کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن برای همکاری در برنامه ریزی بلند coronavirus محدودیت

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و همتایان خود در واشنگتن و اورگان اعلام کرد: “یک پیمان منطقه ای برای بهبود” از coronavirus بحران در روز دوشنبه و توافق برای همکاری با یکدیگر به منظور توسعه یک طرح برای محدودیت در زندگی روزمره و بازگشایی اقتصاد در امتداد سواحل غرب.

اعلام می آید و به شش ایالت در شمال شرقی نیویورک — New York, New Jersey, کانکتیکات, Delaware, پنسیلوانیا و رود آیلند — همچنین توافق کردند برای هماهنگ کردن تلاش های منطقه ای به تدریج سهولت محدودیت های اتخاذ شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی,” Newsom, اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت. “آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

Newsom گفت که او در نظر دارد به ارائه جزئیات شنبه در کالیفرنیا استراتژی برای شروع به راه رفتن خود را به اقامت در خانه نظم و اجازه می دهد کسب و کار برای رزومه توابع.

تبلیغات

در این بیانیه از Newsom و دیگر فرمانداران فاقد جزئیات خاص به طور گسترده توصیف چند اصول اساسی آنها توافق کردند که به دنبال آنها به عنوان توسعه استراتژی برای بازگشت برخی از سطح عادی به کشورهای خود را. فرمانداران گفت: آنها را هدایت داده اولویت بهداشت بر سیاست و همکاری با یکدیگر و با جوامع محلی.

“ما نیاز به دیدن یک کاهش در میزان گسترش ویروس قبل از مقیاس بازگشایی و ما خواهد شد مشغول به کار در هماهنگی برای شناسایی بهترین معیارهای راهنمای این” فرمانداران گفت.

در این بیانیه همچنین گذاشته چهار هدف مشترک برای کنترل این ویروس از جمله حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر تضمین متحده به اندازه کافی تجهیزات و کارگران بیمارستان به ارائه مناسب, مراقبت از کاهش غیر مستقیم بر سلامت در جوامع محروم و در حال توسعه یک استراتژی برای تست آهنگ و منزوی کردن موارد.

فرمانداران اعلام کرد ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او و فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که برای باز متحده دوباره.

تبلیغات

Newsom که اغلب مورد تهمت و تلاشهای دولت برای کار با کالیفرنیا در طول همه گیر گفت که او انتظار دارد برای ادامه این همکاری و همکاری با دولت فدرال است.

“من تمام اعتماد به نفس در جهان در حال حرکت رو به جلو است که ما را حفظ کند که روح مشترک در شرایط تصمیم گیری است که ما را در اینجا در ایالت کالیفرنیا به عنوان آن مربوط به یک نقشه راه برای بازیابی و نقشه راه برای رسیدن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی,” Newsom گفت.

فرماندار بحث انتقال بازگشت به زندگی عادی و روز بعد از علامت Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: stay-at-home نظم اجتماعی و فاصله را کاهش گسترش ویروس در نتیجه کمتر بستری شدن در بیمارستان بیش از برآوردهای پیش بینی شده است.

تحت بدترین و بدون هیچ گونه کاهش, تلاش, دولت, مدل های پیش بینی اوج حدود 700,000 بستری شدن در بیمارستان از COVID-19, Ghaly روز جمعه گفت. اما او اشاره کرد که پایبندی به اقامت در خانه که Newsom اعلام کرد نزدیک به یک ماه پیش در حال حاضر نشان می دهد “تفاوت بین آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم در بیمارستان های ما ممکن است که بسیار متفاوت تر از جایی که ما در حال رفتن به قله در هفته های بسیاری آمده است.”

همانطور که از دوشنبه 22,234 کالیفرنیا آزمایش مثبت برای این ویروس و 687 فوت کرده اند Newsom گفت. فرماندار گفت: 3,015 افراد بستری شده اند از جمله 1,178 که در حال دریافت مراقبت های ویژه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>