بایدن دعوت به مناظره در برابر افت جهانی همه گیر

واشنگتن – به عنوان دو باقی مانده دموکرات نامزد ریاست جمهوری بازگشت به بحث مرحله حزب خود را به مخاطره و جهان نگاه بسیار متفاوت در آخرین جلسه کمتر از سه هفته پیش.

این حرکت سریع coronavirus چیزی بود که از یک چاره اندیشی موقت است که در بحث; در حال حاضر افزایش بحران است به احتمال زیاد به تسلط روز یکشنبه مسابقه. افزایش عفونت در ایالات متحده و در سراسر جهان را وادار چشمگیر رکود جهانی, سفر, طرح میتوانست به بازارهای مالی و پرسش های مطرح شده در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی خود را برای رهبری کشور را از طریق یک دوره طولانی از عدم قطعیت است.

فقط دو حزب دموکرات — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز — باقی می ماند به این صورت که آنها بهترین موقعیت برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. پنج نامزد دیگر که به آنها پیوست در مرحله Feb. 25 بحث در کارولینای جنوبی کاهش یافته است با بسیاری از تجمع در پشت بایدن را افزایش نامزدی.

برای هر دو بایدن و ساندرز بحث است یک لحظه به نمایش مهارت های رهبری خود را در مقابل چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین مخاطبان اولیه. آنها هدف را به منظور جلب یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه با هر یک از دیگر با این استدلال که آنها حق دارند تجربه خلق و خو و سیاست نسخه به ملت را از طریق یک بحران است.

“لحظه هایی از این نمی آیند در اطراف اغلب در مبارزات و این یک فرصت مناسب برای نشان دادن میلیون ها نفر که شما آنچه در آن طول می کشد گفت:” رابرت گیبس سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات و مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور باراک اوباما. “آنها باید نشان می دهد رای دهندگان آنها در پاسخ به آنچه از دست رفته است در حال حاضر در حال آرامش, صادق, آماده به سرب و همدلانه است.”

Coronavirus بحران طرح میتوانست به سرعت در حال برنامه ریزی برای روز یکشنبه بحث است. اولین کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که برگزاری این مسابقه بدون مخاطبان زندگی می کنند. پس از آن بحث شد نقل مکان کرد و از یک مکان بزرگ در آریزونا یکی از کشورهای برگزاری اولیه روز شنبه به یک استودیو تلویزیونی در واشنگتن به دلیل نگرانی در مورد کراس کشور سفر می کند. یکی از مدیران مجبور به عقب نشینی به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه به یک فرد که تست مثبت برای کوروناویروس.

آن است که بایدن خواهد شد که مرحله به مرحله به عنوان پیشتاز و تمایز است که بعید به نظر می رسید فقط چند هفته پیش. پس از نمایش ناامید کننده در اوایل مسابقات بایدن roared با یک فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی و ادامه داده است به دندانه دار کردن برنده در سراسر کشور برنده گسترده و متنوع ائتلاف از رای دهندگان. وزش رهبران دموکرات از جمله رقیب سابق ctq و پیت Buttigieg باید بسیج پشت نامزدی خود را و رای دهندگان انجام داده اند ،

مشاوران می گویند بایدن هدف خواهد شد در روز یکشنبه بحث نشان می دهد رای دهندگان که حمایت ساندرز و یا دیگر نامزدهای لیبرال که آنها را به یک خانه در مبارزات انتخاباتی خود. در یک اورتور به لیبرالها بایدن اعلام کرد حمایت خود را از ورشکستگی برنامه ریزی و پشتیبانی توسط سناتور. الیزابت وارن که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او در اوایل این ماه است و هنوز به تایید.

در یک شهر مجازی hall در جمعه بایدن گفت: حمایت خود را از وارن طرح که با هدف ساده سازی روند ورشکستگی است “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم برنی و من به توافق برسند.”

بایدن دارای جامد سرب بیش از ساندرز در همه مهم نماینده نژاد و قوی نشان دادن مقدماتی مسابقات می تواند به طور موثر تضمین نامزدی خود را. چهار بزرگ متحده خواهد بود تا برای grabs: ایلینوی اوهایو و آریزونا و فلوریدا چندساله کلی انتخابات در میدان نبرد که در آن بایدن به نظر می رسد که لبه بیش از Sanders.

پس از یک شروع قوی مسابقه منتقل شده به سرعت در حال دور شدن از Sanders, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی با یک زیر وفادار در میان رای دهندگان جوان و لیبرال. اما او موفق به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به خصوص در میان رای دهندگان سیاه و تماس های خود را به صورت گسترده سیاسی و اقتصادی انقلاب را نیز کاهش یافته تخت با حومه رای دهندگان.

ساندرز مواجه است و فشار از درون حزب دموکرات به کنار و اجازه می دهد بایدن را مغلوب ساختن پیشی جستن در یک در یک. چندین گروه دموکرات که در حال انتظار برای تایید تا پس از اولیه تثبیت کرده اند در اطراف بایدن از جمله super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا.

ساندرز’ مشاوران می گویند او یک رئالیست است در مورد زمان ایستاده و دشواری مسیر پیش رو. در عین حال سناتور متعهد به کوره بایدن روز یکشنبه در بحث برنامه های خود را برای مقابله با کالج بدهی خود را برای حمایت از جنگ عراق و حمایت همه جانبه موافقت نامه های تجاری.

“من قصد دارم به درخواست جو بایدن منظور من جو است که بخشی از حکومت برای زمان بسیار طولانی ‘جو چه نقش شما را در تلاش برای مطمئن شوید که ما در پایان این سطح از درآمد و ثروت نابرابری که در آن سه نفر خود را بیشتر ثروت از پایین نیمی از امریکا؟” ساندرز گفت: در طول یک آنلاین “پای بخاری چت” با هواداران است.

هنوز معلوم نیست اگر این مسائل ساندرز است که با هدف برجسته طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان در زمانی که بسیاری از ملت تمرکز معطوف به رشد تلفات از coronavirus و قرار دادن یک نور افکن نیاز برای ریاست جمهوری رهبری است. مدارس و کسب و کار در سراسر کشور تعطیل هستند و بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها در حال مبارزه برای به دست آوردن آزمایشات coronavirus.

برای بایدن از شیوع جهانی یک بیماری همه گیر شده است یک لحظه به تقویت مرکزی استدلال نامزدی خود را: که هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور به او تجربه و همچنین روابط در واشنگتن و در سراسر جهان مورد نیاز در دفتر بیضی در طول زمان آشفته.

با تجمعات انتخاباتی متوقف به دلیل هشدارهای برابر اجتماعات بزرگ بایدن برای سخنرانی در مقابل خبرنگاران و مشاوران در طرح پیشنهادی خود را برای مبارزه با کروناویروس از جمله تضمین رایگان تست. ساندرز’ بعد از اعلام خود سخنرانی که با تمرکز تا حد زیادی در دفاع از تماس خود را به تعمیرات اساسی ملت بیمه سلامت سیستم و جایگزین کردن آن با یک مدیکر برای تمام برنامه.

پس از چند روز بحث این معلوم نیست که در آن نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی از اینجا بروید. نه بایدن یا ساندرز اعلام کرده است هر گونه تظاهرات عمومی برای هفته آینده یا با توجه به هر نشانه ای از زمانی که آنها ممکن است قادر به در فرد ظاهر می شود برای رای دهندگان دوباره.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسنده خواهد Weissert کمک به این گزارش.

___

دنبال جولی سرعت در http://twitter.com/jpaceDC

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>