پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی فایل

بزرگنمایی این تصویر

در مواجهه با صدها نفر از سوء استفاده جنسی دعاوی پیشاهنگی پسر از امریکا ورشکستگی کرده است. تونی Gutierrez/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تونی Gutierrez/AP

پیشاهنگی پسر از امریکا ورشکستگی کرده است نشانه ای از یک قرن سازمان بی ثباتی مالی آن را به عنوان چهره برخی از 300 پرونده های حقوقی از مردانی که می گویند آنها مورد آزار جنسی به عنوان پیشاهنگان.

پیشاهنگی پسر شده است بررسی امکان ورشکستگی پس حداقل دسامبر 2018 زمانی که گروه استخدام یک شرکت حقوقی است که ممکن است فصل 11 پرونده.

در میان مشخصات بالا سوء استفاده جنسی رسوایی در سازمان ها از کلیسای کاتولیک به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, برخی متحده تغییر قوانین خود را به اجازه می دهد زمان بیشتری برای قربانیان سوء استفاده جنسی شکایت خود را از عاملان. آورده است که یک موج جدید پرونده های حقوقی از قربانیان که موارد مانع قبلا توسط اساسنامه محدودیت ها.

“برای سال, سازمان, مانند پیشاهنگی پسر شمارش این قوانین حفاظت از آنها می گوید:” پل Mones یک وکیل در لس آنجلس است که به نمایندگی از بسیاری از مردانی که تحت پیگرد پیشاهنگی پسر. “در حال حاضر این قوانین وجود ندارد و پیشاهنگی پسر کاهش یافته است تحت وزن خود را از این اتهامات سوء استفاده و موارد بالقوه خواهد شد که واصل شده است.”

در بیانیه ای به NPR قبل از پر کردن برای ورشکستگی پیشاهنگی پسر از امریکا گفت که “بررسی همه گزینه های در دسترس, بنابراین ما می تواند زندگی اجتماعی ما و مسئولیت اخلاقی به فضاي جبران خسارات قربانیان که دچار سوء استفاده در طول زمان خود را در سراغ تضمین می نماید که ما در انجام ماموریت ما برای خدمت به جوانان و خانواده ها و جوامع محلی از طریق برنامه های ما. هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند و ما همچنان به طور کامل با ما تعهدات مالی به ما فروشندگان وام و سایر ذینفعان.”

پیشاهنگی پسر’ مسئولیت بالقوه بزرگ است. Mones امتیاز فقط به یک مورد او برنده در پرتلند سنگ., در سال 2010 که در آن حکم علیه این سازمان نزدیک به 20 میلیون دلار است.

برای سال های بسیاری پیشاهنگی پسر تا به حال بیمه که پوشش آنها را در برابر سوء استفاده جنسی می کند. اما در سال های اخیر این حامل شده اند برداشت پوشش این استدلال که پیشاهنگی پسر می دانست که مورد سوء استفاده و نمی بگویید که شرکت های بیمه خود را. که سمت چپ است پیشاهنگی پسر با چشم انداز نیاز به صندوق هر دادخواهی و شهرک های خود را.

پسر پیشآهنگی های اخیر تشکیل پرونده مالیاتی نشان می دهد که مجموع درآمد بیش از $285 میلیون نفر است. قابل توجه منابع زمین در سراسر ایالات متحده, سازمان دارایی در سال 2018 بالغ بر $1.4 میلیارد دلار است.

سازمان ملی ممکن است که امید آن ورشکستگی پر کردن سپر خواهد شد دارایی های خود در شوراهای محلی شبیه به دایره اسقفی کاتولیک قادر به محافظت از خود خواص و parishes از ادعا.

محلی طلایه دار شوراها و دیگر وابسته به سازمان های غیر انتفاعی به طور جداگانه نگه $3.3 میلیارد دلار دارایی وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه گذشته.

Mones می گوید: این مورد می تواند یک هشدار برای هر سازمان است که نه به درستی محسوب گزارش سوء استفاده.

“اگر بزرگترین سازمان جوانان تا کنون در ایالات متحده می تواند فلج تحت وزن از انجام هیچ چیز در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی و پوشش مشکل من فکر می کنم آن است که یک هشدار در سراسر تعظیم به تمام کلیساها و سازمان های جوانان و مدارس است که این مشکل را دارند و نمی کنند فعالانه برای حل و فصل آن,” او می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>