نزاع و جدال bloodies دولت سابق رئیس پلیس hospitalizes مرد

NEW ORLEANS – سرپرست سابق از ایالت لوئیزیانا پلیس دچار جراحات جزئی در یک چهارم درگیری روز قبل مردی Gras.

WWL-تلویزیون گزارش یکی از مایک Edmonson همراهان در بیمارستان بستری شد برای ضربه به سر.

Edmonson گفت: ایستگاه های تلویزیونی که او همراه با Beaumont, تگزاس, وکیل استوارت Yoes و تگزاس صاحب کسب و کار Russell Allen بودند مهمانی در خیابان بوربن در روز دوشنبه.

آلن پلیس گفت که حداقل یکی از مردان خواسته یک زن به فلش آنها را در ازای دانه باعث یک مرد همراه زن به حمله Yoes و Edmonson. گزارش پلیس گفت: Yoes بود زدم به زمین و آلن گفت: Yoes در بیمارستان بستری شد برای چند روز با مغز خونریزی.

“این یک ویرانگر و بی پانچ در برابر یک مرد که در آن انتظار نیست,” Edmonson گفت. “فقط وحشتناک است. خون شروع به ریختن کردن بلافاصله.”

Yoes از بیمارستان مرخص شد. در روز جمعه و برای هوستون برای دیدن یک متخصص مغز و اعصاب Edmonson گفت.

رابرت هریس جونیور تگزاس دستگیر شد و در زندان در فقره دوم-مدرک باتری در برابر Yoes و ساده باتری در برابر Edmonson. دولت سابق پلیس رهبر دچار قطع نزدیک چشم خود را جزئی و خراش است اما توجه پزشکی است. گزارش پلیس گفت: Edmonson تلاش برای “جداگانه هر دو طرف در طول کلامی استدلال” بود اما ضربه زمانی که دو نفر دیگر از اعضای زن گروه وارد نزاع است.

“من فقط در تلاش بود همه چیز آرام,” Edmonson گفت. “من هنوز مطمئن نیستم که چرا من را برداشت ، من فقط نمی خواهم هر چیزی بدتر اتفاق می افتد. من شروع به پریدن کرد و بقیه تاری است.”

هریس, 51 منتشر شد پس از ارسال $4,500 وثیقه پرونده های دادگاه نشان می دهد. وی قرار است در دادگاه در تاریخ 6 مارس به پاسخ به یک حرکت توسط دفتر دادستان منطقه خود را افزایش دهد به قید وثیقه. هریس می تواند نظر رسیده است.

پس از 36 سال کار حرفه ای با دولت پلیس Edmonson بازنشسته به عنوان سرپرست در سال 2017 میان انتقاد از استفاده از مسکن رایگان و دیگر قدرت پردازش. در میان کسانی که قدرت پردازش شد کارگردانی اتاق های هتل به معنای برای سربازان به خانواده و دوستان در طول مردی Gras. لوئیزیانا هیئت مدیره اخلاق بعد از بررسی های تفتیش و هیچ کیفری تخلف است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im