خرس بزرگ طاس عقاب تخم مرغ نیست به احتمال زیاد تخم ها خدمات جنگل ایالات متحده می گوید

برای نزدیک به دو ماه یک جفت عقاب طاس در سن برنردینو جنگل ملی را تماشا هشیاری بیش از دو تخم گذاشته در اوایل ژانویه اما مقامات می گویند آن را به دنبال مانند تخم مرغ نیست, به احتمال زیاد به تخم.

جوجه ها باید متولد شده اند در سراسر روز ولنتاین, اما در فوریه. 21 — بیش از 40 روز پس از تخم مرغ گذاشته شد — ایالات متحده جنگل خدمات تحویل ناامید کننده اخبار است.

“این سخت است به این می گویند” این مقامات نوشت: در Facebook در اعلام کرد که شانس برابر تخم مرغ جوجه ریزی. شانس “در حال کاهش هر روز” آنها نوشت. “پنجره موفق کشی بسته است.”

طاس عقاب جکی گذاشته او اولین تخم مرغ از سال Jan. 8. سه روز بعد او گذاشته ،

تبلیغات

تصویری از لانه به او نشان داد همسر, سایه, پرواز به عقب و جلو از لانه و جمع آوری مواد غذایی به عنوان جکی شنبه شب زنده داری. هر روز پرندگان — و هزاران نفر از بینندگان که کوک به یک livestream از جهان خود را — منتظر در انتظار.

تخم مرغ به طور معمول تخم 35 تا 38 روز پس از آنها گذاشته است. وجود ندارد هر گونه قطعی پیپ یا کرک در هر دو تخم مرغ, نشانه تخم مرغ ممکن است هرگز تخم.

جنگل خدمات ذکر شده تعدادی از دلایل که چرا تخم مرغ ممکن است زنده بماند و در نتیجه آنچه به نام لانه شکست. می تواند آنها را دچار ناقص لقاح در طول جفت گیری فرایند یا جنین می تواند به فوت در طول جوجه کشی به دلایل مختلف از جمله آب و هوا و عوامل محيطي و یا نقص مادرزادی. آن را نیز ممکن است جوجه ها نبودند قادر به شکستن پوسته خود.

سرویس انتظار جکی و سایه ادامه خواهد داد به نشستن در لانه برای بیشتر از یک هفته. در آن زمان آنها به احتمال زیاد به ترک تخم مرغ تنهایی برای طول دوره از زمان.

تبلیغات

“مراقب تخم مرغ ممکن است صید توسط سامسونگ. ممکن است که جکی و سایه در واقع ممکن است مصرف تخم مرغ اگر آنها استراحت در لانه” خدمات جنگل گفت.

جکی است به احتمال زیاد به وضع بیشتر از تخم مرغ تا سال آینده گفت: Zach Behrens, سان برناردینو ملی, جنگل, عمومی افسر اطلاعات. از آنجا که عقاب باید وفاداری به لانه خود او و سایه انتظار می رود به بازگشت به همان لانه فصل آینده است.

در میان وزش ناگهانی باد برف در این سال عقاب همچنان به گارد لانه خود را. با وجود این اخبار اخیر بینندگان در ادامه به اتصال به تماشای عقاب. برخی خود را به اشتراک گذاشته ناامیدی در رسانه های اجتماعی مورد خبر از ضرر و زیان بالقوه, اما دیگران در حال برگزاری امیدوارم که جوجه ها را تفریخ.

در سال گذشته دو جوجه متولد شده بودند به جکی و سایه اما یکی پس از چند دوره از زمستان سخت آب و هوا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im