بایدن می رسد برای ‘بچه باز گشت’ گوشته در نیوهمپشایر

کندیا N. H. – جو بایدن وارد دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک مورد علاقه نامزد با طولانی ترین رزومه یک شبکه از ایجاد کنندگان و زمین است که او می تواند برنده شدن در این نوع از رای دهندگان که خواهد شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر فروتن با یک نمایش ناامید کننده در آیووا قفقاز بایدن امیدوار است برای چیزی کاملا متفاوت است: که نیوهمپشایر او را از آمدن “بچه باز گشت.”

New Hampshire است که شناخته شده برای ضربه زدن جلو دونده معمولا با نامزدهای حمل شورشیان مشعل مانند گری هارت در سال 1984 جان مک کین در سال 2000 و برنی ساندرز در سال 2016 به جای steadying یک لغزش نامزد سرنوشت. هیلاری کلینتون یک استثنا بود در سال 2008 اما او از دست رفته نامزدی به باراک اوباما ،

معاون سابق رئیس جمهور ساخته شده است نور از نتایج آیووا به عنوان او مبارزه کرد و در نیوهمپشایر در روز سه شنبه. اما او گفت: رای دهندگان در کندیا در روز چهارشنبه است که او نمی خواهد sugarcoat تاثیر آیووا در سال 2020 تلاش است. او شروع به شدت انتقاد و رقبای خود را به عنوان او به دنبال یک راه اندازی مجدد.

به کمپین گفت: “در زمان فروشي” اما آن خواهد بود زودرس به او نوشتن ،

“من قصد ندارم در هر نقطه می شود.” “و من شمارش, New Hampshire. ما در حال رفتن به آمده است.”

کلام او تا به حال پژواک بیل کلینتون در سال 1992 زمانی که او اعلام کرد خود را “بچه باز گشت” پس از اتمام دوم به دموکرات ایالت پل Tsongas ماساچوست.

ند هلمز رئیس سابق نیوهمپشایر حزب دموکرات که تایید بایدن به بیرون کشیدن کلینتون ایستاده پس از بایدن ساخته شده آخرین درخواست به رای دهندگان.

“او گفت:” ای بابا, New Hampshire. بیایید بازی نقش خود را, و من واقعا می خواهم به کمک شما'” هلمز گفت.

بایدن دارای تعداد زیادی از موانع در نیوهمپشایر اگر او می خواهد برای ایجاد یک گشت یک واقعیت است.

مبارزات انتخاباتی خود رویداد روز شنبه تنها پنجم خود را در دولت از زمان آغاز سال است. ماه گذشته بایدن به حال بدترین نیوهمپشایر حوادث هر یک از نامزدها در نظر گرفته می شود در چهار صفحه در این مسابقه حتی به عنوان همسایه سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز پژوهشگر آیووا و سنا استیضاح محاکمه.

77-در سال بایدن همچنین نشده زمان ساخت در هفته های اخیر به صورت یکی از سنت های نیوهمپشایر رای دهندگان بیشتر علاقه: سوال از مخاطبان در تاون هال تنظیمات. در هر یک از مبارزات انتخاباتی خود وقایع در دولت پس از شروع سال بایدن است به جای آن تصمیم گرفتند برای کار یک طناب خط و صحبت با رای دهندگان پس از حوادث.

ساندرز بزرگترین علنا اعلام کرد کارکنان در نیوهمپشایر و افزایش ناهنجار تظاهرات در دولت در ماه گذشته. بایدن انتخاباتی به جای آن تصمیم گرفتند برای کوچکتر کرده است. وارن همچنین به عنوان داشتن سازمانی قوی در نیوهمپشایر و او ساخته شده کلید اولیه سرمایه گذاری در دولت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است که در حال حاضر در ابتدا به تلاش برای ساخت موفقیت خود را در آیووا.

بایدن “نمی قرار دادن منابع به این دولت و بنابراین وجود دارد هیچ چیز مانند یک فایروال” دانته اسکالا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمپشایر.

از طریق پایان 2019 بایدن را نیوهمپشایر ظاهر تعریف شد تا حد زیادی توسط خود rehashing وقت خود را در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور و انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چهار شنبه متفاوت بود به عنوان بایدن با تمرکز بر دو رقیب که به نظر می رسد که آن را به شتاب زیر آیووا. یک ساندرز نامزد می تواند به مراتب از رسیدن به پایین-رای عواقب بایدن هشدار داد به عنوان نامزد گیر با ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیستی برچسب. نامزدی 38 ساله Buttigieg بایدن گفت: یک خطر است.

“خوب, من حدس می زنم که آنچه شما باید انجام دهید در این مرحله گفت:” سیندی Lovejoy یک خانم 62 ساله بایدن حامی. “شما باید به نقطه ای از آنچه که او فکر می کند اشتباه است با مبارزات انتخاباتی خود را و یا اعتقادات خود.”

بایدن همچنین می یابد خود را در لرزان مالی زمین با کمتر از یک هفته تا نیوهمپشایر اولیه. مبارزات انتخاباتی خود را لغو یک $119,000 کارولینای جنوبی آگهی خرید با توجه به شرکت های تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل ترافیک. فوق العاده PAC تاسیس با متحدان خود تلاش کرده است به منظور بالا بردن پول و صرف مقدار زیادی از آنچه در آن بود در تبلیغات در آیووا. و مبارزات انتخاباتی خود را برگزار می شود تنها حدود 9 میلیون دلار در رزرو در پایان 2019.

که نشان می دهد بایدن می تواند در تلاش برای دریافت پیام و برقراری ارتباط با رای دهندگان در مسابقات پیش رو در زمانی که خود را بهتر تامین می شود رقبا خواهد بود بمباران امواج رادیو و تلویزیون.

و واقعی باز گشت در نیوهمپشایر ممکن است به معنی برنده شدن بیش از رای دهندگان که اعتراف میل بایدن اما رشد کرده اند به رزرو در مورد او را به عنوان آنها را تماشا کرده ام خود را در سال 2020 کمپین بازی ،

Wayne Dion, 74 سال سن رای دهندگان مردد گفت: خارج بایدن رویداد در Nashua که روز پنجشنبه در “خواب آلودگی جو” نام مستعار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن سوزن بایدن با متناسب است.

“من فکر نمی کنم او دارای انرژی” Dion گفت. “من فکر می کنم او آن را از دست داد.”

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسنده برایان Slodysko در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر