کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از آب قوانین

ساکرامنتو, کالیفرنیا. – کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه برای جلوگیری از قوانین جدید است که اجازه کشاورزان به آب بیشتری از دولت بزرگترین سیستم های رودخانه استدلال آن را در معرض خطر فشار جمعیت دلتا smelt, chinook ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا steelhead به انقراض است.

قوانین فدرال حکومت چقدر آب می تواند پمپ حوزه آبخيز ساکرامنتو و سان Joaquin رودخانه که جریان از کوه های سیرا نوادا به خلیج سان فرانسیسکو و به دولت ارائه دهد با مقدار زیادی از آب آن برای شلوغ صنعت کشاورزی که تامین دو سوم از کشور این میوه و آجیل و بیش از یک سوم از آن سبزیجات است.

اما رودخانه ها همچنین به انواع ایالتی و فدرال حفاظت شده گونه های ماهی که تعداد اند رو به کاهش از انسان شروع به ساختن سدها و مخازن برای کنترل سیل و ارسال آب در سراسر کشور.

دو شبکه سد و کانال تعیین مقدار آب گرفته می شود, با یک سیستم اجرا شده توسط دولت و دیگر اجرا شده توسط دولت فدرال است.

در طول تاریخ دولت فدرال دارای مجموعه ای از قوانین برای هر دو سیستم. اما به تازگی مقامات دولتی شکایت کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد قوانین انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از گونه های در معرض خطر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت را تهدید به شکایت دولت فدرال در ماه نوامبر اما با تاخیر عمل به این امید که می تواند کار را سازش.

اما دولت فدرال نهایی قوانین جدید این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به بیکرزفیلد در روز چهارشنبه به جشن آنها را قبل از اینکه خیلی خوشحال جمعیت.

“ما قصد داریم به شما آب خود را قرار داده و مقدار زیادی از فشار بر خود را فرماندار” مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت. “و اگر او آن را انجام نمی, شما در حال رفتن به دریافت یک جدید فرماندار.”

Newsom پاسخ در روز پنج شنبه با یک طرح دعوی در دادگاه در زمینه همکاری با دولت دادستان کل خاویر بکررا.

“کالیفرنیا نمی خواهد در سکوت به تماشای به عنوان برگ برنده دولت تصویب علمی به چالش کشیده بیولوژیکی نظرات که فشار گونه به انقراض و آسیب منابع طبیعی و آبراه” بکررا گفت.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در سان فرانسیسکو چالش ها اقدامات U. s. Bureau of Reclamation. یک سخنگوی که آژانس نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اواخر پنج شنبه.

وزیر کشور ایالات متحده دیوید برنارد هشدار داد پنج شنبه شب از عواقب غیر قابل پیش بینی است که می تواند نتیجه از طرح دعوی در دادگاه.

“فرماندار و دادستان کل فقط راه اندازی یک کشتی به دریا غیر قابل پیش بینی اداری و چالش های قانونی در مورد پیچیده ترین عملیات آب در کشور چیزی آنها را اجاره قبل از” برنارد در بیانیه ای گفت. “دادخواهی می تواند منجر به غیر قابل پیش بینی پیچش و چرخش است که می تواند به ایجاد چالش های قابل توجهی برای مردم کالیفرنیا که بستگی صدا برداری از این دو مهم پروژه های آب.”

چهار شنبه, U. s. Department of the Interior تبلیغ قوانین جدید برای حمایت 1.5 میلیارد دلار از دولت فدرال و دولت بودجه بیش از 10 سال آینده برای بازگرداندن زیستگاه برای گونه های در معرض خطر علمی نظارت از رودخانه ها و پیشرفت های به ماهی مراکز تکثير میباشند.

اما مقامات دولتی می گویند که این قوانین به معنی کمتر آب در رودخانه ها که کشتن ماهی بیشتر. در ویژه پایین جریان خواهد صدمه دیده chinook ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا steelhead که پس از یک سال بازگشت به آب شیرین رودخانه ها از اقیانوس آرام به تخم ریزی.

دولت طرح دعوی در دادگاه می گوید دولت فدرال را به درستی تجزیه و تحلیل قوانین برای دیدن اگر آنها را “نوک یک گونه نسبت به انقراض است.”

دعاوی بیش از آب در کالیفرنیا مشترک هستند اما آن چیزی که Newsom دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از. سال گذشته دولت تنظیم شده اند مذاکره با آب سازمان در مجموعه ای از موافقتنامه داوطلبانه به مجموعه ای از استانداردهای کیفیت آب در دلتا. Newsom امیدوار است این توافق نامه اگر آنها تا کنون رسیده در جلوگیری از دهه دعاوی که قبل از گرفتار مقررات آب.

طرح دعوی در دادگاه روز پنجشنبه اعلام کرد می تواند این توافق نامه در معرض خطر است. یک نماینده دولت به پیمانکاران آب کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه اما با اشاره به نظرات قبلی که در آن مدیر کل جنیفر Pierre گفت: آنها “نا امید” دو طرف نمی تواند سازش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“ما نگران تاثیر هر دادخواهی ممکن است در توافق های داوطلبانه فرایند” Pierre گفت: در آن زمان.

پنج شنبه, Newsom گفت هدف او باقی مانده است “متوجه اجرا داوطلبانه موافقت نامه.”

“این بهترین راه رو به جلو برای حفظ جوامع ما, محیط زیست ما و اقتصاد ما” فرماندار گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>