اثرات.”

کالیفرنیا مانند بسیاری متحده است که به دنبال به فدرال بودجه محرک برای پر کردن شکاف ها از آب و هوا-پروژه های مرتبط می تواند واجد شرایط به عنوان هزینه های زیربنایی. آنها همچنین به دنبال همکاری با بخش خصوصی.

“وجود دارد یک لحظه که در آن این نوع از فاجعه اقتصادی ایجاد فرصت برای متفاوت فکر کردن در مورد چگونه به ساخت جلو می گوید:” گوردون. “به گزاف گویی نیست اما گزاف گویی رو به جلو است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>