کالیفرنیا به لوی سارنوالی پلیس لس آنجلس باند-فریم رسوایی

وزارت دادگستری کالیفرنیا روز دوشنبه اعلام کرد آن را به انجام تحقیقات خود را از اداره پلیس لس آنجلس را با استفاده از یک پایگاه داده ایالت اتهام اعضای باند پس از اتهامات که افسران جعل پرونده به وارد کردن مردم در آن است.

کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا گفت دفتر او شده است در تماس با پلیس لس آنجلس در مورد استفاده از آن از CalGang آنلاین شاخص حاوی اطلاعات دقیق در مورد بیش از 88,000 کالیفرنیا مشکوک بودن درگیر در جرم و جنایت در خیابان و به طور مستقل حسابرسی برخی از پرونده های وارد شده توسط LAPD, بررسی بخش کنترلهای داخلی و سیاست و رعایت آن جلسات بازآموزی برای پرسنل در استفاده از پایگاه داده است.

بکررا گفت که کسی اشتباه قرار دادن در پایگاه داده می تواند منجر به آنها را در معرض بودن بی دلیل بررسی دقیق توسط سازمان های اجرای قانون.

“در حال حاضر پلیس لس آنجلس را به ورودی در زیر میکروسکوپ” گفت: بکررا.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس اعلام آن بررسی تا 20 ماموران در استعلام از افسران که گفته میشود ساخته اطلاعات از زمینه مصاحبه برای ورود مردم به CalGang. دوشنبه, LAPD سخنگوی رئیس جاش Rubenstein گفت: 19 افسران در حال حاضر تحت بررسی. همراه با تحقیقات پلیس لس آنجلس اعلام کرده است اصلاحات برای استفاده از پایگاه داده از جمله بیشتری داخلی نظارت. در بیانیه پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت که این باند پایگاه داده یک ابزار بسیار مهم برای حل جرم و جنایت خشونت آمیز است و آن را به طور کامل همکاری با دولت دفتر دادستان کل است.

“ما متعهد به برگزاری هر کسی که جعل اطلاعات پاسخگو,” او گفت:.

دولت عمل می آید در میان جدال مداوم با بیش از CalGang.

ابتدا در سال 2018 به مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به نظارت CalGang به دادستان کل پس از یک داغدار ممیزی در بر داشت پایگاه داده فاقد معنی دار دولت نظارت و شامل سوال برانگیز پرونده از جمله کودکان که وارد شد زمانی که آنها به عنوان جوان به عنوان 1. بکررا در زمان مسدود شده به پایگاه داده در حالی که آن را بررسی و در نهایت پاکسازی هزاران نفر از سوابق. اما هزاران نفر دیگر را پس از اضافه شده است.

تبلیغات

بکررا را نیز وظیفه تهیه ایالت مقررات برای استفاده از CalGang. کسانی که مقررات شده است موضوع بحث شدید بین اجرای قانون و فعالان جامعه که باید گفت CalGang فاقد شفافیت است. هر چند قوانین میله میله برای تکمیل Jan. 1 خود را نهایی شده است تحت فشار قرار دادند تا حداقل از تابستان است.

در مسئله این است که چه مقدار و چه نوع از شواهد باید مورد نیاز قبل از اینکه کسی است که به پایگاه داده اضافه شده. در حال حاضر اجرای قانون اضافه کردن کسی بر اساس اطلاعات مانند لباس یک فرد با پوشیدن این محله که در آن برخورد پلیس رخ داده است و شناسایی به عنوان اعضای باند با “اعتماد” از منابع.

مردم هیچ دسترسی به CalGang, اگر چه, و برخی از فعالان اجتماعی می گویند کسانی که معیارهای بیش از حد سست و موضوع را به سوء استفاده — از جمله دهها. پایگاه داده تشکیل شده است عمدتا از سیاه پوست و لاتین در مردان است.

در یک پیشنهاد در تابستان گذشته بکررا پیشنهاد کاهش در دلایل یک فرد می تواند اضافه شده به CalGang. او در دسامبر معکوس در قوانین و مقررات محکم پس از اعتراض از اجرای قانون اعضای که استدلال تخصص خود را در باند شناسایی باید در نظر گرفته شود و چنین است که اختیار لازم بود چرا که باندهای تر شده اند و ماهر در طفره رفتن از بررسی دقیق.

بکررا روز دوشنبه گفت که دفتر او همچنان به کار در مقررات و قبول نظر عمومی در آخرین نسخه.

مقررات او گفت: “باید کمک به ما در ساخت یک سیستم است که قابل اجرا پاسخگو و کمک می کند تا ما حق آن را دریافت.”

این اولین بار است که پس از در نظر گرفتن نظارت CalGang که دادستان کل به بررسی یک سازمان بیش از استفاده از آن بکررا گفت. او با اشاره به عدم به پایان رسید و مقررات به عنوان یک نوار برای اجرای کامل نظارت.

