کالیفرنیا نام خانه سالمندان با شیوع کروناویروس تعداد موارد

برای اولین بار California Department of Public Health مقامات را افشا نام از خانه های پرستاری در سراسر کشور با COVID-19 شیوع و تعداد موارد در هر مرکز.

در میان سخت ترین ضربه امکانات هستند نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط در غروب خانه سالمندان در لس آنجلس که در آن 80 ساکنان و 62 کارکنان آزمایش مثبت با توجه به حالت لیست. کشور ویلا جنوبی نقاهت مرکز در کف دست تا به حال 58 بيمار و 15 نفر تست مثبت و باغ تاج مرکز توانبخشی در دریاچه نقره ای تا به حال 35 نفر و 35 کارکنان تست مثبت است.

خانه سالمندان تبدیل شده اند غم انگیز نقطه کانونی از شیوع کروناویروس با سالمندان ساکنان بسیاری از آنها در شرایط بهداشتی اساسی حسابداری برای درصد زیادی از COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور است. بیش از 30 درصد از کسانی که فوت کرده اند در لوس آنجلس بودند ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات; بیش از 70 درصد از مرگ و میر در ساحل طولانی شده است ساکنان خانه سالمندان.

کالیفرنیا وزارت بهداشت لیست اسامی 261 ماهر-پرستاری امکانات در سراسر کشور با بیش از 3000 موارد مثبت در میان ساکنان و کارکنان. وزارت بهداشت و درمان, سایت گفت: لیستی که منتشر شد در اواخر جمعه, است یک عکس به نمایندگی از 86 درصد از دولت 1,224 ماهر-پرستاری امکاناتی که تا به حال گزارش داده ها در 24 ساعت گذشته.

تبلیغات

بیش از نیمی از خانه ها در لیست 148 در لس آنجلس.

به عنوان رمان coronavirus در ادامه به پاره از طریق خانه های سالمندان دولتی و دولت های محلی آهسته بوده است به اطلاع عمومی در مورد دامنه بحران است. بسیاری از آنچه که تا کنون شناخته شده است در مورد COVID-19 در ارشد و امکانات آمده است نه از ادارات دولتی بلکه خصوصی منابع: بستگان کارکنان و مدیران.

دولت لیست “دیر” گفت: Michael Connors سخنگوی کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

“همه از آن شماره ها بسیار مشکوک است زیرا تا کمی تست که در دراز مدت مراقبت از امکانات و بدون هیچ دلیل به این باور است که امکانات به طور دقیق گزارش اطلاعات در شیوع و مرگ و میر” Connors اضافه شده است.

تبلیغات

دولت لیست که مقامات وعده داده اند برای به روز رسانی به طور منظم, نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در هر مرکز.

آن را نیز گرفتار آشکار حذفیات و undercounts. برای هفته های لس آنجلس وزارت بهداشت است انتشار اسامی گروه امکانات زندگی با COVID-19 موارد بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم آزمایش مثبت در هر محل. برخی از کسانی که خانه ندارند به نظر می رسد در لیست دولت.

دولت لیست همچنین شامل اطلاعات از کالیفرنیا 7,461 امکانات مراقبت های مسکونی.

یک سخنگوی دولت گفت: از طریق ایمیل شنبه که گردآوری داده ها در امکانات مراقبت های مسکونی در آثار شد اما “پیچیده تر حفظ حریم خصوصی-حکیم” از آنجا که بسیاری از آنها تعداد بسیار کمی از ساکنان.

تبلیغات

نمایندگان از نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط, کشور, ویلا جنوبی و باغ تاج نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز شنبه.

استیون لیمن, 58, حدود 10 روز در نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط در اواسط ماه مارس فقط به عنوان coronavirus موارد برداشت تا در سراسر کشور. در اواخر اقامت خود او هم اتاقی بود که متصل به یک دستگاه تنفس.

“من فقط خوشحالم که من رو از وجود دارد در زمان” گفت: لیمن است که تا به حال هیچ نشانه ای.

یک دستیار پرستاری که با این نسخهها کار در نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط که خواسته است که نام او استفاده نمی شود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: یک بار خبرنگار در روز شنبه که دولت دلسرد کارکنان از پوشیدن ماسک محافظ برای بسیاری از مارس.

تبلیغات

دستیار پرستاری است که در میان ده ها تن از کارکنان که در حال حاضر آزمایش مثبت است. “من آلوده شد چون از آن زن” او با اشاره به مدیر. “چون که ادم سفیه و احمق زن به ما گفت ما نمی تواند پوشیدن ماسک…همه شما به خاطر او است.”

یکی از دلایلی که نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط گزارش بسیاری از موارد به دلیل آن است که گسترده انجام تست در زمانی که بسیاری از خانه های پرستاری در حال مقاومت در برابر دکتر گفت: نوح مارکو افسر ارشد پزشکی برای لس آنجلس خانه یهودی.

خود تسهیلات دریافت 500 تست کیت از شهر لس آنجلس به تازگی و حدود نیمی از آنها با نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط مارکو گفت. “آنها با وجدان و باز به انجام کار درست” مارکو گفت.

گسترده تست بدون علامت کارکنان مهم ترین اندازه گیری های خانه را می توانید در حال حاضر از آنجا که افراد بدون علائم خطرناک ترین پخش ویروس, مارکو گفت.

تبلیغات

صفحه اصلی یهودی آزمایش 99 کارکنان و تنها یکی آمد مثبت است. که فرد تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. “دانستن این فرد مثبت و کشیدن آنها را به خارج از خط کاهش می یابد, گسترش,” مارکو گفت. “تست بیمار عضو از کارکنان آنها در حال حاضر در خانه چگونه است که به ما کمک کند؟”

دیگر خانه ها به دلیل خودداری از تست اغلب از ترس از تبلیغ بد.

یک دکتر که با این نسخهها کار برای خانه یهودی رفت و برای تست یک بیمار در Stoney نقطه مرکز بهداشت و درمان در چتسورث هفته گذشته مارکو گفت و متوقف شد توسط یک پرستار که به او گفت دولت نبود اجازه می دهد هر کسی که در این مرکز به آزمایش می شود.

دکتر با اشاره به چندین نفر در پشت یک سد که به نظر می رسد علامتی و گفت: پرستار این نگاه به عنوان اگر تسهیلات به حال شیوع مارکو گفت. اما پرستار اصرار تست اجازه داده نمی شد.

تبلیغات

مارکو گفت: گزارش مرکز به L. A. County health department مقامات.

Stoney نقطه است که در لیست دولت, اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد تسهیلات به دلیل تعداد برای هر دو کارکنان و بیماران نشان داده است که کمتر از 11 — یک دستگاه مقامات دولتی در حال استفاده برای محافظت از حریم خصوصی در امکانات که در آن تعدادی از موارد نسبتا کم است.

دیوید Oates بحران متخصص ارتباطات صحبت از طرف Stoney نقطه گفت: اگر یک پرستار گفت: دکتر که تست اجازه داده نمی شد “او اشتباه بود.”

Stoney نقطه دارای هشت کارکنان که باید آزمایش مثبت و قرنطینه در خانه. هیچ یک از بیماران دارای آزمایش مثبت اوتس گفت: اما نه بیماران در انزوا و تحت نظارت علائم.

تبلیغات

“من بررسی می شود و ما بلافاصله می تواند با پیدا کردن یک فرد از لس آنجلس خانه یهودی که بازدید Stoney نقطه, بهداشت و درمان” اوتس اضافه شده است.

در برخی موارد اعداد در حالت لیست به نظر می رسد خارج از تاریخ.

در ردوود چشمه مرکز بهداشت در شهرستان تولار ایالت سایت یکی از مخرب ترین بیماری در دولت جدید ترین آمار و ارقام به دست آمده توسط لس آنجلس تایمز در بر داشت که 106 ساکنان و 50 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس که از پنج شنبه. دولت لیست 91 ساکنان و 46 کارکنان است. این مرکز همچنین گزارش داد که 10 ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت گفت اوتس است که به نمایندگی از ردوود چشمه.

تلفات در خانه های سالمندان منجر به بحران نیروی انسانی. در برخی از مکان ها از جمله ردوود چشمه بسیاری از کارگران بیمار هستند که تعویض آورده شده است. یک مقام رسمی در این مرکز گفت که حداقل 18 کارگران اقامت در هتل برای پرداخت تسهیلات به طوری که آنها نمی آلوده اعضای خانواده اما کارکنان که قبلا در معرض این است که تا حد زیادی quarantining در خانه.

تبلیغات

در جاهای دیگر کارکنان حاضر به کار پس از شیوع بیماری باعث تخلیه حداقل یک خانه سالمندان در شهرستان ریورساید. Gustavo Urrea که 20 ساله خواهر زاده والریا Viveros مشغول به کار شیفت شب در تسهیلات زندگی کمک وجود دارد و درگذشت, هفته گذشته پس از ابتلا به این ویروس گفت که او معتقد است به اندازه کافی در حال انجام است برای محافظت از خانه سالمندان و کمک زندگی کارگران است.

او گفت: Viveros خانه فرستاده شد پس از در حال توسعه که او چه فکر بود و سرد. اما روز بعد او توسعه مشکلات تنفسی و گرفته بود به اتاق اورژانس. او بدون مادر قادر به دیدن او گفت: Urrea و در حال حاضر خانواده نگران است که دیگران در خانواده ممکن است آلوده.

“کسانی هستند که مردم آنها را برای محافظت از اولین کسانی هستند که مردم آنها را به آزمون اول” گفت: Urrea از خانه سالمندان کارگران است. “او بسیار دوست داشتنی است. او استفاده می شود بسیار دلسوز با مادر او و این که چه لطمه می زند به من بیشتر است.”

بیش از 40 درصد از موارد مثبت گزارش شده در دولت اطلاعات در کارکنان است.

تبلیغات

“این باعث تاسف من است ولی من تعجب توسط هر کشش از تخیل” گفت: آوریل Verrett رئیس جمهور SEIU محلی 2015 که نشان دهنده حدود 20,000 خانه سالمندان و کارکنان بهداشت و درمان در سطح ایالت. “من می دانستم که شرایط ما اعضای مشغول به کار بودند تحت منجر شد به تعداد زیادی از عفونت های ما فقط باید به حال این داده ها به حمایت از آن تا به حال.”

Verrett گفت که در حالی که دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس — واز بهتر کمبود باقی می ماند.

“بسیاری از اعضای ما هنوز هم احساس که PPE است که جیره بندی و یا آنها ممکن است یک N95 ماسک, اما آنها گفته می شود برای محافظت از آن را با زندگی خود آنها گفته می شود به استفاده مجدد از آن” Verrett گفت.

Verrett گفت که بر اساس قرار گرفتن در معرض بالقوه کارکنان در امکانات از جمله او معتقد است هر پرستاری ماهر خانه کارگر ایالت باید آزمایش و ارائه زمان پرداخت کردن در صورتی که نیاز به قرنطینه. او اشاره می کند که اکثریت اعضای خود زنان هستند بسیاری از مردم از رنگ و مهاجران که نمی توانیم دو هفته بدون پرداخت.

تبلیغات

“آنها بالا-دستمزد مشاغل در همه” Verrett گفت. “این انتخاب بین بودن قادر به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی بر روی میز را برای فرزندان خود.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>