بایدن Sanders, سخنان نشان می دهد که چگونه Coronavirus دارای طرح میتوانست به کمپین

بزرگنمایی این تصویر

انتخابات کارگر می پوشد دستکش های حفاظتی در فلوریدا اولیه انتخابات در جنوب پوینت مدرسه ابتدایی در میامی در روز سه شنبه. Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ

برای سوم ابتدایی سهشنبه, جو بایدن به عنوان برنده.

اما این کشور در یک بسیار متفاوت دولت از آن فقط چند هفته پیش و به عنوان یک نتیجه, معاون سابق رئیس جمهور پیروزی آدرس شنبه شب بود که به سختی جشن.

“مقابله با این بیماری همه گیر ملی اضطراری شبیه به مبارزه با جنگ” جبهه دموکراتیک-دونده گفت: در آماده سخنان از خانه اش در ویلمینگتون دلم.

وجود دارد هیچ حامیان گروه بندی پشت سر او با تکان دادن نشانه. به جای آن وجود دارد بایدن به تنهایی در مقابل دوربین صحبت از علت شایع در چهره coronavirus.

بایدن برنده هر سه متحده برگزار شد که مقدماتی سهشنبه گسترش خود را در حال حاضر-قابل توجه نماینده رهبری بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و حرکت و نزدیک به تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

اما بایدن این اظهارات همراه با ساندرز’ دو ساعت زودتر تأکید میزان که شیوع دارای طرح میتوانست و پیشی مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

در حال بارگذاری…

ساندرز که صحبت قبل از هر نظرسنجی بسته شده بود روز شنبه نیز تحویل یادآوری ساده از اظهارات ویروس, درخواست آمریکایی ها برای ایستادگی در کنار هم.

“من لازم نیست به هر کسی بگویید مشاهده این برنامه که در کشور ما و در واقع جهان بی سابقه ای مواجه سری از بحران,” او گفت:.

ساندرز اشاره نمی کند به طور فزاینده ای به چالش کشیدن مسیر به نامزدی. به جای او منتشر شد یک پیشنهاد دقیق برای پاسخ به کروناویروس و خواسته بینندگان به ارائه بازخورد. طرح خود خواستار حداقل 2 تریلیون دلار در بودجه به عنوان مبارزات انتخاباتی خود قرار داده و آن را “جلوگیری از مرگ و از دست دادن شغل و اقتصادی خراب کردن.”

بایدن نشانی بود و نه به طور کامل عاری از سیاست است. او در مورد “ائتلاف گسترده” پشتوانه او گفت که در حالی که او و ساندرز “ممکن است اختلاف در تاکتیک [ما] به اشتراک گذاری یک چشم انداز مشترک.” و بایدن یک درخواست تجدید نظر مستقیم به حریف خود را حامیان “به خصوص به جوان رای دهندگان شده اند که با الهام از ایالت ورمونت: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. و من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

اما اغلب بایدن و ساندرز متمرکز ویروس و چگونه آنها می خواهم پاسخ را به عنوان رئیس جمهور. مربوطه اظهارات فقط آخرین مثال در هفته گذشته و یا پس از ریاست جمهوری ابتدایی بودن تحت الشعاع قرار شیوع.

در اینجا پنج بیشتر:

  1. چهار متحده قرار بود به رای سهشنبه, اما در 11 ساعت اوهایو به تعویق افتاد آن فرد رای گیری تا ژوئن 2, مقامات پس از اعلام سلامت اورژانس.
  2. سه متحده است که آیا رای با تجربه سردرگمی بیش منتقل رای گیری مکان و مسائل نیروی انسانی در مکان های که در باز شد.
  3. چندین ایالت دیگر به تاخیر افتاد مقدماتی خود را, بنابراین در حال حاضر وجود دارد بیشتر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, رای گیری در تقویم تا آوریل است. و کشورهای دیگر ممکن است تاخیر در رای گیری و همچنین با وجود آنچه صندلی کمیته ملی حزب دموکرات نشان می دهد.
  4. بایدن و ساندرز لغو شد تظاهرات در مارس 10. آنها نیست برگزار می شود یکی از به جای امید بستن به صورت مجازی حوادث. آنها در حال غرق در شخص get-out-the-رای تلاش و کارکنان خود را تا حد زیادی teleworking.
  5. خود را در یک مناظره یکشنبه شب منتقل شد به استودیو تلویزیون بدون مخاطب است. بایدن و ساندرز ایستاده بود CDC توصیه می شود 6 فوت از هم جدا و ضربه آرنج به جای لرزش دست. (و coronavirus تحت سلطه این بحث به عنوان یک موضوع بحث است.)

شیوع البته نیز عمیقا تحت تاثیر قرار دموکراتیک رای دهندگان و چگونه آنها فکر می کنم در مورد مبارزات انتخاباتی و نامزدها. روشن اکثریت اولیه رای دهندگان در فلوریدا و ایلینوی گفت که آنها “تا حدودی” و یا “بسیار” نگران خود یا یکی از اعضای خانواده پیمانکاری ویروس با توجه به AP VoteCast نظرسنجی.

Coronavirus — یک بیماری همه گیر ملی اضطراری — تقلا خیلی از زندگی ما در حال حاضر است. این هیچ جای تعجب آن را به انجام همان به ریاست جمهوری.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر