کالیفرنیا قطار گلوله مقامات آشکار اخلاق پروب و OK طرح برای L. A. اتحادیه ایستگاه

کالیفرنیا قطار گلوله مشاور در مواجهه با این اتهام که مدیران اجرایی آن انتقام در برابر کارکنان برای جلو آوردن اطلاعات منفی در مورد این پروژه استخدام یک شرکت حقوقی به طور مستقل بررسی این موضوع است.

تحقیقات فاش شد توسط کالیفرنیا با سرعت بالا راه آهن اقتدار در جلسه هیئت مدیره در روز سه شنبه که در آن به طور جداگانه به تصویب یک طرح برای کمک به صندوق نوسازی لس آنجلس اتحادیه ایستگاه.

تایمز گزارش داد اتهامات در مورد شرکت مونترال-بر اساس WSP در اوایل این ماه.

برایان کلی اجرایی این راه آهن با اقتدار گفت که WSP که در آن خود را “راه آهن تحویل شریک” استخدام شرکت حقوقی برای بررسی اتهامات سابق WSP کارکنان در نقل بار.

تبلیغات

این بار داستان گزارش شده که علامت سبک WSP سابق ارشد نظارت بر زمانبندی برای ساخت و ساز در دره مرکزی دستور داده شد به خودداری از اطلاعات است که می تواند به لحاظ سیاسی آسیب رساندن به این پروژه است.

“به من گفته شد بسته و نمی گویند” سبک گفت. “من گفته شد که من را درک نمی کنند عرصه سیاسی این پروژه بود. من به آنها گفتم من قصد دارم خفه شو. این کار من است.”

سبک سمت چپ کار خود را در WSP در ماه نوامبر.

این پروژه نیز در حال بررسی توسط بخش جنایی وزارت حمل و نقل بازرس کل بار یاد کرده است. سابق پروژه گفته اند که آنها تماس گرفته توسط محققان از آژانس سان فرانسیسکو ،

تبلیغات

سبک گفت که او در میان کسانی که تماس گرفت. سابق دولت مهندس تماس گرفت و توسط اف بی آی به عنوان به خوبی. اف بی آی و یک سخنگوی بازرس کل کاهش یافته است به نظر در ماه های اخیر.

سبک’ حساب این پروژه را ناکارآمد فرهنگ سازمانی تایید شد توسط یک دوجین زمان و مقامات سابق که کار بر روی این پروژه است. دو دیگر سابق WSP مدیران تاد Bilstein و ورا Lovejoy گفت: بار است که آنها بیش از حد دلسرد شد از های خبر بد.

WSP مقامات این ادعا را رد کرده و گفت که این شرکت آماده واقع بینانه و شفاف گزارش در این پروژه کار می کند.

تبلیغات

بررسی افشای ساخته شده بود در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره در پاسخ به سوال مطرح شده توسط عضو هیئت مدیره مارتا Escutia سابق سناتور ایالت و در حال حاضر USC معاون روابط دولت.

Escutia گفت که او مطرح شده این موضوع به دلیل آن مهم است برای محافظت از یکپارچگی پروژه.

کلی نیست شناسایی شرکت حقوقی انجام تحقیقات اما دنیس ترنر راث سخنگوی WSP گفت: آن را به حال استخدام سان فرانسیسکو از فاکس روچیلد یک شرکت ایالات متحده ، او گفت: WSP راه اندازی تحقیقات و اطلاع راه آهن اقتدار. یک تماس با شرکت دفتر بازگشت نیست.

به طور جداگانه راه آهن اختیارات هیئت مدیره رای گیری روز سه شنبه به تصویب یک تاخیر برنامه ای برای ارائه آن $423 میلیون سهم نوسازی L. A. اتحادیه ایستگاه. دلار 950 میلیون پروژه را جایگزین “stub” در آهنگ های که نیروی قطار به خارج از ایستگاه با اجرا از طریق آهنگ.

تبلیغات

این طرح را از چند دقیقه خاموش زمان برنامه هفت بالا سیستم عامل با اجرا از طریق آهنگ های که به تصویب بیش از یک پل در سراسر 101 آزادراه و سپس به سمت لس آنجلس رودخانه. پیشرفت نیز افزایش ظرفیت مسافر در ایستگاه.

این سرمایه گذاری بخشی از راه آهن پروژه به اصطلاح bookend سرمایه گذاری به لس آنجلس و سان فرانسیسکو. منطقه خلیج شدن است حتی بزرگتر سرمایه گذاری با یک طرح به برق 50 مایل Caltrain سیستم رفت و آمد بین سن خوزه و سان فرانسیسکو.

در این دوره نظر عمومی این دیدار چندین بلندگو جلو آمد به تایید پیشنهاد مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) که در آن 5 میلیارد دلار از بودجه اختصاص داده شده به مرکزی دره ساخت و ساز خواهد بود به جای صرف به منظور بهبود جنوب کالیفرنیا مترولینک سیستم و خلیج منطقه رفت و آمد سیستم.

بودا گفت: سرمایه گذاری خواهد آماده سازی منطقه برای راه آهن با سرعت بالا و در این میان ارائه عمومی بیشتر ارزش. یک سخنگوی کمی توکیو کسب و کار, گروه, خواسته هیئت مدیره به توجه جدی به رندن پیشنهاد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im