بدن از 2 آتش نشان در کالیفرنیا کتابخانه فروغ یافت

پورتارویل کالیفرنیا. – خدمه داشت باقی مانده از یک دوم آتش نشان کشته شده در حالی که مبارزه با فروغ در یک کتابخانه عمومی در مرکز کالیفرنیا گفته آغاز شده توسط دو 13-year-old boys, مقامات گفت.

این پورتارویل آتش نشانی گفت: خدمه قادر به وارد پورتارویل کتابخانه های عمومی ساختمان اواخر روز چهارشنبه و در بر داشت آتش نشان Patrick Jones’ بدن.

جونز 25 و سروان. ریموند Figueroa, 35, کشته شدند, سه شنبه. جونز’ بدن همراهی اوایل روز شنبه توسط پلیس و آتش سوزی وسایل نقلیه از gutted کتابخانه به پزشکی قانونی شهرستان گچساران ،

دو آتش نشان بودند “کمال حرفه ای” عاطفی پورتارویل رئیس آتش نشانی دیو LaPere گفت: پنج شنبه.

LaPere گفت: تمام گروه آتش نشانان در حال خاموش در حالی که آنها در برخورد با همکاران خود را به مرگ شده اند و ارائه خدمات مشاوره.

ده ها تن از ایالت و شهرستان و شهر خدمه آتش کمک کرد نبرد لجبازی فروغ ساعت و همکاری کرده اند در حالی که بخش بدحال, او گفت:.

دو 13-سال-پسران دستگیر شده بودند به ظن شروع فروغ پس از آنها دیده می شد در حال اجرا از کتابخانه در مدت کوتاهی پس از آتش فوران پورتارویل رئیس پلیس اریک Kroutil گفت.

پسران در صورت آتش سوزی طرح و توطئه اتهامات عنوان شده علیه. نام خود را منتشر نکرده بودند چرا که آنها افراد زیر سن قانونی. از آن خواهد شد در صورتی که وکیل است که می تواند طرف آنها صحبت می کنند.

Kroutil گفت: پسر خواهد بود سعی کردم به نوجوانان و از آنجا که او نمی تواند مورد بحث ممکن است انگیزه و یا هر گونه اطلاعات دیگر در مورد بررسی است.

شعله های گزارش شده در مورد 4:15 بعد از ظهر روز سه شنبه. شهركرد واقع شده است 50 مایل (79 کیلومتر) شمال کالیفرنیا در سان Joaquin Valley.

کارکنان به نام 911 زمانی که آنها متوجه شعله های آتش در بخش کودکان این کتابخانه که در مورد 77,000 کتاب.

شعله های آتش به ضرب گلوله از طریق کتابخانه سقف است که بعد از فرو ریخت. کتابخانه واقع شده است در مورد یک بلوک از آتش نشانی.

کتابخانه ساخته شده بود در سال 1953 و اصلا آبپاش گفت: آتش سروان. جوآن خرس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>