کالیفرنیا بزرگ شاهزاده خانم مسافران در صورت coronavirus قرنطینه در Travis Miramar پایگاه های نظامی

گاوین Newsom گفت: در آن می تواند به مدت سه روز یا بیشتر به مسافران خاموش شاهزاده بزرگ که حوض دوشنبه در بندر تجاری از اوکلند به پیاده شدن همه مسافران و کسانی که نیاز به توجه پزشکی از جمله 19 آلوده خدمه.

بسیاری از کالیفرنیا در هیئت مدیره در نهایت توان به دو کالیفرنیا پایگاه های نظامی.

فرماندار انتظار این عمل را تا سه روز اما تاکید کرد که وضعیت به “مایع” و می تواند طولانی تر در بخشی به دلیل پورت نمی کند به طور منظم به مقابله با کشتی های کروز و وجود دارد تنها می تواند پنجره های کوچک فرصت برای آن پورت را وارد کنید و بر اساس جزر و مد و جریان.

پس از موارد پزشکی ساکنان کالیفرنیا خواهد بود اولویت بندی برای تخلیه و گرفته به تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی Solano County برای شروع یک 14 روز در قرنطینه.

تبلیغات

این همان پایه که در آن مسافران از الماس شاهزاده بودند اخیرا برگزار شد و پس از آن کشتی به حال شیوع این ویروس که در آن شده است وجود دارد مشکوک جامعه گسترش COVID-19.

باقی مانده از مسافران آمریکایی فرستاده خواهد شد به پایگاه نظامی در تگزاس و جورجیا در حالی که مسافران خارجی ارسال خواهد شد به کشورهای خود از طریق پروازهای چارتر از فرودگاه بین المللی اوکلند. Newsom تاکید کرد کسانی که مسافران کروز مسافرت های هوایی را بدون تماس با به طور منظم مسافران است.

حدود 1000 کالیفرنیا در حال انتظار برای رفتن به تراویس با باقی مانده برای رفتن به Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

Route of the Grand Princess

مسیر Grand شاهزاده خانم

(توماس Suh Lauder / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Newsom گفت: 12 مورد مثبت از COVID-19 تا به حال شناسایی شده در مسافران قبلی کروز که رفت از سان فرانسیسکو به مکزیک و شامل یک Placer County, مردی که بعد از درگذشت ویروس. خط کروز و سلامت کالیفرنیا مقامات مخالفت بر اینکه مرد قراردادی به این بیماری در هیئت مدیره و یا آلوده شد قبل از سفر.

Newsom همچنین گفت که مقامات بهداشت در حال حاضر نظارت بر 1,540 مسافران قبلی Grand شاهزاده خانم کروز به مکزیک.

خدمه خواهد بود قرنطینه در هیئت مدیره با کشتی ترک بندر اوکلند. اکثر خدمه اتباع خارجی و Newsom گفت که بسیاری از آنها جوان جمعیتی با خطر کمتر از COVID-19.

Newsom نیز تا به حال کلمات خشن برای صنعت کروز و گفت سختگیرانه تر از پروتکل های مورد نیاز است. او افزود که در کالیفرنیا در حال سنگین کشتی کروز ترافیک و نمی تواند ادامه رسیدگی به مقیاس بزرگ قرنطينه از کشتی.

“ما به سادگی به عنوان یک دولت نمیتواند تجربه این نوع عملیات در مقیاس است که به احتمال زیاد” اگر کشتی های کروز را ندارد بیشتر احتیاطی Newsom گفت.

Newsom گفت: تعداد کالیفرنیا آزمایش مثبت شروع به پریدن کرد از 88 روز شنبه به 114 یکشنبه اما او تاکید کرد که تعدادی بود که انتظار می رود به عنوان تست شد و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. کالیفرنیا تست کیت 8000 نفر و یک آزمایشگاه خصوصی — Quest Diagnostics در سان جوان کاپیسترانو — قادر خواهد بود برای پردازش از 2000 تست در هر روز آغاز و تا روز دوشنبه ،

نیز وجود دارد که 15 عمومی آزمایشگاه پردازش و تست از جمله تسهیلات در ریچموند که در آن آزمون بزرگ شاهزاده خانم مسافران انجام شد. Newsom گفت: کالیفرنیا است که تا کنون آزمایش شده مورد 788 نفر به این ویروس اما او انتظار می رود که به طور چشمگیری افزایش در روزهای آینده با ظرفیت های جدید.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی علامت سر Ghaly گفت: دولت به درخواست های اضافی از 12000 تست کیت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و انتظار برای دریافت آن در روزهای آینده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im