کالیفرنیا تصدیق به پناهگاه بی خانمان قبل از coronavirus سیل بیمارستان

رمان coronavirus و بی خانمانی هستند برخورد وادار کالیفرنیا رهبران به راه اندازی غیر قابل تصور — یک تلاش عظیم به حرکت کسانی که در خیابان ها به هتل ها و متل ها و پناهگاه در روز برای محافظت از هر دو آنها و سیستم بهداشت و درمان است که COVID-19 به زودی می تواند پایمال کردن.

دولت مدل نشان می دهد که 60,000 افراد بی خانمان می تواند ضربه رمان coronavirus در بعد از هشت هفته تا 20 درصد از آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

که به معنی کالیفرنیا نیاز 12,000 تخت بیمارستان فقط برای کسانی که زندگی در خیابان — وظیفه بسیار برای یک دولت است که در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن ظرفیت اضافی برای مدیریت این بیماری همه گیر قبل از آن خیلی دیر و بیمارستان تبدیل به سر می برند و ناامن با بیش از حد بسیاری از بیماران.

برای جلوگیری از که چشم انداز فرماندار کارگردانی کرده است دولت های محلی به تهیه صدها نفر از امکانات ایالت — هتل ها, متل ها, مراکز تفریحی — به خانه های آسیب پذیر. برخی از شهرها و استان ها در حال حاضر در حال حرکت به جلو است.

تبلیغات

“این است که اساسا یک تهدید برای جامعه به طور کلی گفت:” لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس روسای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت نیروی کار در بی خانمانی. “این است که بدون عارضه است و قطعا نه برای ضعف قلب نیست اما ما باید یک تعهد برای رسیدگی به این. در غیر این صورت این موضوع بدتر.”

این عوارض هستند به احتمال زیاد شامل غلبه بر محله های مقاومت به پناهگاه های اضطراری و تشویق افراد بی خانمان به پناه وجود دارد. در عین حال Newsom معتقد است که دولت چاره ای جز حرکت در این طرح و حرکت به سرعت.

“است که باعث ایجاد یک نقطه از اضطراب برای جمعیت موجود اما علاوه بر این برای ما بهداشت و درمان تحویل سیستم” Newsom گفت: شب چهارشنبه. فرماندار زودتر گفت که یک فرد بی خانمان در حال حاضر درگذشت Covid-19 در شهرستان سانتا کلارا اما مقامات بهداشتی وجود ندارد را منتشر شد.

تبلیغات

دولت تخمین می زند که افزایش ظرفیت در کالیفرنیا موجود سیستم بیمارستان می تواند جای 10,000 بیماران. اگر درخواست برای کمک های پزشکی هستند اعطا شده از جمله درخواست پنج شنبه که رحمت, نیروی دریایی, پزشکی, کشتی مستقر می شود به لس آنجلس, کالیفرنیا, باید نزدیک به رسیدن به 20,000-تخت آستانه که برخی از مدل ها پیش بینی می شود نیاز Newsom گفت.

اما با 108,000 زندگی مردم در خارج از منزل در کالیفرنیا بسیاری از قدیمی تر با سیستم ایمنی ضعیف شده و موجود شرایط Newsom و مقامات بهداشت نیز به طور چشمگیری افزایش تلاش ها برای محدود کردن آنچه که دولت بزرگترین بحران قبل از رمان coronavirus آمار: دهها هزار نفر از مردم ساکن در خیابان encampments با بهداشت ضعیف و شرایط شلوغ.

Homeless

یک مرد بی خانمان خواب در خیابان اصلی پل در مرکز شهر لس آنجلس است.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز )

بسیار وجود دارد که دولت نمی داند — از جمله چگونه بسیاری از بی خانمان در حال حاضر آلوده و چگونه انزوا اقدامات را در یک جمعیت با بسیاری از مشکلات اساسی. اما گسترش هشدار در مورد تهدید به مردم در حال حاضر اختلال در خیابان و در شرایط بیماری و اعتیاد.

“مردم دچار بی خانمانی در میان آسیب پذیرترین به گسترش COVID-19,” Newsom گفت. “کمک به ساکنان این بسیار مهم است برای محافظت از بهداشت عمومی مسطح منحنی و کاهش گسترش COVID-19.”

برای کمک به انجام رساندن که Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد 150 میلیون دلار در بودجه اضطراری. فرماندار گفت: 100 میلیون دلار خواهد شد به طور مستقیم به حوزه های قضایی محلی — از جمله لس آنجلس — برای افزایش ظرفیت پناهگاه و افزایش مسکن اضطراری.

اضافی $50 میلیون خواهد بود با هدف خرید, تریلر سفر و اجاره هتل ها و متل ها و امکانات دیگر در تلاش برای فراهم کردن فضا برای کسانی که بدون خانه های به عمل اجتماعی فاصله و یا قرنطینه می شود و اگر آنها تست مثبت برای این ویروس و یا علائم COVID-19.

Newsom گفت که حدود 950 خواص ایالت شناخته شده بود و بیش از 1300 تریلر خریداری شده بود از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و فروشندگان خصوصی برای خدمت به انزوا سایت های مسکن و اضطراری.

تبلیغات

اما عظیم الجثه تلاش است به دور از خاص به کار و ارائه موانع است که هرگز در برخورد با قبل. برای چند سال گذشته محلی حوزه های قضایی را تلاش برای باز کردن پناهگاه و ایجاد مسکن بدون فشار اقدام فوری — اغلب با موفقیت محدود است.

“وجود دارد بسیاری از چالش ها در این ایده گفت:” الیزابت بون یک کارشناس بی خانمانی در دانشگاه بوفالو, دانشگاه ایالتی نیویورک است. “ما تا به حال هرگز به سعی کنید چیزی شبیه به این قبل از.”

باربارا DiPietro سیاست مدیر ملی مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان شورای اسلامی گفت: بسیاری از قراردادهای در حال حاضر امضا شده است با هتل ها و متل ها و امکانات به شمار می رود و در حال اجرا در عرض چند روز.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti چهارشنبه اعلام کرد این شهر را تبدیل 42 از آن مراکز تفریحی به اسکان موقت برای ساکنان بی خانمان ارائه 6,000 تخت جدید به عنوان بخشی از این تلاش است. اول از 1600 تخت در 13 مراکز تفریحی می تواند باز به محض دوشنبه, او گفت:.

ترنت Rhorer, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو, وزارت خدمات انسانی گفت: این شهرستان با اضافه کردن 2,500 پناهگاه فضاهای بی خانمان و 3,500 اتاق های هتل برای افرادی که نیاز به قرنطینه اما هیچ جایی برای انجام این کار است. بسیاری از اتاق های هتل ها را به افرادی که در زندگی تک اشغال هتل با حمام مشترک و آشپزخانه. سان فرانسیسکو در حدود 8,000 بی خانمان.

Rhorer گفت: این شهرستان انتظار دارد که به اجاره 500 اتاق در پایان هفته ها و هتل ها با بیش از 2000 اتاق های ابراز علاقه در اجاره.

بون و دیگران گفت که فراتر از گرداندن مراکز فساد hd پشتیبانی از تلاش هستند دلهره آور — حرکت هزاران نفر از مردم به سرعت به سایت های که هنوز رتبهدهی نشده است تا به آنها رسیدگی کند.

“نیروی انسانی واقعی است موضوع” DiPietro گفت.

تبلیغات

او افزود که موجود پناهگاه و ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر در تلاش برای پیاده سازی اجتماعی فاصله و راهنمایی های دیگر که مقامات ایالتی و فدرال را صادر کرده است. در حال حاضر آنها در حال تقلا برای رسیدگی به این مدل جدید با کارکنان و داوطلبان که در حال ترس و در برخی موارد نشان داده نمی شود.

برخی پیشنهاد کرده اند که فرماندار در کالیفرنیا گارد ملی برای کمک به. Newsom این هفته هشدار داده نگهبان آن را ممکن است به نام به پشتیبانی محلی و سازمان های دولتی نهفته COVID-19 شیوع و پس از آن مهار تلاش کرده است اما پیشنهاد نمی توان آن را مورد استفاده برای بی خانمان کردند.

