بیل گیتس مراحل پایین از مایکروسافت تخته می گوید و او را به تمرکز بر روی انسان دوستی

سیاتل—بیل گیتس که شرکت تاسیس مایکروسافت و رهبری شرکت را به عنوان آن را تبدیل به یک تکنولوژی نیروی عظیم منهدم کننده است که پله به پایین از هیئت مدیره این شرکت به صرف زمان بیشتر در کار بشردوستانه خود را.

گیتس که اعلام کرد بعد از ظهر جمعه گفت: در LinkedIn پست او می خواهد به “اختصاص زمان بیشتر به اولویت های بشردوستانه از جمله بهداشت جهانی و توسعه آموزش و پرورش و افزایش تعامل در مقابله با تغییر آب و هوا.” او کاهش یافته است به نظر فراتر از پست خود را سخنگوی Bridgitt آرنولد گفت.

گیتس تاسیس مایکروسافت در سال 1975 با مدرسه خود را بالا دوست خود پل آلن که گذشت در ماه اکتبر 2018. خود را رقابتی غیرت کمک به ایجاد یک شرکت است که غالب محاسبات شخصی میباشد. در این فرآیند دروازه انباشته ثروت. او در حال حاضر دوم ثروتمندترین فرد در جهان با $102 میلیارد و پشت تنها شرکت آمازون جف بزوس با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. بزوس صاحب واشنگتن پست.

دروازه شروع به حرکت به دور از مایکروسافت در سال 2000 وقتی مدیر اجرایی پست او بلند شد استیو بالمر به عنوان معمار ارشد نرم افزار و رئیس. در سال 2008 او پا به پایین به عنوان معمار ارشد نرم افزار و خود را داد تا روز به روز وظایف در شرکت به صرف بخش عمده ای از کار خود را در بنیاد بیل و ملیندا گیتس. او پا به مایکروسافت رئیس در سال 2014.

گیتس ادامه خواهد داد به عنوان فن آوری مشاور مایکروسافت اجرایی Satya Nadella و دیگران در این شرکت است. مایکروسافت نیست پر گیتس’ صندلی در هیئت مدیره.

“با احترام به مایکروسافت کناره گیری از هیئت مدیره هیچ وجه به معنی پله از شرکت” دروازه نوشت.

در یک بیانیه نادلا گفت که او به نظر می رسد به جلو به ادامه کار با دروازه. مایکروسافت کاهش یافته است به نادلا در دسترس است.

گیتس نیز خواهد شد و گام به دور از یک دیگر موقعیت در هیئت مدیره برکشایر هاتاوی شرکت اجرا شده توسط او دوست دیرین وارن بافت.

“وارن و من بهترین دوستان قبل از من پیوست و طولانی خواهد بود پس از” دروازه نوشت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر