بایدن به نظر می رسد به گسترش کارکنان به عنوان بلومبرگ وزن چگونه به او کمک کند

جو بایدن جسارت خود را به طور غیر منتظره ای قوی سه شنبه عملکرد و خیط و پیت کردن با پول نقد در حال حرکت است به استخدام جدید دستیاران او امیدوار است به سرعت می تواند کمک به او را امن و دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری و پس از آن راهنمای او را از طریق انتخابات عمومی ،

بایدن به دنبال گسترش ارتباطات خود و سیاسی تیم و دوباره مرتب کردن برخی از ارشد ترین نقش را در این عملیات با توجه به چند نفر آشنا با کمپین کمک رسانی.

بیشتر به طور قابل توجهی بایدن مشاوران در گفتگو با جنیفر اومالی دیلون که سال گذشته موفق Beto o’rourke ریاست جمهوری پیشنهاد برای گرفتن یک نقش ارشد در کنار آنیتا دان ارشد استراتژیست.

یک مشاور سابق باراک اوباما در سال 2012 دوباره انتخابات اومالی دیلون کمک کرد بایدن در اجرا به نوادا قفقاز و کار به ترتیب o’rourke, حمایت از بایدن در آستانه تگزاس اولیه روز سه شنبه.

او کاهش یافته است به نظر آیا به عنوان یک دستیار به بایدن.

ریاست جمهوری مبارزات اغلب ساخت از سازمان های بزرگتر به عنوان مقدماتی بروید و هنگامی که به انتخابات نزدیک. بایدن شده است به خصوص understaffed برگزاری بازی در استخدام به دلیل محدودیت های مالی و روز به روز عدم اطمینان در مورد چشم انداز خود را تا این هفته. جایی بود که روشن تر از در ایالات متحده او رقابت در روز شنبه که در آن او موفق به کسب 10 مسابقات با کمی به هیچ روی زمین و زیرساخت ها است.

اما با پیشرو وزش رقبا همه خروج از نژاد و حمایت از او بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که با بهره گیری از ثروت باد آورده مالی او به عنوان دستمزد یک سر به سر مسابقه با سن. برنی ساندرز. پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی در شنبه بایدن مطرح است بیش از 20 میلیون دلار (ایالات متحده). فوق العاده PAC نیز مطرح شده میلیون ها دلار است و رفتن در هوا در میشیگان و Missouri, بزرگترین متحده به رای گیری در هفته آینده.

بایدن جدید دریافت کرد پشت سر هم از حمایت این هفته زمانی که مایکل بلومبرگ ثروتمند شهردار سابق شهر نیویورک تایید او منتقل و در تماس تلفنی که او در نظر گرفته شده برای کمک به بایدن انتخاباتی.

اما مشاوران به بلومبرگ هشدار داد که آنها هنوز در مراحل اولیه تعیین چگونه او را نقل و عناصر مبارزات انتخاباتی خود دستگاه در حال حاضر که او دیگر یک نامزد. در حالی که آنها در نظر گرفته شده برای هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شکست در تعدادی از نوسان متحده می تواند آن را در حالی که قبل از این جزئیات از کسانی که قصد آمدن به تمرکز.

بایدن در حال حاضر متزلزل کردن مبارزات انتخاباتی خود عمل نصب دان دیرین مشاور در بالا سازمان خود را مدت کوتاهی قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در ماه گذشته. دستیاران به معاون سابق رئیس جمهور قبلا دنبال اومالی دیلون برای ارشد نقش و در واقع او ساخته شده یک پیشنهاد حتی قبل از آیووا با توجه به دموکراتیک رسمی آشنایی با مکالمات.

نقش او هنوز نهایی نشده و در بخشی از آنجا که او در وزن ملاحظات خانواده اما از آن است که انتظار می رود به طور مرتب در روزهای آینده با توجه به دموکرات ها آشنایی با بحث.

بایدن به مدت طولانی به حال مرتب کردن بر اساس اغل گاو یا حشم توسط کمیته رویکرد به کارکنان ارشد و دیرین مشاوران like Mike Donilon استیو Ricchetti و خواهر والری بایدن اونز انتظار می رود برای ادامه بازی نقش مهمی همراه اصلی مدیر کمپین گرگ شولتز و معاون مدیر کیت Bedingfield.

Addisu Demissie که موفق بهداشت ، Cory Booker به کمپین گفت: جدول زمانی از ریاست جمهوری مسابقه نیاز اصلی هر نامزد در این نقطه برای شروع ساختمان از کارکنان و برنامه ریزی برای انتخابات عمومی. جانباز از هیلاری کلینتون در سال 2016 کمپین Demissie گفت: خیلی دیر شده بود برای بایدن به منظور توسعه یک عملیات قوی در مارس اولیه متحده مانند فلوریدا, اما هنوز هم وجود دارد زمان به تقویت مبارزات انتخاباتی خود در بعد از رای گیری متحده و زمینه سازی برای یک مسابقه ملی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما می توانید مقیاس یک انتخابات ریاست جمهوری در هر کمتر از پنج ماه” Demissie گفت. او پیشنهاد کرد که یک نامزد در بایدن موقعیت باید “آوردن در حد استعداد به عنوان آنها می توانند و من فرض گرفتن این اصلی مسلم است, اما همچنین متوجه می شوند که نبرد واقعی در حال آمدن است در ماه نوامبر و آن را در آینده لعنتی خیلی سریع است.”

در برخی از توجه بایدن و دستیاران غرق شده اند خود را ناگهان و به طور غیر منتظره گسترده موفقیت است. آنها در حال تلاش برای حساس به کارکنان که با پول کمی در اختیار خود را کمک به احیای نامزدی خود را, اما همچنین مشتاق به شیر به enormous استخر دموکراتیک استعداد در حال حاضر در دسترس افراد نزدیک به کمپین گفت. صدها نفر از دستیاران به سناتور ctq و الیزابت وارن پیت Buttigieg و بلومبرگ در حال حاضر در دسترس برای استخدام.

یک روز پس از بلومبرگ خروج خود را بالا مشاوران آغاز شد به نقشه چگونه به repurpose خود کمپین گسترده سازمان برای حمایت بایدن و دیگر دموکرات ها در انتخابات عمومی ، سابق شهر نیویورک شهردار متعهد شده است برای ماه ها به استفاده از ثروت شخصی خود را به صندوق تلاش در برابر تهمت حتی اگر شخص دیگری شد حزب دموکرات نامزد.

صحبت کردن به بایدن در گوشی چهار شنبه, بلومبرگ روشن ساخته او حمایت خواهد اما این دو را نمی توانید به جزئیات توجه به دموکراتیک رسمی آشنا با گفتگو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

در واقع مکانیک از بلومبرگ این برنامه ها تا حدودی در دست وکلا که وزن چگونه به بهترین تبدیل جنبه های مختلف یک کمپین سیاسی به چیزی است که می تواند از نظر قانونی مستقر از طرف دیگر دموکرات ها. چند نفر به بلومبرگ گفت: هیچ چیز شبیه یک طرح بزرگ در محل.

در حالی که نامزد ثروتمند مانند بلومبرگ مجاز به صرف نامحدود مبالغ از پول در مبارزات انتخاباتی خود را وجود دارد محدودیت های سفت و سخت در چه مقدار از آنها به طور مستقیم می تواند کمک به نامزدهای دیگر. به عنوان یک نتیجه بلومبرگ به سادگی نمی تواند ادامه پرداخت مبارزات انتخاباتی خود کارکنان و مستقیم آنها را به کار در بایدن طرف به جای.

یک ایمیل ارسال به بلومبرگ انتخاباتی مشاوران یکشنبه مطمئن باشید مردم همه می دریافت حقوق و مزایای حداقل تا پایان ماه مارس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im