برزیل pews شدن ترانشه در مبارزه با قرنطینه

ریو دو ژانیرو – مثل هر جمعه, برزیلی, کشیش سیلاس Malafaia در زمان مرحله خود را پنطیکاستی معبد در وسط کلاس Rio de Janeiro محله است. اما در این هفته او در یک تی شرت به جای یک جارچی و پشت دوربین های سه پخش به لژیون از یوتیوب پیروان هزاران نفر از صندلی های خالی.

برزیل کلیساها را فرود در خط مقدم نبرد بین دولت و استانداران که معرفی قرنطینه اقدامات طراحی شده برای مهار گسترش این کروناویروس جدید و رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که به طور فعال به تضعیف آنها و می گوید گسترده مستند در نهایت از بین بردن برزیل اقتصاد.

برزیل از لحاظ سیاسی قدرتمند پروتستان های انجیلی را کمک کرد راست رئیس جمهور به قدرت در انتخابات 2018 و Bolsonaro اجازه دادن به آنها را می دانم که آنها نمی, فراموش, تحلیلگران سیاسی گفت. کشیشان با نفوذ ترین در حال حمایت رئیس جمهور رادیکال coronavirus موضع در حالی که با بی میلی احترام فرمانداران’ سفارشات و یا لغو خدمات و یا حرکت آنها را آنلاین. نشانه هایی وجود دارد که برخی از کلیساها در حال نافرمانی.

“من درخواست, کدام بدتر است: coronavirus اجتماعی یا هرج و مرج؟” Malafaia یکی از برزیل برجسته ترین کشیشان که منجر مجمع از خدا پیروزی در کلیسای مسیح آسوشیتدپرس گفت. “من می توانم به شما تضمین می کنند که در جامعه تشنج بدتر است.”

آن آینه استدلال Bolsonaro که فرمانداران خواست به رها مستند و تشبیه COVID-19 به یک “کمی فلو” که عمدتا تهدید افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. روز یکشنبه او ضربه خیابان پوشیدن بدون دستکش و ماسک و پیوست های متعدد گردهمایی در سرپیچی از توصیه های از خود وزارت بهداشت و درمان.

Bolsonaro یک محافظه کار کاتولیک که ازدواج انجیلی در یک سرویس Malafaia تجویز کرده است zeroed در بر نیاز به بازگشایی کلیساها. “خدا برزیلی,” او گفت: مردم در روز یکشنبه O Globo روزنامه گزارش شده است.

برخی از سازمان های مذهبی مانند همایش ملی برزیل اسقف استقبال کرده اند اقدامات در ریو و سائو پائولو که در آن همه غیر ضروری کسب و کار تعطیل. خود را رهبر فرانسیس هشدار داد در نامه ای که بخشی از آن منتشر شد دوشنبه از “ویروسی نسل کشی” اگر کشورهای اولویت اقتصاد بر مردم.

در مقابل Malafaia و دیگر رهبران انجیلی در سراسر برزیل ابراز خشم در فرمانداران تصمیمات هشدار آنها فقط co-عمل به دستور دادگاه.

“رسانه ها می گویند هزاران و هزاران نفر از مردم در حال رفتن برای مردن” Malafaia گفت: در مصاحبه. “همه این پیش بینی های فاجعه بار من می خواهم به آنها را رد می کنند.”

Malafaia استدلال به سبک اروپایی سلول اقدامات نمی تواند تکرار در برزیل که در آن میلیون ها نفر برای زنده ماندن در بخش غیررسمی و یک روز بدون کار معنا می تواند یک روز بدون غذا.

در رسانه های اجتماعی برخی از کشیشان عنوان خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 ادعا نمیتوان از گرفتن ویروس در داخل خانه خدا, اما می تواند آلوده در خانه اگر عدم شرکت در خدمات.

از 16 مارس 25, Rio دولت دادستان ده ها تن از دریافت شکایت از شهروندان که گفت: آنها تا به حال دیده کلیساها خوش آمدید محله های کشیش نشین حتی پس از دولت تحمیل قرنطینه اقدامات است. آنها به دنبال این شکایت و می تواند فایل های مدنی مناسب.

