بلغارستان: مبارزه با مواد مخدر رئیس بازداشت شده در فساد و سوء ظن

صوفیه, بلغارستان – بلغاری پلیس در بازداشت به سر از ضد قاچاق مواد مخدر واحد و دو نفر دیگر از افسران به اتهام گرفتن رشوه در ازای حفاظت محلی و بین المللی قاچاق مواد مخدر حلقه.

“مردان مشکوک از باز کردن چتر بالای فعالیت های سازمان یافته جرم و جنایت گروه های درگیر در قاچاق مواد مخدر در بلغارستان و در خارج از کشور” دادستان کل ایوان Geshev به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

Geshev اذعان کرد که آن را نگران کننده این است که این مردان “بالاترین رتبه بندی مبارزه با مواد مخدر ماموران در بلغارستان و اصلی تماس با افراد با شرکای بین المللی ما نه تنها در اتحادیه اروپا است.”

بلغارستان یک کشور بالکان است که به عضویت اتحادیه اروپا در سال 2007 نهفته در یکی از مسیرهای اصلی قاچاق مواد مخدر به غرب اروپا است.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet