برزیل Bolsonaro تلاش به دست آوردن مجدد رهبری در میان ویروس

ریو دو ژانیرو – پس از بازجویی جدی از COVID-19 هجوم خود وزارت بهداشت و درمان توصیه های, و افشاگری یک “خاص هیستری” رییس جمهوری برزیل در حال حاضر طرح خود را به عنوان پیشرو کشور در پاسخ به کروناویروس بحران در آنچه که تبدیل به یکی از بزرگترین چالش هایی را برای ریاست جمهوری خود را.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro باعث خشم بسیاری از برزیلی ها و حتی متحدان سیاسی سابق با blasé نگرش به جهانی همه گیر و اصرار بر دادن حامیان’ دست در یک اعتراض. یکی از برزیل, محبوب ترین سایت های خبری UOL گزارش Bolsonaro پیشنهاد کرده بود دولت چین باعث شیوع کروناویروس — ادعا می کنند بعد از ابراز علنی توسط پسرش, یک نماینده مجلس. چین سفارت رد این اتهامات گفت در توییتر آنها “بسیار غیر مسئولانه است.”

در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر آمریکای لاتین و جهان قرنطینه میلیون لغو پروازهای بین المللی و تعطیل مدارس برزیل انجام داده است و هیچ یک از این چیزها. تنها در روز پنج شنبه انجام Bolsonaro سفارش بسته شدن مرزهای این کشور با همسایگان خود به جز اروگوئه که تقریبا در تمام کشورهای آمریکای جنوبی در حال حاضر گرفته شده است که اندازه گیری.

بدون مستندات دستور داده شده است و دولت و شهرداری ها باید گرفته شود در گفتن مردم به ماندن در خانه.

اواخر روز شنبه, برزیل, اعلام کرد برای اولین بار محدودیت های بین المللی مسافران, ممنوعیت ورود برای 30 روز آینده توسط خارجی ها از تعدادی از اماکن از جمله چین و ژاپن و اتحادیه اروپا است. تقریبا تمام همسایگان خود در حال حاضر گرفته شده اقدامات مشابه.

“کروناویروس در برزیل اقدام به عنوان یک نوع کاتالیست هدایت این همه نارضایتی و تسریع فرآیند” در برابر Bolsonaro گفت: کارلوس Melo, یک استاد علوم سیاسی در Insper دانشگاه در سائو پائولو. “هنگامی که او آمد به خیابان برای اعتراض او ساخته شده است بسیار بزرگ و اشتباه بسیار جدی است. در حال حاضر او در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل.”

در مواجهه با رشد واکنش های نگران به دنبال Bolsonaro flanked توسط بسیاری از وزرای خود را در روز چهارشنبه به نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود در coronavirus در برزیل کاخ ریاست جمهوری. در طول دو ساعت رویداد Bolsonaro گفت که کوشش برای مبارزه با COVID-19 اما اعلام هر گونه اقدامات جدید.

برای اولین بار از زمان شیوع او ولسی برای تلاش های خود را و به نام آنها به تصویب یک “دولت از فاجعه” که اجازه می دهد دولت به خرج کردن بیشتر از بودجه سالانه اجازه می دهد تا با بودجه نسبت به سلامت و حفاظت.

اما کنفرانس مطبوعاتی منتقل پیام های مخلوط مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر. در حالی که تعهد به مبارزه با شیوع او نشسته شانه به شانه با وزرای خود در نقض اجتماعی فاصله تجویز شده توسط مراجع بین المللی. مقامات دولتی عینک سفید, ماسک, اما چند تن از آنها از جمله Bolsonaro حذف آنها را بارها و بارها در هنگام صحبت کردن.

“به عنوان رئیس اجرایی من باید در خط مقدم با مردم” با حضور رئیس جمهوری برزیل گفت. “تعجب نکنید اگر می بینید من وارد یک نوار شلوغ در سائو پائولو کشتی از نیتری به ریو و یا در یک اتوبوس در Belo Horizonte.”

