کالیفرنیا ساحلی کمیسیون رئیس بستری در ICU برای COVID-19; کارکنان سازمان خود جدا

رئیس کالیفرنیا ساحلی کمیسیون که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 شده بستری در واحد مراقبت های ویژه با توجه به خانواده و کارکنان.

حداقل یک نفر دیگر که با حضور ساحلی جلسه کمیسیون در هفته گذشته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر جدا شده است. همه مديران و کارکنان کمیسیون در حال حاضر خود جدا و نظارت بر سلامت خود نشانه هایی از بیماری.

“پس از تجربه بدتر شدن علائم استیو پدیللا بستری شد UCSD Thornton ICU بیمارستان جایی که او دریافت درمان های اضافی از جمله یک ماسک به کمک با مشکل تنفس همراه با COVID-19,” خود, دختر, Ashleigh پدیللا نوشت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

“من می دانم که او چشم پزشکان و پرستاران در حال انجام همه چیز آنها می توانید به ارسال او را به خانه سالم در زمانی که این است که بیش از همه است.”

تبلیغات

مالاگا را ترک کرده بود هفته گذشته ساحلی جلسه کمیسیون در سانتا کروز پس از در حال توسعه ناگهانی علائم. او گفت: از اواخر روز شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و به خوبی انجام شد به خانه برگشت و دوره نقاهت.

“این یک زمان ترسناک. من نشانه ها — تب و بدن درد و سردرد و لرز — در آمد بسیار به سرعت در حال” زیدیه که همچنین خدمت در چولا ویستا شورای شهر گفت: جامعه خود را بیش از آخر هفته.

“نگرانی اصلی من در حال حاضر است که برای رفاه دیگران است. دوستان من و خانواده مطلع شده است و در حال گرفتن گام های لازم است — اما این وظیفه من به شفاف برای کل جامعه است. من باید فکر همه من آمده ام در تماس با سرویس من به عنوان عضو شورای و ساحلی کمیسر.”

وقتی پرسیده شد که او فکر کرد که او ممکن است گرفتار این ویروس گفت: تنها چیزی که او می تواند فکر می کنم از این بود که او تا به حال تصویب از طریق فرودگاه بین المللی در سن خوزه که در آن تعدادی از TSA عوامل تا به حال آزمایش مثبت است.

تبلیغات

ساحلی کمیسیون نظارتی موظف به مدیریت توسعه همراه دولت از 1200 مایل خط ساحلی دیدار هر ماه به مدت سه روز در شهرهای بالا و پایین دولت است.

حضور و غیاب بود و سبک تر از حد معمول در این نشست در مارس 11, 12 و 13 در هیلتون سانتا کروز هتل در اسکاتس ولی به عنوان اوج اضطراب بیش از COVID-19 موج در سراسر کشور. هنوز ده ها تن نشان داده بود به بیان نگرانی های خود را در مورد نمک زدایی و تصفیه آب زیرساخت در ساحل, ساحل, هزینه پارکینگ و منع رفت و آمد در کاول و اصلی سواحل در سانتا کروز.

بسیاری از مسائل در دستور کار بوده است به تعویق افتاده و یا لغو می شود و شما می توانید تقریبا احساس می کنید اتاق پرش هر زمان که کسی سرفه. وکلا لابی محیط زیست و ساحلی مقامات آرنج ضربه هر یک از دیگر به جای از دست دادن و همه خندید — اما او نیز رها — برای دیدن کمیسیون کارکنان اجرا به میکروفون با Clorox دستمال مرطوب در بین هر کسی که پا به تریبون خود را در مدت سه دقیقه از نظرات عمومی.

دیرین ساحلی کمیسر پدیللا منصوب شد 12-عضو هیئت مدیره توسط مجمع سخنران آنتونی رندن. او به تازگی و با انتخاب همکار کمیسیون به رهبری ایالت پنل.

جک Ainsworth, این کمیسیون, مدیر اجرایی, تا به حال به اطلاع کارکنان و عمومی که کمیسیون به دنبال راه هایی برای میزبان آن نشست ماه آوریل برنامه ریزی شده برگزار می شود در شهرستان اخنرد سالن آنلاین به جای.

دیگر سازمان های دولتی نیز در تکاپوی پیدا کردن گزینه های آنلاین خود را به طور منظم در جلسات برنامه ریزی.

در بیانیه پدیللا دختر خواست اعضای جامعه به مراقب باشید و انجام بخشی خود را در مهار این بیماری همه گیر:

“پدر من از من خواست به تصویب در یک پیام: هر کس نیاز به COVID-19 جدی است. لطفا به دنبال مشاوره از ما حرفه ای بهداشت عمومی به منظور کاهش گسترش ویروس و اقدامات احتیاطی برای حفظ خود و خانواده و جامعه ما امن است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet