کالیفرنیا فرودگاه کارگران برخورد با کروناویروس: در اینجا چیزی است که ما می دانیم

کالیفرنیا فرودگاه شروع به احساس تاثیر coronavirus با حداقل نه موارد گزارش شده است. تمام فرودگاه ها باید گفت آنها افزایش یافته و تمیز گرفته و اقدامات دیگر.

در اینجا این است که شکست از آنچه ما می دانیم:

LAX

فرودگاه بین المللی لس آنجلس

(لس آنجلس تایمز)

LAX

— روز یکشنبه مقامات اعلام کردند که یک افسر پلیس در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آزمایش مثبت است. شهرستان مقامات بهداشتی “اطلاعات در افسر و در حال کار برای شناسایی هر گونه دیگر افسران یا کارکنان که ممکن است طولانی مدت و یا تماس نزدیک با این فرد. شهرستان بهداشت و درمان در حال انجام کامل مصاحبه به تعیین این که چه کسی دیگری ممکن است در معرض خطر” سهل انگاری در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

— دو سهل انگاری کارگران نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. هر دو بررسی می شود ورود مسافران به صورت علائم کروناویروس و مشغول به کار در همان قرنطینه ایستگاه.

Norman Y. Mineta San Jose International Airport

نورمن Y. Mineta سن خوزه در فرودگاه بین المللی در سن خوزه.

(اریک Risberg / آسوشیتد پرس)

سن خوزه

— چهار حمل و نقل اداره امنیت کارکنان باید آزمایش مثبت با آخرین مورد تایید شنبه. استقرار آنان در شناسایی امنیتی نمایش درب. با توجه به TSA کارگران و کارکنان دستگاه اشعه X اسکن توشه و انجام پت فراز به عنوان مورد نیاز است.

SFO

سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی

(SFO)

تبلیغات

SFO

— یک شرکت هواپیمایی آلاسکا خدمات مشتری کارمند آزمایش مثبت سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی گزارش روز شنبه. کارگر نوشته شده بود در ترمینال 2 و مقامات گفت: آخرین روز خود را در محل کار شد مارس 10.

“همه کارکنان و مسافران باید نظارت بر سلامت خود و ارزیابی هر گونه علائم است که چین با کسانی که از COVID-19: تب و سرفه و یا تنگی نفس. قبل از رفتن به مطب یا کلینیک پزشکی تماس جلوتر و به آنها بگویید در مورد علائم خود را و که در آن شما کار می کنند. اجتناب از تماس با دیگران و جلوگیری از سفر در حالی که بیمار” SFO در بیانیه ای گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im