بوریس Yaro, بار, عکاس که در زمان تصویر نمادین از مرگباری زخمی RFK می میرد

به عنوان رابرت اف کندی شد خروج سفیر هتل در 5 ژوئن سال 1968 پس از پیروزی او در آن سال به کالیفرنیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پاره وقت لس آنجلس تایمز عکاس کار خود را در زمان امید ابتلا به یک شات برای دیوار خود را به دنبال.

“این ایده رفت و بیشتر از من تا به حال انتظار می رود,” بوریس Yaro می نوشتن بیش از 40 سال بعد در یک خاطره از شب او یکی از جهان جشن عکاسان.

در دوزخ از هتل شربت خانه زیر کندی تیراندازی توسط Sirhan B. Sirhan به عنوان جمعیت جدا از سقوط نامزد Yaro جامعی پایدار سیاه-و-سفید تصویر از یک پریشان پادو تلاش برای کنسول مرگباری زخمی قهرمان.

Yaro که شات, اخبار, عکس برای بار برای بیش از 40 سال و در طول راه tutored این بازیگر که با بازی اخبار عکاس در مجموعه تلویزیونی “لو گرانت” درگذشت, شنبه در خانه اش در نرتهریدگ علل طبیعی. او 81.

تبلیغات

اگر چه Yaro حرفه ای شد تعریف شده توسط کندی عکس او شناخته شده بود به همکاران به عنوان یک سخت رانندگی اما شیک اخبار شکاری.

همیشه رفتن به کار در یک جارچی و کراوات Yaro ارائه سرگرم کننده کنتراست به شلخته, rumpled عکاس شناخته شده به عنوان حیوانات در “لو بدهد.” در حال آماده شدن برای این نقش بازیگر Daryl اندرسون tutored تحت Yaro, یادگیری چگونه به استفاده از یک دوربین و رفتن در تکالیف برای جذب ریتم روزانه از عکاس خبری.

“آن را به من زده به عنوان خنده دار که اینجا بود این شخصیت او حلق آویز در اطراف با بوریس” گفت: بار عکاس Al Seib.

در سال 1996 کتاب در ساخت “لو گرانت” نویسنده داگلاس K. دانیل به نقل از Yaro عنوان کرد و گفت: “شما نمی توانید راه رفتن را به یک اتاق خبر در لباس پوشیدن به عنوان یک ادم بیکار و تنبل لعنت.”

تبلیغات

در زیر Yaro تیز ظاهر شد و یک تعهد شدید به هنر و صنعت خود را.

“آن را مانند ملاقات با یک راک استار گفت:”ریک مایر یکی دیگر از دیرین زمان عکاس از اولین جلسه با Yaro در سال 1973 زمانی که مایر بود تازه از مدرسه روزنامه نگاری. “شرکت ماشین های جوانه زده متعدد آنتن رادیو پلیس. بوریس خواهد پاسخ به اخبار تمام ساعات روز و شب است.”

“او می دانست که همه: هر مامور اتش نشانی هر پلیس گفت:” جوئل همکار Lugavere. “همه آنها می دانستند که او در اول نام و نام خانوادگی پایه و اساس.”

Yaro فرزندان مایکل Yaro و نیکول خوب گفت که تعهد بخشی از زندگی خود را بیش از حد.

“همه ما در زندگی با آن” خوب گفت. “او تا به حال اسکنر در nightstand. او هرگز به سمت چپ صفحه اصلی بدون نوعی از ارتباط در ارتباط است. او همیشه یکی بود شاید دو شاید سه دوربین با او فیلم در هر جیب.”

با توجه به فرزندان خود Yaro پیوست بار در اواسط دهه 1960 به عنوان یک عکاس نیمه وقت در این مقاله San Gabriel Valley ،

la-1527440527-5o8ior49ap-snap-image

پادو ژوئن رومرو راحتی یک مرگباری زخمی رابرت اف کندی پس از او به ضرب گلوله کشته شد در این سفیر هتل در لس آنجلس.

(بوریس Yaro / لس آنجلس تایمز)

او در سال 2010 خاطره از شب کندی ترور Yaro گفت که او نمی گرفتن عکس در هنگام عکسبرداری است.

تبلیغات

“آن را تاریک بود و من فکر می کنم من می ترسم” او نوشت.

هنگامی که او را دیدم کندی در حال غرق شدن به کف او متوجه “من تا به حال بهتر است تصاویری.”

سپس یک زن خود را برداشت آستین و التماس کرد او را متوقف.

“پاسخ من بود,” Dammit بانو این است که تاریخ,’ ” Yaro نوشته است. “من کشیده من کت آستین سست را از چنگ او اما از دست رفته برخی از فضای بصری از آنجا که مردم شروع به ازدحام در اطراف افتاده کندی.”

عکس, است که بخشی از مجموعه دائمی از موزه گتی در لوس آنجلس و موزه هنر مدرن در نیویورک برنده نیست Pulizer جایزه که رفت که در آن سال به یک اندازه و پایدار شات از اعدام یک ویت کانگ زندانی در سایگون.

برنده جایزه پولیتزر زمان سابق عکاس همین Bartletti گفت که او فکر دو Pulizers باید داده شده است که در آن سال.

“هنگامی که شما در نگاه بوریس’ عکس از کندی از سر تا پا با آشپزخانه کارگر با تکیه بر او است که به طور کامل در ترکیب کامل با تمام عناصر لازم,” Bartletti گفت. “تصویر خود را است و باقی خواهد ماند و فوق العاده است.”

علاوه بر او دو فرزند Yaro است جان سالم به در برد با همسرش جیل و یک برادر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر