بوریس جانسون منتشر شده از لندن بیمارستان

بزرگنمایی این تصویر

در این جزوه عکس های صادر شده توسط 10 Downing Street, نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند از 10 خیابان داونینگ ستایش بیمه خدمات درمانی کارکنان در یک پیام ویدئویی پس از او از بیمارستان مرخص شد یک هفته پس از بستری مداوم علائم کروناویروس. Pippa Fowles/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Pippa Fowles/AP

نخست وزیر بوریس جانسون در سمت چپ این بیمارستان روز یکشنبه یک هفته پس از او اعتراف کرد با COVID-19 و در یک پیام ویدئویی از ایشان تشکر خدمات بهداشت ملی انگلستان برای صرفه جویی در زندگی خود.

جانسون که صرف چند شب در واحد مراقبت های ویژه اعتبار کارکنان بهداشتی برای نگه داشتن او را زمانی که او گفت: “این می تواند رفته اند یا در راه است.”

“من امروز چپ در بیمارستان پس از یک هفته که در آن بیمه خدمات درمانی است زندگی من را نجات داد, هیچ سوال” گفت: جانسون که رفت به لیست اسامی برخی از پزشکان و پرستاران است که پس از نگاه او در سنت توماس ” بیمارستان لندن که نشسته در سراسر رودخانه تیمز از بن.

Johnson, 55, یک کلید مبارز در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 رفراندوم یک کمپین است که استدلال در بخش برای خروج از اتحادیه اروپا برای کاهش و کنترل مهاجرت است. اما در سخنرانی یکشنبه Johnson طور خاص به دو نفر از پرستاران که به تماشای بیش از او در طول حیاتی دوره 48 ساعته — یکی از نیوزیلند دیگر از پرتغال و یک کشور اتحادیه اروپا. مرجع به نظر می رسید اشاره ای به نقش مهمی که خارجی کارکنان در بیمه خدمات درمانی.

جانسون است recuperating در Chequers نخست وزیر کشور و مستغلات.

جانسون انتشار از بیمارستان می آید به عنوان پادشاهی متحده مرگ و میر از COVID-19 گذشت 10,600 با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یکی از دولت های ارشد علمی مشاوران آقا جرمی Farrar گفت: انگلستان به احتمال زیاد “یکی از بدترین اگر نه بدترین آسیب دیده کشور در اروپا است.”

در حالی که جانسون ستایش بیمه خدمات درمانی کارکنان روز یکشنبه برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند دولت موفق به ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). وزیر بهداشت مت, Hancock, باعث واکنش شدید در روز جمعه هنگامی که او گفت: کارکنان باید تنها با استفاده از تجهیزات آنها از نظر بالینی نیاز و درمان PPE به عنوان یک “منبع با ارزش.”

“درست است من اگر من اشتباه” در پاسخ آلن کورتنی یک متخصص بیهوشی در انگلستان است. “من فکر کردم که مراقبت های بهداشتی حرفه ای شدند این منبع با ارزش.”

کورتنی گفت: برخی از کارگران هنوز در حال عرضه دنده مناسب به خطرات مصرف آنها به عنوان آنها را برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

“این آسان برای توصیف در نوع نظامی که از نظر ما خط مقدم که ما در جنگ با این دشمن” کورتنی گفت. “شما هنوز هم نمی ارسال یک سرباز به منطقه جنگ بدون اسلحه. شما می دانید, شما هنوز هم می خواهم به او یک کلاه.”

حداقل 28 u. k. مراقبت های بهداشتی کارگران فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به بی بی سی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im