بیکاری کالیفرنیا آژانس به افزایش ساعت تدریس خصوصی در خانه برای ادعا در میان coronavirus

در مواجهه با اعتراض عمومی بیش از ساعت محدود برای بیکاری ادعا پردازش کمک از طریق تلفن Gov. گاوین Newsom روز جمعه گفت که او کارگردانی کالیفرنیا بیکاری آژانس به حفظ خطوط باز تا 5 بعد از ظهر و یا دیگر — و وعده تغییر به زودی اتفاق خواهد افتاد.

کالیفرنیا از کار پس از دولت در اجرای یک stay-at-home منظور مبارزه با کروناویروس آب گرفتگی کنگره و رسانه های اجتماعی در هفته گذشته با شکایت داشتن به ده ها تن از تماس های دولت در بخش توسعه اشتغال و عدم اتصال به یک سرویس نماینده.

این EDD شده است عامل آن مرکز تماس است که کمک می کند تا بیکاری ساکنان از ساعت 8 صبح تا ظهر از سال 2013 به عنوان رشد اقتصادی به کاهش تعداد افرادی که به دنبال مزایای بیکاری.

اما تماس با مرکز شده است هولناک در طول COVID-19 همه گیر که بیش از 2.5 میلیون کالیفرنیا زمینه برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه گذشته رکورد جدیدی را برای تماس, بار, فرماندار گفت.

تبلیغات

Newsom روز جمعه گفت که او کارگردانی کالیفرنیا کار, منشی, جولی سو به گسترش این ساعت از أد تماس با مرکز به حداقل 8 صبح تا 5 بعد از ظهر “اما ما معتقدیم ظرفیت به رفتن و حتی بیشتر.”

“ما حداقل باید جدید گسترش ساعت اتفاق می افتد بسیار در مدت کوتاهی” Newsom اضافه شده است. “صدها نفر از پرسنل اضافی در حال مستقر را که اتفاق می افتد.”

EDD مقامات روز جمعه ارائه می تواند یک تاریخ زمانی که ساعت های طولانی را به اثر.

دبرا نترا یک Colton ساکن که گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک دستیار حقوقی در 17 مارس گفت: در آن زمان چهار روز به کسی که در أد در تلفن.

تبلیغات

دیگر بیکاری مردم او صحبت کردم نگران هستند که قادر به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی.

“ما درک می کنیم که أد است و آنها در حال غرق,” نترا گفت. “اگر مردم قادر به صحبت می کنند به EDD در مورد هر گونه نگرانی ما را بیشتر احساس در سهولت به جای این ثابت بدانم چه خبر است.”

فرماندار تصمیم نیز با استقبال موریس Emsellem مدیر این نمایشگاه فرصت برنامه ملی قانون استخدام پروژه در برکلی است.

“گسترش گوشی ساعت را فراهم می کند یک انتقادی تاسیسات برای تعداد زیادی از کارگران در کالیفرنیا از جمله بسیاری از مهاجران کم درآمد و کارگران مسن تر که اغلب سخت ترین زمان دسترسی و یا مرور آنلاین ادعا فرایند” Emsellem گفت.

با این حال مجلس جیم پترسون (R-فرسنو) گفت: گسترش مرکز تماس ساعت تنها باید اولین گام برای رفع مشکلات با خط تلفن.

“آنها باید به آنها پاسخ دهد و نه مردم را منتظر نگه دارید برای ساعت و زمانی که آنها به مردم آنها را به تماس با آنها را در واقع یک پاسخ” پترسون گفت. “مردم در حال تبدیل شدن از جان گذشته. آنچه آنها نیاز دارند از EDD کمک واقعی در انتهای دیگر خط و نمی شود از دست رفته در بوروکراسی.”

تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید در سراسر کشور به عنوان بسیاری متحده را تعطیل بخش بزرگی از اقتصاد خود را به منظور کاهش گسترش coronavirus.

فرماندار پنج شنبه اعلام کرد که کالیفرنیا که تعداد مدعیان بیکاری پردازش شده است شروع خواهد شد گرفتن اضافی $600 روز یکشنبه در هفتگی خود سود پرداخت به عنوان یک نتیجه از یک بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب شده توسط کنگره است.

تبلیغات

افزایش تعداد مدعیان بیکاری در آزمایش ظرفیت EDD به صدور چک به تازگی بیکاری در 21 روز آن را به عنوان در سال های گذشته اما دولت منتقل شده برخی از 850 کارکنان دولت از دیگر مشاغل برای پاسخ.

“ما هنوز هم معتقدم که ما می توانیم قطع کسانی که چک در سنتی که زمانی با وجود این موج بی سابقه ای در درخواست برنامه های کاربردی” Newsom روز جمعه گفت در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر