بایدن سلامت در COVID-19 اقتصاد: کاهش مدیکر را واجد سن 60

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی در ویلمینگتون دلم., در اواسط ماه مارس. پیشنهاد خود را در این هفته اجازه می دهد تا 60 ساله برای دریافت مدیکر “بازتاب واقعیت” او می گوید: “که حتی پس از بحران جاری به پایان می رسد آمریکایی ها مسن تر به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را دشوار است به کار امن.” بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

در یکی از اولین طرح های پیشنهادی پس از تبدیل شدن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن است wading را به roiling آبهای سیاست های بهداشتی.

در اشاره به اثرات COVID-19 در اقتصاد و در آنچه که به وضوح یک اورتور به حامیان “مدیکر برای همه” طرح تحت فشار قرار دادند توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز بایدن می خواهد به کاهش سن واجد شرایط برای مدیکر از 65 به 60.

“این نشان دهنده این واقعیت است که حتی پس از بحران جاری به پایان می رسد آمریکایی ها مسن تر به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را دشوار است به امن مشاغل” معاون سابق رئیس جمهور نوشت: این هفته در یک پست بر روی وب سایت رسانه است. جزئیات این طرح هستند اما بایدن ساخته شده روشن است که آمریکایی ها در سن 60 تا 64 که کارفرما پوشش بهداشت و درمان می تواند آن را نگه دارید اگر آنها می خواستند یا می تواند پیوستن به مدیکر. بایدن می نویسد:

“تحت این مفهوم آمریکایی ها خواهد دسترسی داشته باشند اگر آنها را انتخاب کنید به مدیکر زمانی که آنها به نوبه خود 60 به جای زمانی که آنها به نوبه خود 65. مزایای مدیکر خواهد بود ارائه شده به آنها را به عنوان آنها به زمان مدیکر گیرندگان. این را مدیکر در دسترس به مجموعه ای از آمریکایی ها که کار سخت و بازنشسته قبل از آنها به نوبه خود به 65 یا کسانی که ترجیح می دهند به ترک کارفرمای خود برنامه گزینه عمومی و یا دیگر برنامه های آنها دسترسی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه قبل از آنها بازنشسته شوند.”

علاوه بر این او می گوید: “بایدن مدیکر-مانند گزینه عمومی — به عنوان به خوبی به عنوان دیگر یارانه های خصوصی برنامه های در دسترس به افراد از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه — خواهد در دسترس باقی می ماند.”

برخی از مردم فکر می کنم بایدن را پیشنهاد جدید به اندازه کافی رفتن نیست. RoseAnn DeMoro رئیس سابق پرستاران ملی ایالات اتحادیه و دیرین مدیکر برای همه طرفدار در توئیتر خود نوشت: “در حال حاضر اگر او را تنها پاک کردن 60 ما #Medicareforall.” پزشکان برای سلامت ملی برنامه که همچنین به نفع یک مدیکر برای همه طرح موافقت کردند: “چرا غیر ضروری 6?” یادآوری میکند که بایدن باید پایین تر به واجد شرایط بودن سن به 0.

اما فقط به عنوان بایدن پیشتر “عمومی گزینه” بهداشت پیشنهاد از تابستان گذشته به نظر می رسید افزایشی در مقایسه با بیشتر لیبرال نامزدها برنامه ای برای ریشه کن کردن این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی را در تمامیت این پیشنهاد توسط معاون سابق رییس جمهور و نیز مهم تر از آن به نظر می رسد.

پس از آن بود که یک هزار, اخبار, چرخه, پیش, اجازه دهید به بررسی آنچه بایدن پیشنهاد در ماه جولای. که طرح خواهد uncap یارانه های دولت فدرال برای برنامه های خریداری شده از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه است, بازار, به طوری که هیچ کس مورد نیاز خواهد بود به پرداخت بیش از 8.5 درصد از درآمد خود را نسبت به حق بیمه بهداشت و درمان. این امر همچنین ایجاد یک جامع جدید “عمومی گزینه” برنامه بیمه درمانی که هر کسی می تواند خرید از جمله کسانی که دوست ندارند یا نمی توانیم آنچه کارفرمای خود ارائه می دهد.

در نگاه اول بایدن آخرین برنامه (که همراه با وام دانشجویی بخشش طرح با هدف جوانتر رای دهندگان) به نظر می رسد مانند بسیاری از طرح های دیگر که ظاهر در طول دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به اطلاع مردم کمتر از 65 فایده خود را از محبوب برنامه مدیکر توسط “خرید” را به آن و یا برنامه های مشابه.

اما این است که در همه چیز همان. حتی اگر این امر می تواند اختیاری “آن را به معنای واقعی کلمه به معنی شما در مدیکر در 60 می گوید:” رادنی Whitlock مراقبت های بهداشتی و مشاور سابق اوباما در کنگره aide.

این برنامه همچنین می تواند به مراتب ساده تر به پیاده سازی. بسیاری از پیشنهادات قبلی تماس برای مردم به ثبت نام در مدیکر خود را, اما نه موازی مدیکر-مانند طرح اجرا شده توسط دولت فدرال است.

“این طرح در کنگره کاملا متفاوت هستند” می گوید: Tricia Neuman که سر مدیکر سیاست برنامه برای قیصر بنیاد خانواده. “این است که خیلی ساده تر” Neuman می گوید. (قیصر سلامت اخبار یک سرمقاله مستقل برنامه KFF.)

آسان تر به پیاده سازی شاید اما بایدن آخرین پیشنهاد نیز به احتمال زیاد به بحث بیشتری دارد. در حالی که چند جزئیات در دسترس تعهد که بودجه فدرال خواهد آمد به طور منظم از درآمدهای مالیاتی به جای از رو مدیکر صندوق جمهوری خواهان هنوز هم به احتمال زیاد به مخالفت با چنین طرح قاطعانه.

“جمهوری خواهان همه چیز در مورد دراز مدت [مدیکر] پرداخت بدهی” Whitlock می گوید. در واقع در سال های اخیر جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند به منظور بالا بردن واجد شرایط بودن سن 67 به مطابقت جدید تامین اجتماعی در آستانه از رده در.

زمانی که تحلیلگران برای اولین بار شروع به دنبال تاثیر تغییر مدیکر را واجد سن آنها فکر می کردند که کاهش آن کمک خواهد کرد که هر دو مدیکر و خصوصی بیمه خطر استخر. چرا که 60 تا 64 ساله را تبدیل به جوانترین و به احتمال زیاد سالم اعضای مدیکر ، برعکس آنها در حال حاضر قدیمی ترین و احتمالا sickest اعضای استخر به صورت فردی در بازار بیمه است.

اما این دیدگاه تغییر کرده است بیش از چند سال گذشته است. یک 2019 مطالعه توسط برامدگی لبه طبقات سنگ پارسیان ارزیابی پیامدهای اجازه می دهد حتی جوان آمریکایی برای خرید به مدیکر. برامدگی لبه طبقات سنگ مطالعه نشان داد که در حالی که مردم در سنین 50 تا 64 خواهد خود را به احتمال زیاد پرداخت کمتر تحت یک خرید در برنامه است که لزوما ترجمه برای پس انداز برای استخر از افرادی که خرید خود را در پوشش فردی در بازار است.

“هنگامی که افراد مسن ترک بازار بیمه در سمت چپ با یک استخر کوچکتر از کوچکتر کمتر سالم و نسبتا گران قیمت مردم (با توجه به سن آنها) منجر به افزایش حق بیمه” این مطالعه نشان داد.

هنوز Whitlock می گوید بایدن آخرین پیشنهاد می تواند مختل اوباما در تلاش برای مخالفت با مدیکر برای همه است. در حال حاضر, او می گوید, چلیپا استدلال آنها این است که در حال گسترش مدیکر به هر کس خواهد تهدیدی برای زنده ماندن از برنامه محبوب برای کسانی که در حال حاضر ثبت نام در آن است. اما “تنها انجام آن برای یک گروه هدف را پیچیده تر جمهوری خواهان’ message,” او می گوید.

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de