دادگاه عالی کالیفرنیا روز چهارشنبه حاضر به شنیدن یک چالش به یک دولت قانونی است که محدودیت های پلیس با همکاری مهاجرت فدرال عوامل است.

دادگاه رد درخواست توسط شهر هانتینگتون بیچ به نقد و بررسی یک دادگاه استیناف نظر در ماه ژانویه است که در بر داشت که این موضوع یک موضوع از ایالت نگرانی و که به قانون مقدم بر پلیس اقتدار منشور شهرستانها. که معکوس یک 2018 حاکم است.

“این غم انگیز است برای حکومت قانون و برای کنترل محلی تلاش های” هانتینگتون بیچ شهرستان Atty. Michael E. گیتس گفت: در یک ایمیل. “در حال حاضر پایین تر حکم دادگاه می ایستد که باز floodgates برای دولت به قانونگذاری و کنترل هر جنبه ای از حکومت محلی.”

نارنجی شهرستان شهرستان از 200 ، 000 نفر شکایت کرد و مدعی است که در کالیفرنیا به اصطلاح مهاجر پناهگاه قانون در سال 2017, کالیفرنیا, ارزش عمل با دخالت قدرت خود برای به اجرا درآوردن قوانین محلی و مقررات.

تبلیغات

قانون منع دولت و پلیس محلی از درخواست دستگیرشدگان — به جز برای کسانی که به اتهام جرائم جدی — در مورد وضعیت مهاجرت یا اطلاع ماموران فدرال هنگامی که یک مهاجر است که از زندان آزاد شده.

کالیفرنیا به تصویب رسید قانون زیر رئيس جمهور تهمت را سرکوب مهاجرت غیر قانونی. آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی توسط مهاجر طرفداران به دنبال تشویق مهاجران به اعتماد به افسران پلیس و گزارش جرم و جنایت است.

اما منتقدان تقبیح این قانون گفت: این باعث می شود آن را سخت تر به اخراج مهاجران که مرتکب جنایات و منجر اجرای قانون به انتشار آنها را به جوامع.

در کالیفرنیا 121 شهرستانها خود منشور و دیگران به دنبال دولت قانون کلی. هانتینگتون بیچ استدلال کرد که شهرستانها که خود ایجاد منشور را بیشتر می گویند بیش محلی امور نباید مشمول این قانون پس از آن مربوط به پلیس محلی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de