بلومبرگ تصمیم می گیرد در برابر SuperPAC, نقل و انتقالات 18 میلیون دلار به حزب دموکرات

بزرگنمایی این تصویر

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نمی خواهد ایجاد یک superPAC. به جای او انتقال 18 میلیون دلار به حزب دموکرات و به احتمال زیاد به صرف بیشتر در طول مبارزات انتخاباتی. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دکتر اندرسون/AP

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تصمیم گرفته است در برابر ایجاد یک superPAC بود که انتظار می رود به صرف نامحدود مبالغ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به جای انتقال 18 میلیون دلار به کمیته ملی حزب دموکرات.

“در حالی که ما در نظر گرفته ایجاد خود ما نهاد مستقل برای حمایت از نامزد و نگه دارید جمهور پاسخگو این مسابقه خیلی مهم است که بسیاری از رقابت گروه ها با نیت خوب اما هماهنگ نیست و ایالات متحده در استراتژی و اعدام” بلومبرگ تیم نوشت: در یک یادداشت به تام پرز رئیس DNC.

این جمع بزرگ از بلومبرگ در حال حاضر از بین رفته انتخابات ریاست جمهوری بزرگترین انتقال از یک انتخابات ریاست جمهوری کمیته به یک حزب سیاسی در تاریخ معاصر است. به این دلیل که پول می آید از بلومبرگ انتخاباتی کمیته وجود ندارد فدرال حقوقی محدود به مقدار او می تواند با توجه به یک مهمانی رسمی.

سرمایه گذاری است که انتظار می رود برای کمک به DNC ساخت آن داده و زمینه عملیات برای انتخابات عمومی در 12 کلید متحده است. به بلومبرگ کمپین نیز انتقال چند تن از اعضای سابق حوزه دفاتر در میدان نبرد متحده به دولت احزاب است.

بلومبرگ به مدت طولانی اصرار داشت که او را به صرف یک تکه از ثروت خود را در سال 2020 چرخه انتخابات که آیا یا نه او نامزد — و دموکرات ها در نظر گرفته شده بود شهردار سابق یک نوع نامحدود دستگاه خودپرداز.

“مایک تعهد به صرف هر آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ایسنا مشاور ارشد تیم اوبراین قبلا گفته NPR. “همه از این ماشین آلات ما در حال ساخت است و در نهایت رفتن به در خدمت حزب و یا هر نامزد است حتی اگر که مایک.”

بلومبرگ نیز قبلا پیشنهاد شده به نیویورک تایمز است که او خواهد بود به صرف $1 میلیارد.

پس از 18 میلیون دلار انتقال در حالی که در طول تاریخ بزرگ است هنوز-کوچکتر از آنچه که برخی انتظار داشتند به عنوان دموکرات آماده سازی را به خوبی تامین می شود حزب جمهوریخواه دستگاه در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ انتخاباتی نمی ارتکاب خاص به یک دلار سرمایه گذاری به طور کلی, اما اشاره کرد که انتخابات عمومی است فقط گرفتن آغاز شده و شهردار سابق خواهد بود هزینه های بیشتر در سال به آمده است.

مبارزات انتخاباتی را نیز به تفصیل شرح دادن هر گونه برنامه ریزی برای آینده میلادی اقدام به خرید. بلومبرگ صرف حدود 275 میلیون دلار در رسانه های حمله رعد اسا در طول مختصر اولیه اجرا شود. بسیاری از کسانی که تبلیغات هدفمند رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ نیز با توجه به پول به تعدادی از چپ متمایل گروه: جمعی آینده چرخش به چپ و Voto Latino, به عنوان مثال.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet