‘بزرگتر از هر یک از ما’: بایدن ساندرز مقابله با بیماری همه گیر

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز در پی در بحث دموکراتیک به بازیگران خود را به عنوان بهترین موقعیت را برای رهبری کشور را از طریق جهانی همه گیر متحد در انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این حرکت سریع coronavirus اما واگرا در چگونه آنها را در مقابله با فزاینده بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

بایدن متعهد یکشنبه برای استقرار نظامی ایالات متحده برای کمک به بهبود تلاش و هشدار داد که فدرال دریافت بسته کمک مالی ممکن است لازم باشد برای ایجاد ثبات در اقتصاد است. ساندرز تکیه به همان سیاست داخلی طرح که تحت سلطه اند مبارزات انتخاباتی خود با این استدلال که دولت با اجرای بیمه سلامت سیستم او زمانی دفاع و پشتیبانی اجازه می دهد که ایالات متحده برای پاسخ سریع تر به یک بحران بهداشتی.

Coronavirus شیوع بیماری به سرعت در حال شکل تقریبا تمام جنبه های زندگی در آمریکا, سازندگان: مدارس سراسر کشور و به طور قابل توجهی محدود کردن سفر است. ویروس ترس نیز متوقف تجمعات انتخاباتی و درخواست برخی از کشورها برای به تاخیر انداختن آینده مقدماتی به دلیل هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی در برابر اجتماعات بزرگ.

“این است که بزرگتر از هر یک از ما — این خواستار وحدت ملی برای یک دیگر می شود.”

در واقع ریسک در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری منتقل کرده اند به طور چشمگیری پس از بایدن و ساندرز گذشته مورد بحث کمتر از سه هفته پیش باید این خطوط از مسابقه. پس از یک شروع کند به اولیه فصل بایدن تا رسید به جلوی این زمینه نقشه کشی حمایت قاطع از رای دهندگان و تحکیم حمایت بیشتر از چند وزش رقبا که باید کاهش یافته و خارج از مسابقه است. او همچنین به طور فعال آشنائی حمایت از بهداشت ، الیزابت وارن لیبرال متحد ساندرز که کاهش یافته است را بدون پرتاب حمایت از او پشت سر او.

معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد تعیین می شود در طول روز یکشنبه مسابقه به نگه داشتن تمرکز خود را بر روی انتخابات و ساخت مستقیم و پیشنهادهای به ساندرز’ حامیان وفادار و متعهد برای اولین بار به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا اگر او می شود حزب دموکرات نامزد. بایدن پس از اعلام ساندرز گفت: “در تمام احتمال” انجام همان.

برای ساندرز واقعیت این است که مسیر خود را به نامزدی است که به سرعت در حال کاهش و چهره او چشم انداز بیشتر سوزش شکست در چهار ایالت است که رای گیری در روز سه شنبه. هنوز او به نظر می رسد مصمم به رسم تیز در تضاد با بایدن در طول بحث به چالش کشیدن او را به شدت در جنگ عراق و رایگان معاملات تجاری. او استدلال کرد که “من گرفته اند در هر علاقه ویژه ای است که در خارج وجود دارد” و اضافه کرد “این بسیار متفاوت ضبط از جو.”

هر چند روز بحث این بود که برای اولین بار در یک مسابقه دموکراتیک اولیه بایدن و ساندرز شده اند رهبران حزب خود را ایدئولوژیک قطب در سراسر yearlong در مبارزات انتخاباتی. نسخه خود را برای پرداختن به شیوع کروناویروس برجسته متضاد روش آنها حمایت را به کاخ سفید است.

بایدن یک میانه رو که حمایت 2008 نجات مالی صنعت در طول رکود اقتصادی هشدار داد که دیگر مورد حمایت دولت طرح نجات ممکن است مورد نیاز در ماه های آینده به تقویت اقتصاد است. Sanders, شدید لیبرال منتقد وال استریت مخالف زودتر نجات و گفت: این امر می تواند یک اشتباه را یک رویکرد مشابه در حال حاضر; در عوض او پیشنهاد مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها.

این سناتور ورمونت نیز بارها و بارها تحت فشار قرار دادند سوال در مورد کوروناویروس به سوی یک آشنا مناظره بین او و بایدن بیش از مراقبت های بهداشتی. ساندرز استدلال کرد که مشکل کمبود در coronavirus آزمون و اضطراب بیش از آمادگی این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با افزایش قریب الوقوع در بیماران برجسته و چرا ایالات متحده باید به حرکت به سمت دولت-اجرای “مدیکر برای همه” سیستم او زمانی دفاع و پشتیبانی.

“یکی از دلایلی که ما آماده شده اند و آماده است و ما لازم نیست که یک سیستم. ما باید هزاران نفر از بیمه خصوصی برنامه” ساندرز گفت. “است که یک سیستم است که آماده است برای ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم در یک سال خوب بدون این بیماری همه گیر.”

بایدن که پشتیبانی از اضافه کردن یک گزینه بیمه به سیستم فعلی استدلال کرد که یک بیماری همه گیر نشده بود یک لحظه به تلاش برای فشار از طریق یک تعمیرات اساسی آمریکا بیمه سلامت سیستم سیاسی دشوار تلاش.

“این یک بحران می شود.” “ما در حال جنگ با یک ویروس است. آن را تا به چیزی برای انجام با copays یا هر چیزی.”

به عنوان بحث را باز کرد بایدن و ساندرز قلم دست دادن پستال یکدیگر به جای آن با یک آرنج دست انداز. آنها در زمان مواضع خود را در جایگاههایی فاصله 6 فوت از هم جدا در همراهی با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus. آنها خطاب به ملت و هر یک از دیگر از استودیو های تلویزیونی در واشنگتن بدون در شخص مخاطب است.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به این کمپین روز باعث بایدن و دعوت به انصراف از تظاهرات و به جای نگه مجازی حوادث با رای دهندگان در سراسر کشور است. مبارزات انتخاباتی خود کارکنان نیز کار از راه دور و نامزدها — هر دو در اواخر 70s — گفت: آنها مصرف شخصی احتیاطی برای محافظت در برابر ویروس است که در معرض خطر بیشتری برای افراد مسن است.

“من با استفاده از بسیاری از صابون و ضد عفونی کننده دست,” ساندرز گفت.

این سناتور در بر داشت خود را در دفاعی در چند نقطه در شب از جمله در مورد نظر مساعد او را برای ساخته شده در مورد رژیم های اقتدارگرا در کوبا و دیگر کشورهای آمریکای لاتین — سخنان که می تواند صدمه دیده است ساندرز در جمعه کلید اولیه در فلوریدا یک کشور با جمعیت زیادی از ساکنان از آن ملت. ساندرز خود توصیف سوسیالیستی و دموکراتیک گفت که در حالی که او را محکوم استبداد در کوبا و در جای دیگر آن را ممکن است برای تشخیص تغییرات مثبت ساخته شده توسط دولت است.

“به سادگی می گویند که هیچ چیز تا کنون انجام شده توسط هر یک از کسانی که دولت تا به حال تاثیر مثبت خود به مردم می, من فکر می کنم تواند نادرست” ساندرز گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

ساندرز همچنین در پاسخ به انتقادات در مورد عدم توانایی خود را به منظور جلب حمایت از رای دهندگان با بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا بایدن می تواند تجمع افراد جوان و جدید رای دهندگان گفت که شک و تردید در مورد اینکه آیا بایدن می تواند تولید “انرژی و هیجان و رای دهندگان.” او قول داد به بسیج پشت بایدن اگر او می شود حزب نامزد.

“اگر من از دست دادن این چیز جو برنده, جو, I will be there for you,” ساندرز گفت.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet