کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر افزایش به 19: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

کالیفرنیا ادامه داد: برای دیدن بیشتر coronavirus موارد و مرگ و میر در روز پنج شنبه.

مرگ و میر افزایش به 19 و تعداد کل موارد در حال حاضر می ایستد هنر 948 با توجه به بار coronavirus ردیاب. نزدیک به 12000 نفر در دولت خود برای نظارت بر علائم.

در اینجا آخرین است:

تست: دولت شاهد افزایش 20 ٪ در آزمایش فقط در یک روز به عنوان آزمایشگاه آنلاین. گسترش آزمایش انتظار می رود که منجر به نتایج مثبت تر. بیش از 16,000 آزمون انجام شده است.

تبلیغات

محدودیت: میلیون ها نفر در کالیفرنیا در زیر پناهگاه در محل محدودیت های بیشتر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و دیگر نقاط شمال کالیفرنیا. ساکرامنتو تحمیل قوانین سختگیرانه اجازه می دهد ساکنان به خانه های خود را ترک تنها برای دریافت دارو به پزشک مراجعه کنید و یا خرید مواد غذایی و دیگر تجهیزات لازم. افراد نیز مجاز به شرکت خصوصی تجمعات بیش از شش nonrelatives در یک خانه. اجتماعی فاصله تمرین باید در همه زمان ها از جمله در تجمعات منظور متحده است.

مدارس: تقریبا تمام دانشگاه ها تعطیل هستند در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما مدرسه و یادگیری — هنوز هم در جلسه. “در حالی که ما در شرایط منحصر به فرد در این زمان ما هنوز در حال ارائه آموزش به دانش آموزان ما” دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond گفت. “مدرسه نیست اما ما در حال پیدا کردن راه های مختلف برای ارائه آن است.”

پزشکی: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در دوشنبه شب گفت: دولت خواسته است وزارت دفاع به استقرار نیروی دریایی بیمارستان رحمت کشتی و دو تلفن همراه بیمارستان به کالیفرنیا برای کمک به مراقبت برای افزایش انتظار می رود از ساکنان زده توسط رمان coronavirus که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. فرماندار گفت: دولت در حال کار برای گسترش در دسترس تخت بیمارستان با حدود 20,000.

ضعف: بار ردیاب بر اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت صحت عامه تعداد 675 موارد زیر سن تفکیک:

تبلیغات

سن 0-17: 13
18-64: 448
65+: 209
ناشناخته: 5

نه شمارش بازگشت پرواز در اینجا تفکیک منابع کالیفرنیا coronavirus موارد:

97: مربوط به سفر
92: فرد به فرد
181: جامعه انتقال
281: در دست بررسی

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im