در مواجهه با یک عمده پرش در هر دو coronavirus مرگ و میر و موارد در کالیفرنیا طی دو روز گذشته با مقامات هشدار داد به طور قابل توجهی بدتر شدن شرایط در طول هفته های آینده به عنوان ویروس به طور چشمگیری گسترش می یابد و بیمارستان ها را پر کنید تا.

تعداد coronavirus موارد در کالیفرنیا در صدر 4,000 اما انتظار می رود این تعداد به موشک وار رفتن به تست گسترش می یابد. هشتاد و سه نفر کشته شده اند.

موارد تایید شده در لس آنجلس افزایش بیش از 50% در یک روز به 1,200. نه جدید مرگ و میر گزارش شده در شهرستان آوردن ویروس تلفات به 21.

از مردم در لس آنجلس که تست مثبت 253 — یا حدود 1 در 5 — در بیمارستان بستری شد, در برخی از نقطه گفت: باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت.

تبلیغات

اگر هر کسی که تست مثبت برای این ویروس آلوده دو نفر دیگر فرر گفت: “ظرف چند هفته می تواند وجود داشته باشد بیش از یک میلیون نفر خواهد بود که آلوده در L. A. شهرستان است.” لس آنجلس مقامات دستور داده اند تمام کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به خود منزوی همراه با کسانی که در تماس نزدیک با آلوده.

“این اعداد این همسایگان” شهردار اریک Garcetti گفت. “هیچ طرح است که در آن یک زن و شوهر هفته از هم اکنون ما در حال انجام خوب است. این دشوار خواهد بود.”

Garcetti و دیگر مقامات گفت: بعد از چند هفته در حال رفتن به به چالش کشیدن.

“یک یا دو هفته از هم اکنون ما تصاویر ما شاهد هستیم در نیویورک در اینجا در لس آنجلس است.”

تبلیغات

نیویورک ملی کانون coronavirus بحران تا به حال 385 مرگ و میر بیش از چهار بار به عنوان بسیاری از کالیفرنیا. بیمارستان ها وجود دارد نیاز به بیش از هزاران هواکش برای حفظ بیشتر به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار تنفس.

دره سیلیکون می تواند دیدن یک coronavirus مرتبط با مرگ و میر از 2000 تا 16000 تا پایان ممکن است بسته به اینکه چگونه به طور جدی مردم را به ماندن در خانه با توجه به پیش بینی های ارائه شده در شهرستان سن جته جلسه شورای این هفته است.

تفکر پشت این برآورد نشان می دهد که چرا سلامت و مقامات منتخب در سراسر کالیفرنیا را صدا زنگ در مورد نمایی افزایش coronavirus موارد گزارش شده از اوایل ماه مارس. متعدد مقامات دولت از جمله سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت, Colfax, هشدار داده اند در مورد افزایش شدت بیماری کروناویروس بیماران نیاز به بستری در هفته آینده یا دو.

“حتی در بهترین سناریو ما به دنبال این منظور در آینده 12 ماه — 2000 بالقوه مرگ و میر به طور مستقیم از COVID-19” سن خوزه شهرستان معاون مدیر پوست گوساله و بره Harkness گفت: یک برآورد از پیش بینی مرگ و میر برای شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا ششم پرجمعیت ترین شهرستان است.

Harkness با تاکید بر بینی او ارائه خشن هستند و این شهرستان در حال کار بر روی یک مفصل تر و قوی برآورد. “اما با توجه به فوریت وضعیت ما تصمیم گرفته اند برای به اشتراک گذاشتن [این] نتایج اولیه با شما و عمومی به منظور استخراج اکشن است که نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.”

نیکلاس Jewell یک آمار محقق در دانشگاه برکلی است که ردیابی این بیماری همه گیر گفت: COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده در نرخ سریعتر از و یا در رقابت با کشورهای آمار سخت ترین.

در حالی که کالیفرنیا همچنان به تلاش برای به دست آوردن یک تصویر روشن از شیوع Jewell گفت: افزایش انتظار می رود به این معنا نیست فاصله فیزیکی و پناهگاه در محل سفارشات کار نمی کند. هنوز هم وجود دارد امید است که این مهاجم اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده در سراسر کشور می تواند تفاوت را.

تبلیغات

“ما می دانستیم که رفتن ما نمی خواهد هر گونه تاثیر پناهگاه در محل برای حداقل دو تا سه هفته,” او گفت:. “ما باید به بیمار در این نقطه و بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de