“مادر من است 74 و دارای فشار خون بالا می رود و تقریبا هر روز به کلیسا را تشویق می کند که حتی در خطر مردم” خواندن یکی از ناشناس شکایت نوشته شده توسط AP.

ویروس واقعی است در واقع و نه كنيزي جوامع مذهبی. رهبر کره جنوبی کلیسا که ادعا می کند 200,000 اعضای متمایل در عذرخواهی پس از دریافت سرزنش برای شیوع عفونت. در فرانسه, رسانه های محلی گزارش زیادی انجیلی جمع آوری در مولوز تبدیل مناطق اطراف آن به کشور بزرگترین غلظت از موارد. در ایالت واشنگتن یک پروتستان گروه کر تمرین با حضور 60 نفر همه به ظاهر بدون علائم ظاهرا تولید 45 عفونت و مرگ دو نفر لس آنجلس تایمز در گزارش روز شنبه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از, به ویژه کسانی که در گروه در معرض خطر آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

برزیل گزارش 4,579 مورد تأیید و 159 مرگ و میر و از دوشنبه بعد از ظهر.

در روز پنج شنبه Bolsonaro گذشت که یک فرمان اضافه شده فعالیت های مذهبی به لیست “خدمات ضروری” به معنی معابد می تواند باز باقی می ماند حتی اگر شهروندان خواسته شد تا در خانه بمانند. این حکم خواهد شد توسط یک دادگاه فدرال روز بعد. یکشنبه در خیابان های او دوباره در دفاع از مردم گرفتن و بازگشت به کار.

“باز کردن کلیساها, لطفا, ما به آنها نیاز” یک زن التماس بارها و بارها در یکی از فیلم های او ارسال شده به رسانه های اجتماعی. او در پاسخ با اطمینان کلمات.

تحلیلگران می گویند Bolsonaro است که پرداختن انتخاباتی خود را پایه. برزیل به بزرگترین تعداد کاتولیک ها — برخی از 123 میلیون, با توجه به آخرین سرشماری در سال 2010. اما پروتستان های انجیلی در حال رشد نیروی با 42 میلیون مؤمنان در حدود 20 درصد از کل جمعیت.

“هیچ حزب سیاسی در برزیل موفق را با هم به عنوان بسیاری از مردم به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان بسیاری از بار در هفته به کلیسا انجام دهد” گفت: کارلوس Melo, یک استاد علوم سیاسی در Insper دانشگاه در سائو پائولو. “و مردم تمایل به دنبال شبان’ جهات.”

رشد است به خصوص سریع در میان Pentecostals و برزیل پیشی آمریکا برای تبدیل شدن به بزرگترین جمعیت گفت: اندرو Chesnut یک استاد مطالعات دینی در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع.

شبان “می گویند که coronavirus فقط یک تست ارسال شده توسط شیطان و که همه ما فقط نیاز به جمع آوری با هم دعا می کنیم و قادر به دفع آن” گفت: Chesnut. “این به طور خاص پروتستان های انجیلی که ضد علم و این همان چیزی که در ایالات متحده آنها همیشه بوده است. آن می رود به داشتن یک اللفظی fundamentalistic تفسیر کتاب مقدس.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ریو فرماندار تمدید مستند اقدامات برای 15 روز دیگر. چنین Malafaia به پایان رسید خدمات خود را با اطلاع رسانی جماعت خود را که در معبد خود باقی خواهد ماند بسته زیر یکشنبه.

“خداوند رحمت را بر ملت ما. پروردگار روشن مقامات ما آنها را در جهت درست به انجام,” او گفت:. “این چیزی است که من در دعا و آنچه که من میخواهم.”

او دست خود را و فریاد زد: یک برکت و رحمت به عنوان هر چند معبد خود را بسته بندی شده بودند طبق معمول بود اما ملاقات با هیچ خروس بزرگ ‘hallelujahs.’ پس از آن بود سکوت یکی می تواند گوش خود را به میکروفون ضربه آرامی را به عنوان او قرار داده و آن را بر خود تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>