“تا زمانی که ما قوانین و مقررات هستند و در واقع اجرا نمی کنیم باید زیرساخت های ما نیاز به منظور انجام این تحقیقات” بکررا گفت.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس مکان بیشتر مردم در CalGang از هر سازمان اجرای قانون در دولت است. از نوامبر. 1, 2017, به, Oct. 31, 2018, دوره تحت پوشش 2018 گزارش توسط دفتر دادستان کل این مسئول 20,583 سوابق — بیش از 20 درصد از این پرونده در پایگاه داده است.

رسوایی اخیر به نور آمد پس از یک وان Nuys, مادر دریافت یک نامه در اوایل سال گذشته از پلیس لس آنجلس گفت: پسر او بود به عنوان یک عضو باند در مصاحبه با افسران. او اعتقاد داشت که پسر او در misidentified و گزارش آن را به یک سرپرست در نزدیکی یک ایستگاه پلیس. مقامات پس از بررسی بدن فرسوده دوربین و دیگر اطلاعات را داشت و اشتباهات آنها نسبت به افسر.

مور گفت: رسیدگی به اتهام falsifications در ابتدا با تمرکز بر سه افسران و گسترش به دیگران است که کار با اصل و سپس به دیگران در ارتباط با کسانی که در افسران. او توصیه کرده است که تعقیب کیفری و شلیک یک افسر و اشاره است که فرد در مورد هیئت حقوق داخلی انضباطی درخواست تجدید نظر در پانل. یکی دیگر از افسر مامور مترو Braxton شاو در حال حاضر این موضوع یک بررسی در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

پلیس لس آنجلس را داده محور فرهنگ نیز تحت بررسی توسط منتقدان که نشان می دهد که افسران پر شده در کارت ها را به طور مصنوعی افزایش آمار خود را. این بار به دست آمده است به عنوان یک جوخه روکش ورق برای مترو را بدست آورد که نشان می دهد که افسران اندازه گیری روزانه در 16 دسته مانند خود مصادره اسلحه استناد و دستگیری. زمینه مصاحبه از اعضای باند بودند در میان دسته بندی های مورد استفاده برای اندازه گیری بهره وری.

مقامات گفته اند وجود دارد هیچ انگیزه ای برای افسران برای تکمیل بیشتر در زمینه مصاحبه کارت.

“وجود دارد هیچ هدف [تعداد]” گفت: پلیس لس آنجلس دستیار ارشد هوراس فرانک. “وجود دارد هیچ انگیزه ای برای هر کسی که به نقض قانون است.”

رسوایی در حال حاضر رهبری این گروه را برای ایجاد تغییرات چگونه آن دسته CalGang. در حال حاضر بدنه دوربین است که مورد بررسی و در مقایسه با افسران’ گزارش خود را در این زمینه مصاحبه قبل از هر کسی است که به پایگاه داده اضافه شده. یک قوی تر تجدید نظر فرایند است که اجازه می دهد تا مردم را به جدا شدن از باند پایگاه داده نیز برقرار با لایه های متعدد از نظارت.

فرانک گفته است که این گروه را آغاز کرده است آموزش افسران خود را به بسیار خاص در هنگام شناسایی در زمینه مصاحبه کارت شواهدی وجود دارد که ممکن است اجازه می دهد کسی به آن اضافه شود به پایگاه داده. یک افسر را به توضیح برای مثال چرا یک منطقه خاص باید تلقی یک باند محل در صورتی که یک دلیل برای گنجاندن.

تبلیغات

“ما نیاز به پرسنل ما خیلی بیشتر خاص خود را در بیان اینکه چرا برخی از این معیارها برآورده شده است,” او گفت:.

بکررا گفت که تحقیقات خود را نیز شامل بررسی از بدن فرسوده دوربین و ضبط خواهد شد و گسترش به پرونده های وارد شده در سراسر بخش نه فقط در مترو را بدست آورد.

بکررا گفت: اخیرا به تصویب اصلاحات قانون در CalGang به دفتر این سازمان به حالت تعلیق و یا لغو اجرای قانون بخش استفاده از پایگاه داده اگر یک تحقیق می یابد آوریم. بکررا گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از مردم وارد شده است به اشتباه به پایگاه داده از آنجا که این تحقیقات فقط آغاز است. او نیز نمی تواند پاسخ به سوالات در مورد چگونه دور برگشت تحقیقات خود را گسترش خواهد.

“نقش ما این است که مطمئن شوید که اطلاعات دقیق است که وارد شده به پایگاه داده به طوری که تمام سازمان های که با استفاده از CalGang … می دانیم که سیستم یکپارچگی” بکررا گفت. “این CalGang پایگاه داده است که تنها به عنوان خوب به عنوان این اطلاعات است که در آن قرار داده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>