کالیفرنیا نمایندگان مجلس موفق به تصویب بالا مشخصات قانون در روز چهارشنبه به طور چشمگیری افزایش homebuilding در دولت — سال سوم در یک ردیف است که تلاش متوقف شده است.

سنا لایحه 50 که اجازه می دهد ساخت و ساز از اواسط افزایش مجتمع های آپارتمانی در نزدیکی حمل و نقل و مراکز کار و fourplexes در اکثر خانواده های تک محله در سراسر کالیفرنیا, مخالفت سناتور امور خارجه گفت که این اقدام در زمان قدرت بیش از حد دور از دولت های محلی و موفق به اندازه کافی آدرس های کم درآمد مسکن ، این لایحه نویسنده دیابت اسکات وینر (D-San Francisco) است استدلال می کنند که اجازه می دهد چگالی بیشتر در حال حاضر در مناطق توسعه یافته و کمک به کاهش کمبود خانه در ریشه دولت استطاعت مشکلات و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از اتومبیل.

لایحه کاهش یافت و سه رای از عبور — با نه لس آنجلس-منطقه سناتور یا رای گیری ندارد و یا ممتنع. وینر گفت که او برنامه ریزی شده سعی در آوردن این لایحه برای یکی دیگر از رای پنج شنبه — مهلت برای تصویب آن در خارج از مجلس سنا.

سناتور. باب Hertzberg (D-Van Nuys) گفت که SB 50 افزایش می دهد مجاز توسعه در سراسر swaths گسترده ای از لس آنجلس. این لایحه گفت: اشتباه اهداف مقامات دولت محلی و خانواده های تک مالکان در تلاش خود را برای کمک به درمان این دولت مشکلات مسکن.

تبلیغات

“ممکن است برخی از شایستگی به این مفهوم در شرایط محدود [اما] این جارو تعمیم هر دو oversimplifies مشکل و بی ارزش demeans افرادی که انجام داده اند چیزی بیش از ایجاد خانه برای خود تشکیل خانواده و قواعد بازی” Hertzberg گفت.

این تصمیم نیز می آید به عنوان یک ضربه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سنا و رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) که استدلال کرده بود که قانونگذاران مورد نیاز اقدام به افزایش عرضه مسکن در کالیفرنیا است. هر چند او نمی تایید لایحه Newsom گفت: در هفته های اخیر است که کارکنان خود را مشغول به کار بود برای متقاعد کردن قانونگذاران به حرکت این قانون رو به جلو است.

این قانون در معرض اختلافات عمیق در میان قانونگذاران دموکرات. قبل از رای گیری بعد از ظهر چهارشنبه حزب دموکرات صرف حدود سه ساعت جلسه خصوصی بیشتر بحث در مورد این لایحه سرنوشت. شور و مشورت در سنا طبقه دیگر به طول انجامید دو ساعت. سپس به عنوان اولین رای گیری در مورد این لایحه در سمت چپ آن چهار سناتور از گذشت قانونگذاران در زمان نیم ساعت استراحت در حالی که SB 50 حامیان با هدف به شلاق تا حمایت کافی.

در آخرین لحظه مداخله در طی استراحت فرمانداری تلاش برای متقاعد کردن حداقل یک دموکرات مجلس برای حمایت از این لایحه. اما از سوی دیگر ، بیل داد نپا ترک جلسه و رای گیری به پایان رسید تا در مقابل گفت که قانون گذاران هنوز هم در زمان حال در این سال را به شما معرفی جایگزین است. جمهوری خواه جان Moorlach کوستا مسا, اما در اطراف آمد و رأی مثبت دادند.

تبلیغات

بحث بر SB 50 که به سر آمد و روز چهارشنبه شده است و دم برای مدت زمان طولانی.

وینر معرفی تکرار برای اولین بار از این لایحه در سال 2018 رقیب که دولت نیاز به نیروی دولت های محلی اجازه می دهد تا بیشتر مسکن برای کمک به کنترل هزینه های زندگی. او گفت: توسعه نزدیکی توده های حمل و نقل آن را آسان تر برای کالیفرنیا به درایو کمتر چیزی است که دولت های زیست محیطی مقامات گفته اند که ضروری است برای ملاقات با تغییر آب و هوا به اهداف.

