کالیفرنیا شل فردی خود دستور برای بیمه سلامت

نگران بیش از حد بسیاری از کالیفرنیا غافل بودند آنها را سنگین خوب برای داشتن بیمه درمانی مقامات روز سه شنبه سست دولت قانون به معنای فشار ایجاد ساکنان به خرید پوشش درمانی.

تحت پوشش کالیفرنیا دولت قانون مراقبت مقرون به صرفه ارز بیمه اجازه خواهد داد که ساکنان به ثبت نام در طرح بهداشت و درمان از طریق 30 آوریل برای جلوگیری از پرداخت این فرد در دستور است که می تواند بیش از 2000 دلار برای یک خانواده چهار و ارزیابی می شود که بیمه ساکنان فایل مالیات خود را در سال 2021. دولت گسترش یارانه برای جبران بار پرداخت برای پوشش درمانی اجازه می دهد یک فرد ساخت تا $74,940 و یک خانواده چهار نفره با درآمد تا $154,500 به واجد شرایط برای کمک به.

تحت پوشش کالیفرنیا مقامات گفت: 625,000 جدید و تجدید مصرف کنندگان واجد شرایط برای یارانه ها در طول باز ثبت نام که در ابتدا به پایان رسید Jan. 31. ثبت نام باز است و در حال حاضر تمدید شده است به مارس 30 یک حرکت که بیمه ارز گفت: می تواند کمک به صدها نفر از هزاران نفر از بیمه ساکنان اجتناب از پرداخت مالیات مجازات است. برای حداقل سه سال مجازات خواهد شد استفاده می شود برای جبران این ایالت هزینه به ارائه بزرگتر بیمه سلامت یارانه ها.

“مجازات است که در این کتاب اما هیچ کس می خواهد که پول گفت:” پیتر لی, تحت پوشش, کالیفرنیا, مدیر اجرایی. “ما می خواهیم که به اقتصادی با اشاره به افراد تحت پوشش.”

تبلیغات

لی گفت: تهدید به مجازات سوار 41 درصد افزایش در افرادی که به تازگی ثبت نام برای بیمه سلامت از طریق تحت پوشش کالیفرنیا آوردن که در مجموع به 418,052 ساکنان. اما بیمه بهداشت و درمان ارز شاهد 8 درصد کاهش نسبت به سال گذشته در تعدادی از ساکنان تمدید بیمه خود را. لی سرزنش کرد که رها کردن در دولت فدرال تصمیم به حذف آن فرد خود دستور موثر در ژانویه گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام باعث شد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به اعلام طرح خود برای ایجاد یک بیمه مجازات و گسترش بیمه سلامت یارانه ها.

تحت پوشش کالیفرنیا گفت: به طور متوسط درآمد افراد از دریافت یارانه از $608 هر ماه هنگامی که ترکیب دولت یارانه و اعتبار مالیاتی فدرال که در زمان ماهانه حق بیمه به $272. دولت یارانه با درآمد متوسط ساکنان که قبلا واجد شرایط برای هر ایالت و یا فدرال یارانه کمک درایو پایین حق بیمه به طور متوسط از $504 در هر ماه حدود 32,000 مصرف کنندگان است.

لی گفت: حتی بیشتر قابل توجه بود که بیش از 1 به 10 با درآمد متوسط بگیر تا به حال حق بیمه خود را کاهش می یابد بیش از 1000 $در ماه است.

“دولت جدید یارانه ها در حال ساخت یک تفاوت بزرگ برای خانواده ها در سراسر کالیفرنیا,” او گفت:.

تبلیغات

به عنوان بخشی از روز شنبه در اطلاعیه ای دولت نیز در حفظ و ثبت نام باز برای مصرف کنندگان بیمه به طور مستقیم از طریق خصوصی برنامه های بهداشتی که نمی دانستم آنها واجد شرایط برای دولت یارانه را از طریق تحت پوشش کالیفرنیا. حدود 280,000 ساکنان به احتمال زیاد واجد شرایط برای دولت جدید یارانه ها و یا فدرال موجود اما آنهایی که تصمیم گرفتند برای حفظ موجود خود را پوشش.

لی گفت: تمدید مهلت برای به دست آوردن پوشش و یا سوئیچ به یک طرح که شامل یک دولت یارانه می آید پس از تحت پوشش کالیفرنیا بررسی, نمایندگی های بیمه در این ماه و بسیاری از گزارش است که مصرف کنندگان هنوز هم غافل است که آنها را مجازات اگر آنها بیمه است.

“در حالی که ما خوشحال و با افزایش جدید ثبت نام ما می دانیم که صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا هنوز هم رفتن بدون پوشش” گفت: Anthony رایت, مدیر اجرایی گروه حمایت از دسترسی به بهداشت کالیفرنیا. “بسیاری از نمی دانم در مورد دولت جدید یارانه ها است که می تواند پوشش خود را بیشتر مقرون به صرفه و یا آگاه نیست که کالیفرنیا ابقاء حکم برای پوشش بهداشت و که آنها ممکن است به صورت یک مجازات مالیات. با این جدید ثبت نام دوره کالیفرنیا در حال حاضر زمان بیشتری را به ثبت نام برای بهداشت و درمان و کمک مالی بیشتر از هر دولت دیگر در کشور ما همه را تشویق به استفاده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>