تدفین در, نیویورک, جزیره جدید نیست اما در حال افزایش در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

کارگران پوشیدن دنده محافظ دفن بدن در یک سنگر در جزیره هارت در شهر نیویورک در مارس 9. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

هواپیماهای بدون سرنشین, فیلم و عکس, گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آنچه به نظر می رسد غیر قابل تصور: گورهای دسته جمعی در شهر نیویورک جزیره به عنوان شهرستان مبارزات در تلاطم یک بیماری همه گیر.

اما مقامات شهر می گویند این تصاویر تکان دهنده تنها بگویم بخشی از داستان: هارت جزیره واقع فقط در سواحل برانکس — استفاده شده است برای بیش از 150 سال به عنوان یک محل برای دفن این شهر ناشناس یا بلامعارض مرده یا کسانی که خانواده نمی تواند پرداخت هزینه برای دفن.

در یک سری از توییت و بعد از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اذعان کرد که تعدادی از تدفین در این جزیره افزایش یافته است اما گفت که تنها مردم به خاک سپرده شد وجود دارد کسانی که شده اند ادعا توسط یک عضو خانواده یا یک دوست.

“این یک موضوع غمگین. تصور کنید هر کسی که بمیرد و هیچ کس وجود دارد به ادعای بدن. این است حقیقت برای نسل” د Blasio گفت.

شهردار تاکید کرد که حتی جدید ترین تدفین در جزیره لزوما همیشه مرتبط با این بیماری همه گیر.

“این مردم هستند که هیچ کس پس از یک دوره از زمان ادعا کرده آنها و نه فقط COVID قربانیان, اما قربانیان همه بیماری ها, همه دلایل مرگ و میر” د Blasio گفت. “بنابراین به دلیل وجود تنها شده متاسفانه بیشتر مردم در حال عبور و دور از جمله کسانی که ادعا توسط هر خانواده است که اتفاق می افتد در جزیره هارت. اما این تنها چیزی است که اتفاق می افتد در هارت جزیره است.”

شهر نیویورک تا به حال بیش از 92,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 5800 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت اضافی 777 نفر در کشور فوت کرده این ویروس از روز قبل. آن روز چهارم مرگ و میر صعود به بالای 700 بزرگ بسیاری از این مرگ و میر رخ داده در شهر نیویورک است.

کومو گفت: او را نه به طور معمول در جریان هارت جزیره و می داند که هیچ چیزی در مورد دفن COVID-19 قربانیان وجود دارد. اما بسیاری از هارت جزیره تدفین گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین پنجشنبه به احتمال زیاد مربوط به COVID-19 با توجه به تعداد زیاد مرگ و میر در این شهرستان از ویروس. Jason Kersten — سخنگوی وزارت شهرستان از اصلاح که نظارت بر تدفین — به رویترز گفت که مايکل در این جزیره افزایش پنج برابر شده است و دو ترانشه اضافه شده اند.

د Blasio گفت: برخی از تدفین اتفاق می افتد در حال حاضر نیز می تواند برای افرادی که درگذشت نامربوط باعث و که باقی مانده اند نشستن در این شهر morgues برای روز یا حتی هفته بلامعارض. این شهر از رئیس معاینات پزشکی برگزار خواهد شد بدن به مدت 14 روز طول pandemic, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط سی ان ان.

د Blasio به تازگی گفته NY1 که این شهر morgues باید “توانایی مقابله با حتی بیشتر به چالش کشیدن وضعیت” از نظر مرگ و میر ناشی از این ویروس که در حال حاضر منجر به علاوه بر این از کامیون های یخچال برای نگهداری اجساد COVID-19 قربانیان.

“اگر خدای ناکرده ما همیشه برای رسیدن به نقطه موقت دفن آن خواهد بود فردی با فردی که خانواده می تواند خود را اصلاح عزیزان زمانی که بحران به پایان رسیده است. اما ما هیچ جا در نزدیکی که در حال حاضر” د Blasio گفت.

د Blasio اضافه شده که شایعاتی که دولت شهر بود با توجه به موقت تدفین در پارک های عمومی شد “کاملا نادرست است.”

“اگر تا کنون وجود دارد رفتن به نیاز به یک محل برای دفن آن خواهد بود هارت جزیره که در آن تدفین در حال حاضر انجام می شود” de Blasio گفت: همچنین با تاکید بر اینکه زندانیان از Rikers Island, که به طور معمول انجام مايکل هارت در جزیره نمی خواهد درگیر در هر COVID-19 مربوط به تدفین. هارت جزیره تدفین در فیلم دستگیر در روز پنج شنبه انجام شد و قرارداد کارگران با توجه به شهر.

شهر نیویورک در بخش اصلاح سوابق دفن موقعیت هر فرد مدفون در جزیره هارت و مردم با “نزدیک روابط شخصی” به متوفی می تواند به طور معمول برنامه بازدیدکننده داشته است به قبر سایت هر چند کسانی که بازدیدکننده داشته است در حال حاضر معلق شده است. بیش از یک میلیون نفر از مردم به خاک سپرده شد وجود دارد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im