اما این لایحه درگذشت, در اولین جلسه کمیته در میان مخالفت عمیق از طرفداران به نمایندگی از جوامع کم درآمد که نگران بودند که افزایش تولید مسکن می تواند سوخت gentrification.

در سال گذشته وینر ساخته شده تغییرات زیادی به این لایحه با هدف پرداختن به آن. این لایحه در حال حاضر نیاز به پروژه های مسکن بزرگتر از 10 واحد به کمک مالی و یا فضا برای مسکن کم درآمد و prohibts توسعه دهندگان از تخریب خانه ها در خواص که در آن مستاجر زندگی می کردند تا حداقل در قبل از هفت سال است. این سناتور را به دست آورد پشتیبانی از چندین قدرتمند به نمایندگی از گروه کارگری و زیست محیطی و توسعه کسب و کار و املاک و مستغلات ، اما این لایحه برگزار شد بدون یک رای در کمیته در بهار گذشته پس از نگرانی از حومه صاحب خانه فعالان در مورد تغییرات در جوامع خود.

در اوایل این ماه وینر اعلام کرد که او در تلاش بود تا دوباره این لایحه به طوری که دولت های محلی را دو سال به منظور توسعه توسعه جایگزین نقشه قبل از قوانین در SB 50 را به اثر. از آنجا که این لایحه برگزار شد در یک کمیته مجلس سنا در سال گذشته SB 50 چهره یک مهلت قانونی از پایان این ماه به پیشرفت کامل سنا.

در سنا طبقه چهار شنبه, وینر استدلال کرد که همکاران او باید اجازه می دهد او را به ادامه بحث بر سر این موضوع که او گفت: نیاز به یک پاسخ متناسب با وسعت دولت مشکلات مسکن.

“SB 50 کمک خواهد کرد دانه های گیاهی به طوری که در آینده بچه های ما و ما grandkids ندارد و به همان درد است که مردم در حال تجربه امروز” وینر گفت.

اما این تغییرات وینر ساخته شده در اوایل این ماه نمی دریافت حمایت کافی برای پیشبرد این لایحه است. قانونگذاران از جمله 11 از وینر دموکراتیک همکاران گفت: این لایحه نیست به اندازه کافی برای تحریک ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه به جای خانه های ساخته شده در نرخ بازار است.

تبلیغات

هفته گذشته ائتلافی از گروه به نمایندگی از جوامع کم درآمد اعلام کرد مخالفت خود را با این لایحه حتی اگر بسیاری شده بود مذاکره با وینر بیش از تغییرات به آدرس نگرانی های خود را. و یک به یک دولت هستهای از منطقه لس آنجلس شروع به گفتن موکلین خود آنها مخالف بودند.

“طرف عرضه مسکن تولید مهم است. ما رو به انجام آن” سناتور. ماریا النا Durazo (D-لس آنجلس) به او گفت: همکاران شنبه. “اما پس از آن من بگو آنچه در مورد مقرون به صرفه مسکن؟'”

این لایحه را به تاخیر انداختن, مانع Newsom تلاش به سرعت تولید مسکن در دولت است. در مبارزات انتخاباتی فرماندار متعهد به افزایش سالانه homebuilding تقریبا پنج برابر به سطح نهان حداقل از اواسط 1950s. فرماندار هنوز رو به جلو برنامه ریزی برای افزایش توسعه به مقیاس او وعده داده شده.

وقتی SB 50 برگزار شد در سال گذشته Newsom گفت که او “نا امید” که این لایحه به حال پیشرفته و گفت که او قرار بود برای دریافت بیشتر درگیر بحث در مورد قانون. در طول یک کنفرانس خبری رونمایی خود را از بودجه پیشنهادی دولت در اوایل این ماه فرماندار دست تکان داد در اطراف یک مقاله او گفت: مستند تغییرات در این لایحه مورد بحث در جلسه با وینر شب گذشته بود. و به تازگی به عنوان هفته گذشته Newsom به خبرنگاران گفت که کارکنان مشغول به کار بودند به دور تا رای.

“من اعتماد به نفس ما به کاری بزرگ انجام می شود” Newsom گفت.

صحبت با خبرنگاران در ساکرامنتو قبل از رای گیری روز شنبه فرماندار گفت: او متعهد شد برای عبور از قانون در این سال برای افزایش homebuidling بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است با SB 50.

“ما در حال دادن نیست ما می رویم برای ادامه کار به شدت به آدرس تولید در این دولت” او گفت:.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im