بدن به معنای ریشه کن کردن سیستمیک مسکن نابرابری تاخیر توسط pandemic; غنا وزیر بهداشت قرارداد COVID-19

آخرین coronavirus اخبار از کانادا و سراسر جهان دوشنبه. این فایل به روز خواهد شد در طول روز). وب لینک به دیگر داستان اگر در دسترس است.

6:03 صبح پاریس کشف خود را به عنوان آن کافه ها و رستوران ها بازگشایی, برای اولین بار از زمان سریع-پخش coronavirus آنها را مجبور به بستن درهای خود را مارس 14.

“Salut!” گفت: یک نقاب مدیر به یک جفت از مشتریان به طور منظم به عنوان آنها وارد Les Favoris brasserie در جنوب پاریس روز دوشنبه خود را به ضرب گلوله از صبح اسپرسو.

تعجب اجازه بازگشایی آمد از فرانسه رئیس جمهور در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت یکشنبه شب.

“ما کشف … هنر زندگی ما طعم آزادی” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: با استناد به پیشرفت در مبارزه با ویروس. “ما کشف فرانسه است.”

رستوران ها خارج از منطقه پاریس افتتاح شد در اوایل این ماه و پاریس کافه ها اجازه داده شد برای خدمت به مردم در خارج و نه باز کردن درهای خود را.

پس از سه ماه از ضرر و زیان برخی از رستوران ترس آن را به زمان طولانی برای کسب و کار به عقب می آیند. “مردم رو در عادت دیگر از رفتن به رستوران” آشپز Amandine Chaignot گفت: Le Parisien ،

5 صبح غنا را رئیس جمهور اعلام کرده است که وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو است قرارداد COVID-19 و تحت درمان در یک بیمارستان است.

در حالت پخش یکشنبه شب رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: وزیر بهداشت به حال “قرارداد این ویروس در حین انجام وظیفه” پیشرو کشور غرب آفریقا مبارزه با COVID-19.

غنا دارای یکی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در آفریقا به دلیل قوی تست با بیش از 11,400 موارد است. مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 51 مرگ و میر.

ساعت 5 شیلی دولت به مقابله با مخالفت قانونگذاران برای 12 میلیارد دلار بسته محرک بیش از آخر هفته به عنوان عفونت آمار یک رکورد و, وزیر بهداشت را ترک کنید.

اقدامات جدیدی را افزایش درآمد برای خانواده های فقیر و بیکار یارانه ایجاد شغل و کاهش مالیات برای شرکت های کوچک و متوسط شرکت های دولتی گفت.

این برنامه خواهد شد تامین مالی از طریق بدهی های جدید نقاشی از صرفه جویی در این کشور و ثروت بودجه و همچنین تخصیص مجدد بودجه صرف.

“”برنامه بسیار قدرتمند است و اجازه می دهد تا ما را به خوش بینانه در مورد غلبه بر بحران” وزیر دارایی ایگنکیو Briones گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ، “آن را نیز اجازه می دهد تا ما را به ایجاد یک مسئول مالی چارچوب میان مدت است.”

حتی قبل از آخرین اقدامات دولت از رئیس جمهور سباستین Pinera اعلام کرده بود اقدامات محرک اقتصادی به ارزش حدود 17 میلیارد دلار معادل حدود 7 درصد از تولید ناخالص داخلی برای مبارزه با بحران. شیلی اقتصاددانان انتظار اقتصاد به قرارداد 4.8 درصد در سال جاری با توجه به آخرین بانک مرکزی بررسی خواهد بود که عمیق ترین رکود در نزدیک به چهار دهه است.

وزیر بهداشت Jaime Manalich استعفا داد و روز شنبه به عنوان شیلی شیوع کروناویروس در ادامه به بدتر. وزارت بهداشت گزارش یک رکورد 6,938 موارد جدید در روز یکشنبه و 222 اضافی مرگ و میر. شیلی بیشتر coronavirus موارد سرانه بیش از هر کشور به جز قطر و بحرین.

دوشنبه 4:21 صبح BP Plc را بزرگترین نوشتن در یک دهه بر ارزش آن در کسب و کار عنوان انگلیسی نفت عمده پیش بینی coronavirus همه گیر خواهد صدمه دیده است در دراز مدت تقاضا و سرعت بخشیدن به تغییر به انرژی پاک.

این شرکت را می بیند نفت و گاز که حدود 20 درصد به 30 درصد ارزان تر از قبل به طور متوسط و همچنین انتظار می رود هزینه تولید دی اکسید کربن به بیش از دو بار به عنوان بالا.

در پاسخ BP در حال انجام یک بررسی از پروژه های خود را که می تواند در برخی از اکتشافات نفت در حال ترک در زمین است. این خطر به اصطلاح رشته دارایی مسئله در حال رشد اهمیت به عنوان صنعت هایش با تغییرات اساسی در مصرف انرژی روند.

خود مدیر ارشد اجرایی برنارد Looney BP بوده است سریعتر از بسیاری از همسالان خود به اذعان و برنامه ریزی برای این تغییرات است. در عین حال حرکت به سمت توسعه پایدار در آینده به ارمغان بیاورد مالی درد امروز است.

BP آخرین اقدامات منجر به غیر نقدی اختلال اتهامات و نوشتن آف در سه ماهه دوم تخمین زده می شود در طیف وسیعی از 13 میلیارد دلار به $17.5 میلیارد دلار پس از کسر مالیات. آنها همچنین تجدید سوال در مورد پایداری سود خود.

سهام این شرکت کاهش یافت و 4.4 درصد به 308.7 پنس به عنوان 9:14 صبح در لندن است.

4 صبح کلیدی بدن لیبرال ها متعهد به ایجاد برای کمک به حل و فصل سیستمیک بی عدالتی در کانادا مسکن سیستم باقی می ماند unstaffed با تاخیر در قرار ملاقات chalked به COVID-19 بیماری همه گیر.

ملی مسکن و شورای مربوط مدافع ایجاد شده بر روی کاغذ به عنوان بخشی از دولت لیبرال را دهه مسکن استراتژی که قرار شد قانون سال گذشته است.

برنامه های کاربردی بسته در اواسط ماه اکتبر اما این موقعیت تا به حال پر شده از زمان همه گیر زده کانادا در اواسط ماه مارس.

آنلاین اطلاع از اوایل ماه آوریل می گوید: وام مسکن کانادا Corp. هنوز هم امیدوار به ایجاد شورای این سال, اما نشان می دهد تاخیر با توجه به COVID-19.

اخطار گفت: دولت فدرال بود “با تمرکز بر پرداختن به این بحران” با توجه به “نامشخص و در حال تحول شرایط مربوط به COVID-19.” این اطلاعیه اضافه شده است که انتصاب شورای “همچنان یک اولویت برای دولت است.”

دو ماه بعد و با افت وعده نخست وزیر جاستین ترودو به آدرس سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی در کشور کانادا قرار ملاقات ساخته شده اند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

یکشنبه 5:53 بعد از ظهر: سوئد نخست وزیر استفان Lofven را رد کرد انتقاد از این کشور COVID-19 استراتژی میان اتهاماتی که نرمتر مستند دولت خود را انتخاب منجر به یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

“ما به دنبال همان استراتژی اصلی مانند دیگران” Lofven گفت: در مصاحبه ای در شبکه دولتی SVT در روز یکشنبه. “یعنی به عبارت دیگر حفظ سرایت در سطح است که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند.”

Lofven گفت که “این خیلی زود به هر گونه نتیجه گیری قطعی در مورد موفقیت استراتژی ما” با وجود بالا بودن نرخ مرگ. تعداد COVID مربوط به مرگ و میر در حال حاضر بالغ بر 4,874 در سوئد dwarfing 597 ثبت شده در کشور همسایه دانمارک و 242 در نروژ است.

بلکه در سوئد بیش از حد نرخ مرگ و میر “طبیعی است برای سال” با توجه به Lofven. او همچنین گفت: روش برای ردیابی COVID نرخ مرگ و میر بین کشورهای مختلف متفاوت است.

نظرات به دنبال یک هفته از نصب انتقادات وارد بر علیه Lofven پس از اپیدمیولوژی او سپرده با سوئد COVID-19 پاسخ اذعان کرد او می خواهم اشتباهات. توسعه بسیاری از سمت چپ سر در گم و کلیدی نظرسنجی پیشنهاد سوئدی ها در حال از دست دادن ایمان در کشور خود تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

Jimmie Akesson رهبر مردمی دموکرات سوئد در هفته گذشته رفت و تا آنجا که به مقایسه این کشور نرخ مرگ بالا به یک “قتل عام” در مصاحبه با روزنامه آفتونبلادت. حتی پس از جدا نظرسنجی نشان داد که Lofven اجتماعی دموکرات ها باقی می ماند محبوب ترین حزب در میان رای دهندگان.

به جای یک شکست استراتژی Lofven گفت: افزایش تست منجر به افزایش گزارش شده عفونت نرخ. “اما اگر شما نگاهی به مردم در بیمارستان ها با COVID تعداد کاهش است و تعداد مرگ و میر,” او گفت:.

یکشنبه 5 p. m.: انتاریو منطقه ای واحد بهداشت گزارش خود را در کمترین تک-بعد پرش در COVID-19 نفر در 80 روز و بدترین جدید موارد منجر به مرگ در یک روز از مارس 29 با توجه به ستاره ها تعداد.

همانطور که از 5 p. m. روز شنبه, سلامت واحد گزارش شده بود در مجموع 34,020 تایید شده و احتمالی موارد از جمله 2,571 مرگ و میر بالا در مجموع فقط 179 موارد جدید از شنبه شب — اولین روز با کمتر از 200 پس مارس 26 برگشت در روزهای اولیه سریع مورد رشد قبل از COVID-19 اپیدمی اول به اوج خود رسید در این استان است.

میزان عفونت های جدید به شدت کاهش یافته است در این هفته. از روز یکشنبه گذشته Ontario دیده می شود به طور متوسط از 246 موارد گزارش شده در هر روز بالاترین برای هر هفت روز از ماه مارس.

به عنوان شده است در مورد این ماه اکثر عفونت های جدید در آمد GTA. منطقه پنج واحد بهداشت را دیدم در مجموع 142 موارد جدید در 24 ساعت; بقیه انتاریو گزارش 37.

اما رکود نیز احساس در تورنتو. روز یکشنبه تورنتو بهداشت عمومی بار دیگر گزارش شده کمتر از 100 مورد جدید برای سوم راست بعد زیر که علامت پس از بیش از سه هفته بالا.

در ضمن هشت جدید کشنده موارد گزارش شده از شنبه شب گره خورده بود به کمترین تعداد از مارس 29 (واحد بهداشت گزارش داده اند که فقط هشت مرگ و میر دو بار دیگر پس از آن تاریخ). نرخ مرگ و میر است بطور قابل توجهی پایین از نرخ اوج به عنوان بسیاری از 90 مرگ و میر در یک روز دیده می شود در اوایل ممکن است.

در اوایل روز شنبه در این استان گزارش شده است که 438 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 از جمله 103 در بخش مراقبت های ویژه از آنها 77 در یک ونتیلاتور — اعداد است که به شدت کاهش یافته از اوایل ممکن است.

این استان می گوید اطلاعات آن دقیق است تا 4 بعد از ظهر روز قبل ، این استان همچنین هشدار آخرین تعداد کل مرگ و میر — 2,519 — ممکن است ناقص و یا تاریخ به دلیل تاخیر در سیستم گزارش دهی و گفت که در این رویداد از یک اختلاف “اطلاعات منتشر شده توسط (واحد بهداشت) باید در نظر گرفته ترین تا به امروز است.”

ستاره تعداد شامل برخی از بیماران گزارش شده به عنوان “احتمالی” COVID-19 موارد معنی آنها علائم و تماس با ما و یا سفر تاریخ است که نشان می دهد آنها به احتمال بسیار زیاد باید از این بیماری است اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مثبت آزمایشگاه تست.

یکشنبه 1:44 بعد از ظهر ایران دچار بزرگترین روزانه مرگ و میر از coronavirus از آوریل 13, زمانی که کشور, برای اولین بار شروع به استراحت مستند اقدامات و بازگشایی آن در اقتصاد به دولت گزارش شده است.

تا کنون در مجموع 187,427 مردم آلوده شده است با این بیماری و 8,837 فوت کرده اند وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری گفت: در یک بیانیه تلویزیونی گفت که 107 مرگ و میر ثبت شده است در 24 ساعت گذشته بيشترين تعداد در نه هفته است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>