بایدن در دیدار با رهبران مذهبی در دلاور روزهای اعتراض

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گوش روحانیت به عنوان اعضا و فعالان جامعه صحبت می کنند و در طول سفر به بتل AME Church در ویلمینگتون دلم. در تاریخ 1 ژوئن. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

در اولین فرد در مراسم انتخاباتی در بیش از دو ماه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در دیدار با رهبران جامعه در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا در شهر خود به آدرس خشم و اعتراضات اطراف جورج فلوید مرگ است.

اعتراضات پیاپی در ده ها تن از شهرستانها در طول هفته گذشته پس از فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس دیده می شد در فیلم با زانو خود را در Floyd گردن برای ساعت ها در پایان.

“من فکر می کنم به جایی که آن را هرگز قبل از در درک بسیاری از این” بایدن گفت: در این رویداد است. “اما آن را به یک جهنم تمام بسیاری از کار سخت است. بسیاری از کار سخت است. اما من با اعتماد به نفس می تواند انجام شود.”

چهارده ایمان رهبران محلی و نمایندگان مجلس برای حضور در بتل AME church در ویلمینگتون دلم., پوشیدن ماسک و نشسته دو به یک پیو برای کمک به حفظ اجتماعی فاصله با توجه به کوروناویروس.

بایدن صرف بیش از نیمی از این رویداد گوش دادن به نگرانی های رهبران جامعه به جای ارائه اظهارات. او می تواند دیده می شود, یادداشت برداری, به عنوان هر یک از شرکت کنندگان شد و صحبت کرد.

با وجود اینکه در یک اتاق پر از حامیان این گروه ارائه بازخورد انتقادی به معاون سابق رئیس جمهور با گفت: برخی از جامعه سیاه و سفید نمی توانید اقتصادی افزایش آن مورد نیاز در دولت اوباما و بایدن نقش در عبور 1994, جرم, لایحه باعث می شود برخی از جوان سیاه رای دهندگان تردید از او.

وجود دارد, توصیه هایی برای ایجاد یک تزار اختصاص داده شده تنها به مطالعه خشونت پلیس در بایدن را در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور. چندین سخنرانان خواست بایدن به انتخاب یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان معاون رئیس جمهور.

بزرگنمایی این تصویر

اسقف Thomas Wesley هفته می ایستد به عنوان او صحبت می کند به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در بتل AME Church در ویلمینگتون دلم., در روز دوشنبه. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

تشکر. لیزا بلانت روچستر D-Del., صحبت احساسی اخیر ارز او با 23 سال سن از معترضان در ویلمینگتون که به او گفت که او “مایل به مرگ است.”

“او گفت:” من آنقدر خشم.’ و من گفت: “شما چند سال دارید ؟ نام شما چیست ؟ شما چند سال دارید؟’ و من فقط سعی کردم به او را نگه دارید. COVID یا نه” این کنگره گفت.

پس از حدود یک ساعت بایدن خود را افزایش به آدرس کلیسا جمع آوری است.

“من می خواهم به چیزی روشن: من انتظار نداریم که هر چیزی را از جامعه سیاه و سفید,” او گفت:. “آن را به دست آورده به دست آورده در هر زمان تنها.”

بایدن گفت که او وقت خود را صرف صحبت با رهبران فکری در مورد چگونه به حرکت رو به جلو به عنوان یک کشور و گفت: افرادی که “آیا فکر می کنم از خود را به عنوان داشتن یک تعصب استخوان در بدن خود” در حال حاضر حساب با تبعیض بومی در برخی از موسسات آمریکایی.

“گروه کمک شده است پاره پاره کردن با این بیماری همه گیر و این رئیس جمهور. هیچ کس نمی تواند وانمود کند دیگر چه در این مورد تمام شده است. هیچ کس نمی تواند وانمود شده است که حمل ما در پشت ما — آن را اقلیت می شود.”

بایدن ذکر شده در برنامه های خاص خود می شود دولت از جمله افزایش فدرال نظارت بر اجرای قانون محلی آموزش های اضافی برای افسران پلیس و افزایش فرصت های اقتصادی برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

او به طعنه اعلام جدید اقتصادی پیشنهاد در هفته های آینده که او گفت: باید تاکید قوی بر مسکن آموزش و پرورش و دسترسی به سرمایه است.

“پاسخ نهایی برای هر گروه دیگر شده است و دسترسی به فرصت های اقتصادی می شود.” “آنچه که در آینده ؟ آینده است که شما باید قادر به خارج شدن از تخت و فکر می کنم ” من می توانید آن را من می توانم کاری انجام دهد. عرشه به طور کامل به انباشته.'”

او همچنین تاکید کرد آنچه او مشخص بحرانی نیاز به تغییر رهبری در سنا به خصوص آن را به عنوان مربوط به تایید قضات فدرال.

“اگر ما به پیروزی در این کشور ایالات متحده آمریکا, ما در حال رفتن به در مشکل واقعی می شود.” “رئیس جمهور می آیند و بروید. اما من به شما بگویم چه قضات نیست. آنها مدت زمان طولانی گذشته.”

این رویداد به پایان رسید با یک نماز و بایدن گفت که او به شما تکیه می کنند این گروه برای مشاوره در طول مبارزات انتخاباتی خود.

“من می دانم من قصد دارم به اشتباهات او گفت:” قبل از نقل عبارت “آنچه که از قلب می آید مستقیما به قلب می رود.”

“این رفتن به از قلب آمده است. اما من نیاز به کمک” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “من نیاز به کمک و مشاوره به عنوان ما به همراه, به عنوان به آنچه که شما فکر می کنم من باید و نباید انجام شود.”

این علامت بایدن سوم عمومی ظاهر در یک هفته اولین سفر دور از خانه خود را از اواسط ماه مارس. او شده است در مبارزات انتخاباتی از خانه خود را با توجه به کروناویروس مستند سفارشات.

بایدن در سمت چپ صفحه اصلی در روز یادبود برای ذخیره کردن یک تاج گل در جانبازان پارک نزدیک خانه اش و او روز یکشنبه در بازدید از یک سایت در ویلمینگتون که در آن معترضان جمع شده بودند شب قبل در پاسخ به Floyd مرگ است.

بایدن برگزار شد یک جلسه مجازی با شهرداران بعد از آن در روز بود و مجازی جمع آوری اعانه برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>