کالیفرنیا بحران مسکن پادکست: چرا سنا لایحه 50 شکست برای بار سوم ؟

برای سومین بار در هفته گذشته قانونگذاران کالیفرنیا تبدیل بالا-پروفایل قانونی که اجازه داده اند برای ساخت و ساز از اواسط افزایش مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی حمل و نقل متوقف می شود و کار مراکز.

شکست مجلس سنا در لایحه 50 یک ضربه به سن. اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) لایحه نویسنده همچنین به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سنا و رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو). هر استدلال کرده بود که کالیفرنیا نیاز به پشتیبانی از حجم انبوهی از ساخت و ساز جدید برای پاسخگویی به آن نیاز به مسکن و آب و هوا اهداف است. اما با وجود سال ها بحث لایحه نتوانست به اندازه کافی برای جلب حمایت در سنا در میان اپوزیسیون از حومه مالکان و ضد gentrification فعالان.

در این قسمت از Gimme Shelter: کالیفرنیا بحران مسکن, پادکست, ما توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده و چرا لس آنجلس در مجلس خاص مخالف بودند. ما همچنین بحث در مورد وعده از Newsom و اتکینز به تصویب جایگزین قانون در سال جاری برای افزایش عرضه مسکن است.

تبلیغات

Gimme Shelter” یک هفته ای دوبار پادکست که به نظر می رسد چرا آن را بسیار گران قیمت در کالیفرنیا زندگی می کنند و آنچه که دولت می تواند انجام دهد در مورد آن ویژگی های لیام دیلون را پوشش می دهد که قیمت مسکن مسائل برای لس آنجلس تایمز و مت لوین داده و مسکن خبرنگار CALmatters.

شما می توانید به اشتراک “Gimme Shelter” در اپل پادکست, Spotify, Stitcher, Soundcloud, Google Play و پوشیده از.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر