کالیفرنیا به انتشار 3,500 زندانیان در اوایل coronavirus گسترش در داخل زندانها

کالیفرنیا است که اعطای آزادی به 3500 زندانی در تلاش برای کاهش ازدحام به عنوان coronavirus عفونت شروع پخش از طریق دولت ،

وکلا برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت یک پانل از قضات فدرال دولت است که مصرف “فوق العاده و بی سابقه اقدامات حفاظتی” به سرعت گسترش ویروس ها و محافظت از کسانی که زندگی و کار در کالیفرنیا 35 زندانها. شتاب آزادی مشروط سیاست — موثر بر زندانیان با توجه به منتشر خواهد شد بیش از 60 روز — می آید در صورت فشار به انجام خیلی بیشتر.

وکلای مدافع زندانیان در طولانی مدت در حقوق مدنی دادخواهی در برابر سیستم زندان خواسته اند کسانی که قضات به صورت گسترده تر در زندان منتشر شده و همچنین اقدامات حفاظتی برای کاهش خطر تر و یا پزشکی آسیب پذیر زندانیان نه به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای انتشار است. یک دادگاه در اورژانس حرکت تنظیم شده است برای سه شنبه.

در دادگاه براده دولت وکلا گفت: کالیفرنیا در نظر دارد برای سرعت بخشیدن به آزادی مشروط خرما برای 3,500 زندانیان خدمت شرایط برای جرایم غیر خشونت آمیز و در حال حاضر با توجه به منتشر می شود ظرف مدت 60 روز. منتشر می شود انجام شده “در چند هفته آینده.”

تبلیغات

اسناد و مدارک ارائه شده به بار نشان می دهد زندانها شده اند قفل کردن سلول بلوک که در آن زندانیان نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم. که اوج ترس در میان اعضای خانواده به خصوص از آن دسته از زندانیان که مسن تر هستند و یا در معرض خطر بیماری شدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“او احساس می کند مانند او در آلمان نازی کشته شدند. آنها در واقع قفل شده است و همه آنها را در ‘بیمار’ خوابگاه هستند و تنها با در نظر گرفتن بچه ها با تب بالا گفت:” دختر یک زندانی در زندان ایالتی در چین کالیفرنیا موسسه برای مردان است. به تاریخ یک زندانی و 11 دولت و کارگران در زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

“یک زندانی در خوابگاه خود را از 150 مردان فقط آزمایش مثبت به طوری که آنها خود را کل خوابگاه در مستند. او نمی تواند دریافت باند او نیاز برای زخم های باز از یک بیماری خود ایمنی. او 72 و به دلیل در ماه اوت,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد COVID-19 مورد در 10 زندانها مؤثر 22 کارگران و چهار زندانی. اهل بیت آغاز تست مارس 7.

تبلیغات

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و بازسازی تعطیل شده زندانی ملاقات و برنامه های داوطلبانه و در این هفته شروع به استفاده از لمس دماسنج به صفحه نمایش آن 67,000 کارکنان به عنوان آنها را وارد کنید lockups. در سه روز اول از جمله غربالگری 170 کارگران به درجه حرارت و تبدیل شد به دور است. در همان زمان 886 کارکنان روز یکشنبه در بیمار نامیده می شود برای کار تعدادی که CDCR سخنگوی دانا Simas گفت که با توجه به این حجم از نیروی کار است.

دولت نیز مسدود شده انتقال از زندان شهرستان زندانیان به زندان تصمیمی که دولت وکلا گفت: یک قاضی را حفظ خواهد کرد 3,000 اضافی افراد خارج از سیستم کیفری. و دولت در نظر دارد به حرکت 480 تا 530 زندانیان خارج از خوابگاه که در آن زندانیان bunked به عنوان نزدیک به عنوان دو پا از هم جدا مشترک با سینک و دوش. آنها خواهد شد نقل مکان کرد به دیگر زندان امکانات دادگاه پرونده گفت.

اهل بیت طرفداران شد و شک و تردید در مورد اینکه آیا اوایل آزادی مشروط بود به اندازه کافی.

“این یک گام در مسیر درست” گفت: وکیل مایکل بین یکی از سرب شاکیان در حقوق مدنی دادخواهی. “این که آیا یا نه آن کافی خواهد بود یا نه به آدرس همه گیر … و رسیدن به امنیت اجتماعی و فاصله ما فقط نمی دانم. نظر شخصی من این است که ما نیاز به انجام بیشتر.”

به ویژه در بین گفت: او بسیار نگران دولت گرفته هیچ قدم برای حرکت کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 از راه آسیب است از جمله زندانیان مسن و کسانی که با شرایط پزشکی.

“تا زمانی که برادر من همچنان زندانی وجود دارد یک شانس واقعی به 2 سال حبس خود را تبدیل به یک حکم اعدام” گفت: آنیتا استرگا که 67 سال از برادر دیابتی محکومیت دو سال حبس خود در زندان چین که در آن COVID-19 مورد در حال نصب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر