کالیفرنیا تلاش خواهد استخدام رستوران کارگران به ارائه وعده های غذایی برای سالمندان در میان coronavirus بحران

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت راه اندازی خواهد شد گسترده برنامه به ارائه سه وعده غذا در روز به کالیفرنیا شهروندان ارشد در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس استخدام خارج از کار رستوران کارگران و بودجه تا حد زیادی توسط دولت فدرال.

“این فقط در مورد وعده های غذایی” Newsom گفت: در طول ظهر اخبار جلسه. “این در مورد یک ارتباط انسانی است در مورد کسی که فقط چک کردن در به عنوان آنها در حال ارائه آن وعده های غذایی و اطمینان مردم خوب هستند.”

این برنامه ارائه خواهد شد $66 روز در ارشد در بودجه برای وعده های غذایی روزانه. Newsom گفت: تلاش خواهد شد راه اندازی بلافاصله متمرکز در سالمندان هستند یا در معرض خطر برای COVID-19 یا باید درآمد محدود. او گفت: پرداخت برای مواد غذایی را تولید و فروش درآمدهای مالیاتی برای کمک به حمایت از دولت های محلی بودجه که ضربه سخت شده توسط بسته شدن کسب و کار خرده فروشی و رستوران ها.

“ما بسیار هیجان زده در مورد این همکاری” Newsom گفت.

تبلیغات

اعلام می آید کالیفرنیا گذشت شش هفته از ایالت اقامت در خانه سفارش به امید کاهش گسترش این رمان coronavirus. Newsom اصرار تلاش و کار است و خواست دولت است, ساکنان به ادامه تمرین فیزیکی, فاصله, به خصوص در این آخر هفته به عنوان گرم آب و هوا انتظار می رود که به منظور جلب بسیاری از خارج از منزل.

Newsom گفت: مقامات محلی را بازی بخشی در سازماندهی آن رستوران و کارکنان شرکت در این برنامه به خوراک سالمندان که خانه و بدون معنی است که به طور منظم به خرید مواد غذایی.

“ما می دانیم که ما نمی توانیم تحمل گرسنگی” گفت: کیم McCoy وید, مدیر وزارت کالیفرنیا از پیری است. “به همین دلیل ما خیلی هیجان زده امروز با همکاری با رستوران ما.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>