پیشاهنگی پسر به دنبال ورشکستگی تحت موج جدید سوء استفاده جنسی دعاوی

پیشاهنگی پسر از امریکا یک ملت قدیمی ترین و بزرگترین سازمان های جوانان برای ثبت ورشکستگی حفاظت از اواخر دوشنبه به عنوان سابق پیشاهنگی’ دعاوی حقوقی از گذشته سوء استفاده جنسی در ادامه به کوه.

پیشاهنگان’ فصل 11 دادخواست در دادگاه ورشکستگی در, دلاور می آید به دلیل کاهش عضویت و یک موج جدید جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی پس از چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی به تازگی گسترش گزینه های قانونی برای دوران کودکی قربانیان به شکایت.

کالیفرنیا قانون AB 218 زمان اثر در ماه ژانویه و در میان سایر مقررات باز می شود و سه سال “lookback پنجره” برای قربانیان به شکایت خسارت در دعاوی که قبلا محروم توسط اساسنامه محدودیت. همچنین شل شدن محدودیت سنی برای پر ادعا به قربانیان تا سن 40 یا پنج سال پس از تبدیل شدن آنها به آگاهی از آسیب های ناشی از سوء استفاده.

پیشاهنگی پسر از امریکا “مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ. ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه,” راجر Mosby های پیشاهنگی’ رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

“در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرایند — با پیشنهاد اعتماد سازه — ارائه عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم” او گفت:.

پیشاهنگی مقامات خواهد شد که چگونه بسیاری از سوء استفاده از پرونده های حقوقی واصل شده اند در سال های اخیر و یا چقدر پرداخت شده است در شهرک ها و قضاوت. وکلای شاکیان می گویند پرونده های حقوقی تعداد به صدها و که بسیاری از دیگران حل و فصل با محرمانه موافقت نامه های قبل از آنها ثبت شد.

این دادخواست ورشکستگی واصل شده از طرف دلاور BSA LLC اوایل روز سه شنبه به وقت استاندارد شرقی, لیست دارایی های از صفر تا 50.000 دلار و بدهی 100 میلیون دلار به 500 میلیون دلار است. پیشاهنگان بیانیه اشاره کرد که محلی پیشاهنگی شوراهای بخشی از ورشکستگی است.

تبلیغات

برخی از پیشاهنگان’ شرکت های بیمه حاضر به پوشش پرداخت در موارد سوء رقیب که 110 سال سازمان می تواند مانع سوء استفاده که منجر به ادعای دادگاه سوابق نشان می دهد.

پیشاهنگان’ ورشکستگی است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار محلی سراغ فعالیت خواهد شد اما توقف در حال انجام دعاوی در حالی که شهرک مذاکره هستند. آن را نیز نیاز به جدید سوء ادعا می کند به کار گرفته می شود در این محل نه در دادگاه های ایالتی.

Gilion دوما یک پرتلند سنگ., وکیل است که بیش از ده پرونده های حقوقی در انتظار برابر پیشاهنگی در کالیفرنیا گفت: روشن ماندن خودکار دادخواهی غوطه ور خواهد شد مشتریان خود را به برزخ حقوقی. کسانی که در زمینه پرونده های حقوقی را به پیوستن به صفوف سایر طلبکاران که می تواند تاخیر قطعنامه از ادعای خود برای سال دوما گفت.

یکی از موارد مربوط به سابق دیده بانی که گفته شد مورد آزار جنسی زمانی که او 9 و 10 سال برنامه ریزی شده بود برای محاکمه در مه, او گفت:.

“او در نهایت رفتن به روز در دادگاه است و به yanked دور از او و او گیر خواهد شد با بسیاری از افراد دیگر در دادگاه ورشکستگی,” او گفت:. “او را برای دو سال دیگر صبر کنید برای دریافت هر نوع غرامت برای صدمات خود را.”

بلندی بدهی

اگر چه سازمان ملی است که عضویت از 2.2 میلیون پیشاهنگی هنوز دارایی $1.4 میلیارد و بلندی بدهی به اندازه کافی بزرگ است که مقامات در نظر گرفته شده بود حدود یک سال و اینکه آیا به فایل برای ورشکستگی حمایت می کند.

اخیرا در هفته گذشته پیشاهنگی پسر از امریکا گفت: “هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند” در ورشکستگی و آن را “نه اظهار نظر در مورد شایعه یا حدس و گمان است.”

“پیشاهنگی پسر از امریکا در حال همکاری با کارشناسان و بررسی تمام گزینه های در دسترس, بنابراین ما می تواند زندگی اجتماعی ما و مسئولیت اخلاقی به فضاي جبران خسارات قربانیان که دچار سوء استفاده در طول زمان خود را در سراغ تضمین می نماید که ما در انجام ماموریت ما برای خدمت به جوانان و خانواده ها و جوامع محلی از طریق برنامه های ما” سازمان در بیانیه ای گفت ،

تبلیغات

علاوه بر پرونده های حقوقی این سازمان نیز شده است گشته با کاهش عضویت از جمله خروج از برخی از 400,000 پیشاهنگی در نیروهای حمایت شده توسط کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است که قطع روابط به این برنامه است. تعداد کسانی که به احتمال زیاد به جبران هر زمان به زودی با پذیرش دختران که واجد شرایط برای پیوستن به از فوریه 2019.

فصل 11 اقدام اجازه خواهد داد که پیشاهنگی پسر از امریکا به سازماندهی مجدد و تجدید ساختار مالی. وکلای شاکیان می گویند که این حرکت نیز با هدف محافظ میلیاردها بیشتر در املاک و مستغلات و دارایی های دیگر برگزار می شود به طور جداگانه توسط محلی طلایه دار شوراها از شنود گذاشته به حل و فصل سوء استفاده می کند.

برخی از دایره اسقفی کاتولیک در کلیسای رسوایی سوء استفاده جنسی, شاغل همان تاکتیک در بخشی به حفاظت از محله دارایی در برابر ادعا می کند.

بسیاری از پرونده های حقوقی به دنبال لس آنجلس تایمز’ انتشار در سال 2012 از داخلی طلایه دار سوابق مربوط به حدود 5000 مردان در لیست سیاه شناخته شده به عنوان “انحراف فایل” نزدیک نگهبانی گنجینه ای از اسناد و مدارک است که جزئیات سوء استفاده جنسی اتهامات علیه نیروهای نظامی رهبران و دیگران قدمت یک قرن است.

وکیل پل Mones استفاده می شود حدود 1200 از فایل ها در یک پورتلند دادگاه را به نفع خود نقطه عطفی $19.9 میلیون رأی در برابر پیشاهنگی در سال 2010 از طرف مردی که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته به عنوان یک پسر در 1980s.

“بزرگترین غذای آماده است که از محاکمه بود که دیدم برای اولین بار است که افغانستان تا به حال این دانش گسترده پایگاه سوء استفاده جنسی است که آنها در نشسته و نبود آموزش های پیشاهنگی و یا پدر و مادر خود را نگه داشته و آن را از” او گفت:. “اهمیت زمان” با انتشار این فایل ها بود که مردم پس از آن تا به حال توانایی انجام یک جستجوی آنلاین است.”

در آن yearlong بررسی فایل های, زمان ثبت صدها مورد که در آن پیشاهنگی پسر شکست خورده است به گزارش اتهامات به مقامات hid اتهامات از پدر و مادر و یا خواست بستری معتادان به بی سر و صدا استعفا — و پس از آن به کمک پوشش دادن آهنگ خود را با دلایل ساختگی خود را برای خروج.

شاکیان ذکر شده فایل ها — به طور رسمی شناخته شده برای چند دهه به عنوان داوطلب فاقد شرایط لازم و فایل های در حال حاضر به نام داوطلب غربالگری پایگاه داده — به عنوان شواهد این سازمان دانست و از پدوفیل در صفوف آن اما قادر به محافظت از کودکان است.

تبلیغات

غم و اندوه برای [قربانی] است که این سازمان نمی زندگی می کنند تا طلایه دار سوگند. خواهد شد که نوشته از این ورشکستگی.

پل Mones وکیل برای سوء استفاده جنسی قربانیان

سراغ مقامات مبارزه سخت در دادگاه به نگه داشتن فایل ها از نمایش عمومی, رقیب که محرمانه بود و لازم است برای محافظت از قربانیان و هر کسی که به دروغ متهم کرده است. لازم بود به اتهام یک جرم قرار داده شده در فایل ها و نه همه اتهامات اثبات.

یک پژوهشگر استخدام پیشاهنگی به تجزیه و تحلیل کامل تر مجموعه ای از سوابق از سال 1944 تا سال 2016 گفت: در سال گذشته که او تا به حال شناسایی شده 7,819 مشکوک معتادان و 12,254 قربانیان.

شاکیان وکلا و دیگران ادعا می کنند که تعداد کسانی که درک میزان سوء سراغ. آنها توجه داشته باشید که اکثر مجرمین متهم به تعرض متعدد و پسران که در بسیاری از موارد سوء استفاده بودند گزارش شده است. پیشاهنگان همچنین باید اذعان کرد از بین بردن تعداد نامعلومی از فایل های در طول سال.

در طول سال گذشته وکلای سراسر کشور امضا کرده اند در صدها نفر از مشتریان جدید که انتظار می رود به شکایت پیشاهنگی.

وکلا که راه اندازی یک ملی اخیر تلویزیون تبلیغ انتخاباتی می گویند که آنها گرفته اند در بیش از 1600 مشتریان جدید با سوء استفاده جنسی در برابر ادعای پیشاهنگی از جمله صدها قبلا ناشناس “پنهان شکارچیان” که نامشان در لیست سیاه از اتهام مجرم.

در بیانیه های قبلی به بار پیشاهنگی مقامات اذعان کرد وجود دارد “موارد ما در سازمان تاریخچه هنگامی که مورد خطاب نیست و یا رفتار به شیوه ای سازگار با تعهد ما برای محافظت از پیشاهنگان.”

اما آنها تاکید کرد افزایش حفاظت از جوانان اقدامات در حال حاضر در محل از جمله پس زمینه چک کیفری برای رهبران و داوطلبان و گزارش اجباری حوادث.

“ما مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه عذر خواهی برای هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ” بیانیه ای گفت:. “ما اعتقاد داریم قربانیان ما از آنها حمایت ما پرداخت برای مشاوره توسط ارائه دهنده خود را انتخاب و ما آنها را تشویق به جلو آمده.”

آهنگ مونس گفت: چنین اظهاراتی حلقه توخالی برای بسیاری از مشتریان خود را که به عنوان کودکان در زمان به قلب پسر پیشآهنگی سوگند “برای کمک به مردم در همه زمان ها; به نگه داشتن خودم از لحاظ جسمی قوی ذهنی بیدار و اخلاقی راست.”

“غم و اندوه برای آنها این است که این سازمان نمی زندگی می کنند تا طلایه دار سوگند,” او گفت:. “خواهد شد که نوشته از این ورشکستگی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>