منتقدان می گویند Bolsonaro را در مورد چهره این ویروس به شرح زیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال. اما برای بسیاری از آن است که بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

رییس جمهوری برزیل به حال تا این اواخر باقی مانده تا حد زیادی غایب از کنفرانس های مطبوعاتی ترک آنها را به وزرای یا بالای مقامات بهداشتی. بیش از آخر هفته او دیده می شد نشست و دست دادن با یک گروه از هواداران است. تصمیم خود را برای آمدن به تماس فیزیکی با جمعیت در حالی که در انتظار نتایج نهایی دوم COVID-19 آزمون مغایر با توصیه های خود را وزیر بهداشت قبلا صادر شده در مورد اجتناب از اجتماعات بزرگ.

“چگونه یک مرد است که احتمالا آلوده به وسط جمعیت؟” Janaina Paschoal گفت دیگر قانونگذاران در سائو پائولو مقننه. “این مرد به ترک ریاست جمهوری اجازه (معاون رئیس جمهور همیلتون) Mourão که درک مسائل مربوط به دفاع منجر به ملت است.”

Paschoal یک محافظه کار بود که هنگامی که در حال اجرا بود Bolsonaro معاون رئیس جمهور تا به حال با انتقاد از رئیس جمهور اما هرگز قبل از او خواستار است.

اعضای متعدد از Bolsonaro دولت باید قرارداد coronavirus. خود را بالا و مشاور امنیت ملی, ژنرال آگوستو Heleno تایید شنبه از او تست مثبت پس از حضور در سفر اخیر به آمریکا همراه با Bolsonaro. با توجه به اخبار آنلاین سایت G1 بیش از یک دوجین از اعضای هیئتی که از ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو نیز مثبت دریافت نتایج آزمون.

حداقل 621 نفر آلوده شده اند در برزیل در روز پنج و شش فوت کرده اند. مقامات می گویند آنها انتظار دارند عفونت شماره به افزایش قابل توجهی در روزهای آینده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

نماینده مجلس Alexandre Frota متحد نزدیک دیگر تبدیل منتقد ثبت درخواست استیضاح به کنگره پنج شنبه. Bolsonaro حفظ یک رابطه تیره و تار با رئیس مجلس رودریگو Maia اما بعید است کنگره را در نظر استیضاح در میان بحران است.

حتی فکری خود را گورو Olavo de Carvalho, یک محافظه کار, برزیلی, نویسنده ای که زندگی در آمریکا نوشته شده Facebook, پیام, پیشنهاد Bolsonaro شد در این دوره اشتباه و ضعیف توصیه می شود.

“از آغاز دوره اش به من گفت: رئيس جمهور بايد خلع سلاح دشمنان خود را قبل از تلاش برای حل هر مشکل ملی.’ او مخالف” Carvalho نوشت. “من متاسفم. در حال حاضر آن را ممکن است خیلی دیر واکنش نشان می دهند.”

چهار شنبه و پنج شنبه شب در شهرستانها برزیل از جمله سائو پائولو و ریو و برازیلیا اعتراض Bolsonaro در یکی از چند راه ممکن است در یک زمان اجتماعی فاصله: تکیه از خود ویندوز و کوبیدن گلدان و تابه. برخی فریاد زد: “Bolsonaro بیرون!” بیشتر تظاهرات از جمله وعده داده شد تا زمانی که برزیل در قرنطینه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در حساب توییتر رسمی Bolsonaro شکایت رسانه ها تا به حال موفق به برقراری ارتباط ضد گلدان و تابه اعتراض را به نفع خود دولت است که در محل نیم ساعت بعد. که تظاهرات نبود تقریبا به عنوان با صدای بلند و یا به عنوان طولانی و شرکت کنندگان فریاد می شد در کسانی که در کشور همسایه ساختمان.

___

آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Biller در ریو دو ژانیرو کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im