کالیفرنیا coronavirus موارد افزایش به 247, 5 مرگ و میر: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

با بسته شدن مدارس, مردم ماندن در خانه و سوپر مارکت ها mobbed این coronavirus است به طور چشمگیری در حال تغییر زندگی در کالیفرنیا است.

دولت در حال حاضر گزارش 247 مورد تأیید و پنج مرگ و میر. اما مقامات می گویند بسیاری از ویروس اما هنوز آزمایش شده است.

در حال حاضر وجود دارد یک تلاش هماهنگ در سراسر کشور نسبت به اجتماعی فاصله — اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا برای کمک به جلوگیری از انتقال.

منطقه ای مشاهده

لس آنجلس: شهرستان عامه و تایید هشت مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع به 40 به عنوان جامعه گسترش شدت یافته است. سه تا از این موارد فکر کردم به نتیجه جامعه انتقال به عنوان منبع قرار گرفتن در معرض ناشناخته است. دو نفر از این افراد در بیمارستان بستری هستند, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفت. مقامات می گویند آنها انتظار دارند این موارد به گسترش به طور قابل توجهی به عنوان مردم بیشتر تست شده است. فرر گفت: L. A. شهرستان رو بیشتر تست کیت های این هفته اشاره کرد که آزمایش اولیه محدودیت ها ساخته شده اند برآورد دشوار است برای جمع آوری.

تبلیغات

شهرستان سانتا کلارا: تماس با شیوع “یکی از تاریخی ترین بهداشت عمومی چالش های زمان ما,” سلامت افسر دره سیلیکون جدید صادر شده تهاجمی ممنوعیت تجمعات عمومی — محدود کردن تجمعات از 35 یا بیشتر مگر اینکه سازمان هشدار می دهند شرکت کنندگان آن به شمار افزایش خطر عفونت و ممنوعیت های عمومی و خصوصی تجمعات از 100 یا بیشتر. تعداد موارد نزدیک 100.

سان فرانسیسکو: شهر سلامت افسر صادر کرده است بهداشت عمومی به منظور منع همه غیر ضروری حوادث از 100 یا بیشتر مردم است. رستوران ها که یک ظرفیت بیش از 100 نفر را می توانید در ادامه عامل اگر آنها کاهش اشغال خود در نیم. به عنوان مثال یک رستوران با یک اشغال از 150 می توانید در ادامه عامل اگر آن را کاهش اشغال آن در نیم تا 75.

اورنج کانتی: اورنج کانتی در روز جمعه گزارش سه مشکوک coronavirus موارد آوردن آن در مجموع به نه. جدید شمارش آمد به عنوان اورنج کانتی سرپرست مدارس گفت: او حمایت تعلیق تمام مدرسه عملیات برای حداقل دو هفته.

موارد

5 مرگ و میر (از جمله یک غیر مقیم کالیفرنیا)
247 موارد مثبت (و نه از جمله شاهزاده بزرگ کشتی کروز)

تبلیغات

تفکیک سن

0 – 17 4
18-64 143
65+ 98
ناشناخته: 2

جزئیات

24 موارد مثبت تست های مربوط به فدرال بازگشت پرواز
223 موارد مربوط به پروازهای بازگشت
65 مرتبط با سفر
52 فرد به فرد
56 جامعه انتقال
50 تحت بررسی
11,400+ تعداد افراد خود نظارت که در بازگشت به آمریکا از طریق SFO یا سهل انگاری

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر