کالیفرنیا قطار گلوله می افزاید: یکی دیگر از $1 میلیارد دلار برای هزینه های پیش بینی شده برای پروژه

کالیفرنیا راه آهن با سرعت بالا قدرت چهار ضربه خود را به طور کلی برآورد هزینه برای تکمیل این خط راه آهن بین سان فرانسیسکو و لس آنجلس به $80.3 میلیارد و سرزنش تورمی را افزایش می دهد و بهتر پیش بینی هزینه برای 1.3 میلیارد دلار افزایش است که هنوز کوچکتر از سال قبل است.

پس از سال ها از شرم آور سرریز هزینه و تاخیر مدیران کالیفرنیا بلند پروازانه گلوله-آموزش پروژه اصرار داشت که آنها در سرعت به دیدار مقدماتی 2022 فدرال مهلت برای گذاشتن آهنگ همراه اول در بخش مرکزی دره.

اما استفاده خواهد کرد تا تقریبا تمام پول این پروژه در دسترس است.

اقتدار آخرین طرح کسب و کار می آید در میان بی امان فشار از قانونگذاران ایالتی برخی از آنها می خواهید به پوست کردن بیشتر از پول برای کمک به مسافران در این شهر مراکز جمعیت. 168 صفحه گزارش تلاش برای مقابله با کسانی که منتقدان با تاکید بر 3 میلیارد دلار در حال حاضر به اصطلاح “bookend” پروژه های در لس آنجلس و سان فرانسیسکو خلیج مناطق.

تبلیغات

آن را نیز تلاش می کند به این صورت که اول ساختمان در دره مرکزی باقی مانده است کارآمد تر جایگزین.

“ما همچنان به سرمایه گذاری در تمام مناطق از دولت گفت:” برایان کلی این پروژه را اجرایی و اضافه کرد که “در کالیفرنیا است که بیشتر همراه از من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنم.”

هزینه افزایش عمدتا به دلیل این طرح را هل تکمیل راه آهن با سرعت بالا لینک بین دره سیلیکون و دره مرکزی با 18 ماه به اواخر سال 2031.

افزایش در پیش بینی های پایه هزینه کوچکتر از قبلی جهش با کلی تماس با آن “عملا بدون تغییر” و در دامنه های اخیر برآورد قبلی. 2016 طرح کسب و کار برآورد پروژه هزینه $64 میلیارد است. اقتدار مطرح شده است که به $77 میلیارد دلار در سال 2018 طرح کسب و کار و افزود: 2 میلیارد دلار به این برآورد فقط در سال گذشته است.

تبلیغات

طرح جدید همچنان به پروژه ای است که کل سان فرانسیسکو به لس آنجلس مسیر خواهد شد در حال اجرا توسط 2033 — یک ربع قرن پس از رای دهندگان کالیفرنیا برای اولین بار تایید آن — “فرض کنید بودجه در دسترس زمانی که مورد نیاز است.”

پیش نویس طرح کسب و کار است که منتشر شده هر دو سال پروژه هایی که مدیران می تواند نیازهای فوری تر فدرال مهلت در دو سال است.

پس از آن دولت باید 119 کیلومتر (192 کیلومتر) تکمیل شده با آهنگ بر روی زمین است. آن را نیز باید محیطی ترخیص کالا برای تمام 520 مایل (837 کیلومتر) برای پاسخگویی به آن مهلت استفاده از 3.5 میلیارد دلار رسیده است که دولت برنده در دولت اوباما به ساخت اولیه بخش از مسیر در دره مرکزی.

“ما در مسیر به انجام این کار است. آن را به سخت هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” اقتدار سخنگوی ملیسا فیگوئروا. “اما ما باید با برنامه در محل است و هر کس با تمرکز بر گرفتن آن انجام می شود.”

کالیفرنیا تحت پیگرد برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برداشت میلیارد و 929 میلیون دلار کمک مالی برای این پروژه در زمینههایی که این دولت نیست و به اندازه کافی پیشرفت نسبت به مهلت.

فراتر از آن این طرح خواستار گسترش به 171 مایل (275 کیلومتر) اتصال مرسد فرزنو و میبد که در آن خواستار “سه نفر از سریعترین رشد مناطق در کالیفرنیا است.” این تماس برای تست برق قطار با سرعت بالا توسط 2025 قرار داده و کسانی که قطار در خدمات 2028-29. از مرسد مسافران می تواند با اتصال به آهن های موجود خدمات به منطقه خلیج سان فرانسیسکو اما کسانی که از رفتن به لس آنجلس خواهد را به یک اتوبوس.

دولت و مجلس سخنران آنتونی رندن یک دموکرات از لس آنجلس است و در میان نمایندگان مجلس است که سال گذشته خواهان تغییر بیشتر از راه آهن با سرعت بالا پول به مناطق شهری است.

تبلیغات

اما این طرح می گوید که چسبیده به دره مرکزی برنامه به ارمغان می آورد بالاترین سرعت (تا 220 مایل در ساعت) بزرگترین ridership و افزایش درآمد ترین تراکم ترافیک امداد و بیشترین کیفیت هوا مزایای رقابت بیش از گزینه های.

“ما فکر نمی کنم که در حال حاضر هم به نوبه خود بازگشت کند.”

طرح نهایی ارسال خواهد شد به قانونگذاران ایالتی در ماه مه پس از نظرات عمومی و قانونی جلسات.

در حال حاضر پیش بینی شده بودجه در دسترس هستند و تنها حدود یک چهارم از آنچه مورد نیاز برای تکمیل پروژه کامل.

پیش نویس این طرح یک بار دیگر خواستار مقننه اجازه می دهد تا قدرت را به قرض گرفتن پول برای ساخت و ساز در برابر دولت cap-and-trade برنامه است که باعث افزایش پول از شرکت هایی که انتشار گازهای گلخانه ای. همان توصیه شد در سال 2018 نهایی طرح.

این طرح هنوز هم شامل هیچ تعهدات از بخش خصوصی اگر چه اقتدار مقامات می گویند آنها در حال تشویق خصوصی دیگر طرح های پیشنهادی از جمله ساختمان 180 مایل قطار با سرعت بالا لینک بین لاس وگاس و جنوب کالیفرنیا و در حال همکاری نزدیک با توسعه قطار ویرجین ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im