کالیفرنیا می تواند شروع سال تحصیلی جدید در اوایل ماه جولای رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید

سال تحصیلی می تواند شروع در ماه ژوئیه یا اوایل اوت به جلوگیری از دست دادن یادگیری است که ممکن است بدتر تعطيلي مدرسه در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

“ما می دانیم وجود دارد یک آموزش دست دادن به خاطر این اختلال. ما نگران است که یادگیری از دست دادن حتی به تابستان” Newsom گفت. “بچه های ما از دست داده اند و بسیاری با این اختلال… و شما می توانید یا شما می دانید بیش از رول و فقط قبول است که یا شما می توانید چیزی در مورد آن انجام. به طوری که تفکر ما است.”

دکتر سونیا Angell مدیر کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: بازگشایی مراکز مراقبت از کودکان نیز مهم است برای پدر و مادر.

“همانطور که ما باز کردن مدارس به ما اطمینان حاصل کنید که مهد کودک است که به طور گسترده تر در دسترس آن همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای پدر و مادر برای بازگشت به کار” لب گفت.

تبلیغات

مدارس کالیفرنیا 6.1 میلیون دانش آموز بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس.

معلوم نیست چقدر دانش آموزان در حال از دست دادن چون از وقت خود را خارج از مدرسه محققان گفتند. یک تحقیق مختصر در اوایل این ماه اعمال تابستان یادگیری از دست دادن تحقیقات به زمان بیماری همه گیر.

“ما نوع فرض کنید که در کاهش سرعت طرح که مواد جدید در حال ارائه است اما یادگیری جدید است ادامه در نرخ آن باید گفت:” مگان Kuhfeld یک دانشمند محقق در NWEA و همکاری نویسنده مختصر.

“شما فکر می کنم در مورد بازی طولانی … این است که به طور بالقوه یک COVID-19 نسل که در حال رفتن به بازی سوس گوجه فرنگی برای سال های بسیاری ، گفت: همکاری نویسنده و NWEA اجرایی تحقیقات, معاون رئیس جمهور, بث Tarasawa.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>