ریدلی-توماس گفت که موجود شهرستان کارکنان در لس آنجلس می تواند کارگردانی برای کمک به.

“این یک اشتباه است که می گویند ما اصلا ظرفیت و یا زیرساخت” ریدلی-توماس گفت. او اضافه کرد که تحت یک وضعیت اضطراری تکالیف کارکنان در بخش های مختلف “در حال تعدیل و مناسب است.”

بون اشاره کرد که حتی با منابع بی خانمان مردم نمی خواهید به حرکت و یا درک ضرورت است.

“بسیاری از افراد بی خانمان … یک بی اعتمادی نسبت به قدرت,” او گفت:. “حتی در شرایط اضطراری مانند این را به مردم توضیح دهد چه اتفاقی می افتد و چرا آنها خواسته می شود را به حرکت به یک هتل است.”

DiPietro با اشاره به این که بسیاری از در خیابان باید روان درمانی و برخی ممکن است سوء مسائل است که آن را دشوار است برای آنها را به خود منزوی. حتی اگر مقامات مدیریت به حرکت unsheltered مردم در داخل خانه نگه داشتن آنها وجود دارد می تواند دشوار است ، در سیاتل یک مرد بی خانمان بود و در قرنطینه یک هتل اما بعد ترک کردم و در یک شهر ، مردم را وادار به حرکت احتمالا نمی تواند موفق DiPietro گفت.

“سرانجام در واقع پسر خود را دور اجرا می شود و سپس شما نمی دانید که در آن او است,” او گفت:.

قبل از coronavirus گسترش ایالت کالیفرنیا رو ادامه سردرگمی در مسکن بی خانمان: محله و جامعه مقاومت به ایجاد پناهگاه است.

که آیا این تغییرات در حال حاضر باقی مانده است دیده می شود.

با توجه به منابع و متل در Burlingame در شبه جزیره سان فرانسیسکو یکی از مقامات سایت امید به استفاده از به خانه مردم است. مراجعه به متل پنج شنبه نشان داد هیچ آشکار مشتریان و کارگران قرار دادن در جدید صنعتی فرش.

وقتی پرسیده شد که اگر متل بود prepped برای استفاده در طول COVID-19 شیوع مدیر رد یا تایید یا انکار تکان دادن سر خود را هنگامی که پرسید: اگر در یک اتاق می تواند رزرو برای شب.

در بعضی از نقاط شهرداران و مقامات محلی شده به نام به استفاده از اورژانس قدرت اعطا شده توسط فرماندار به سایت پناهگاه بدون رضایت جامعه. ریدلی-توماس گفت: به اعتقاد او دولت دستور نیاز شهرستانها به عمل و همچنین اعطای حوزه های قضایی محلی قدرت به زور به افراد بی خانمان به حرکت می کند ممکن است لازم باشد.

اما در حال حاضر مقامات عمدتا با تکیه بر همان پیام است که استفاده شده است با موفقیت در اجتماعی فاصله: از آن زمان به فکر می کنم خوب بیشتر.

“ضروری است در این زمان که تمام مراحل گرفته شده برای درمان و مراقبت از افراد بیمار و کاهش گسترش بیشتر عفونت گفت:” کیت Rosenquist یک Burlingame اقامت و ماندن در خانه که در محله ممکن است شامل یک repurposed هتل.

“اگر یک هتل خالی است و اقدامات احتیاطی مناسب در محل آن را تنها حس می کند که تحت تاثیر بی خانمان قرار دارد و تحت درمان وجود دارد,” او گفت:. “جامعه ما نیاز به حمایت از کمک به کسانی که نیاز دارند در طول این غیر ممکن است بحران است.”

بار خبرنگاران دیوید Zahniser, Laura J. Nelson و داکوتای اسمیت کمک به این داستان. Chabria گزارش از ساکرامنتو زنگ از شبه جزیره سان فرانسیسکو و هرگاه از اوریندا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر